Çiçek Esansları ve Kristalleri Bolluk Çekmek İçin

Hiç yaşamınıza daha fazla bolluk ve refah çekmek için titreşim gücünü artıracak bir reçete istediniz mi? Kendi gelir mıknatısını oluşturmak için çiçek özleri ve kristallerinin enerjisini kullanın!
Çiçek özleri çeşitli çiçek ve bitkilerin enerjik kalıplarıdır. Kristaller aynı zamanda enerjik desenlere sahiptir ve birçok frekansta titreşir. Hem çiçek özleri hem de kristaller, uyumsuzlukları, duygusal ve ruhsal beden içinde dengeler ve vücudu kendisiyle dengede tutarak nazik bir iyileşme getirir.
İşte gelir, yaratıcılık, ilham ve bolluk ile ilişkili birçok çiçek özleri ve kristallerinin bir listesi.
Bu enerjik frekanslara sahip Çiçek Esansları aşağıdakileri içerir:

* Tam boynuzlu Cattleya, bereket hissi verir.
* Heliconia ilham kaynağı oluyor
* Hibiscus yaratıcılık becerilerini ve enerjisini yoğunlaştırır
Mesquite kendini bereket ve zevk için açar
* Papala Kepau dolarla uğraşırken daha yüksek gerçeği benimseyen bütüncül bakış açısına ilham verir.
* Paw Paw, konsantre ve berraklık sağlar
* Petunya ilham ve görselleştirme sunar.
* Erik ağacı ilham kaynağı ve yeni öneriler sunar
* Kırmızı Zambak, topraklanmış ve odaklanmış biri olmaya yardım eder
* Türkiye Bush yaratıcılığa ilham verir Bu özelliklerle çınlayan kristaller şunları içerir:

* Akuamarin, düşüncelerin yaratıcılığını ve netliğini teşvik eder
* Celestine yaratıcı ifadeyi genişletir
* Citrine bereketi çekiyor
* Hematit odaklamayı ve kişisel manyetizi teşvik eder
* Topaz bir bolluk taş Foods

* Parmak izi, fonların hayal kırıklığı yaratmak için duygusal bir çare.
* Şalgah ve para hayal kırıklığı için duygusal bir çare (bu nedenle eski atasözü, bir şalgamdan kan sıkmanız mümkün değil!)
* Soya fasulyesi, açgözlülük için duygusal bir çare. Hedefinizi elde etmek için çiçek özleri ve kristallerden oluşan bir kombinasyon kullanın. Örneğin, bir fuarda veya fuarda bir standım olduğunda, Kırmızı Zambak çiçeği özünü tercih ederim, böylece esas olarak enerjinin ortasında odaklanmış halde kalırım. Bireysel karizmamı iyileştirmek ve standımıza daha fazla kişi çekmek için bir Hematit taşlı bir takı parçası koydum! Net web sayfam için malzeme yazma işinde olduğum zaman, Celestine taşımı klavyeye yerleştirdim ve kendi yaratıcılığım kokteyli için Heliconia, Hibiscus ve Plum Tree’nin çiçek özlerini birleştirdim!
Bol bol ilginizi çekebilmek için, Planet BioScan, refah, servet ve sevinç dolu, bol bir yaşama hak ettiğinizi hatırlamanıza yardımcı olmak için yapılan bir Dolar Magnet programı sunar. Yukarıda listelenen tüm öğelerin titreşim işaretleri gibi şeyleri ekliyoruz – artı çok daha fazlası!
Bu enerji planı, bir ay süresince, yaklaşık bir saat boyunca, yaklaşık dört saat boyunca yaklaşık 1 saat sürüyor. Bunun uzak bir oturum olması gerçeğine göre, gezegendeki herhangi bir yere yerleşebilirsin! Plandaki katılımcılar, yeni gelir kaynakları için gelişmiş satışlar, yeni müşteriler ve yaratıcı ilhamlar bildirdiler.