Çiçek Esansları ve Kristalleri Bolluk Çekmek İçin

Şimdiye kadar titreşim gücünü, hayatınıza daha fazla bolluk ve refah çekmek için artıracak bir reçete istediniz mi? Kendi para mıknatısını yapmak için çiçek özleri ve kristallerinin enerjisini kullanın!
Çiçek özleri, çeşitli çiçek ve bitki türlerinin enerjik kalıplarıdır. Kristaller aynı zamanda enerjik desenlere sahiptir ve birçok frekansta titreşir. Her çiçek özleri ve kristalleri, duygusal ve ruhsal bedendeki uyumsuzlukları dengeler ve vücudu kendisiyle dengede tutarak nazik bir iyileşme getirir.
Burada farklı çiçek özleri ve dolar, yaratıcılık, ilham ve bolluk ile bağlantılı olan kristaller bir listesi.
Bu enerjik frekanslara sahip Çiçek Esansları aşağıdakilerden oluşur:

* Tam boynuzlu Cattleya, bereket hissi verir.
* Heliconia ilham kaynağı oluyor
* Hibiscus yaratıcılık yeteneklerini ve enerjisini yoğunlaştırır
Mesquite kendini bereket ve zevk için açar
* Papala Kepau, gelirle uğraşırken daha yüksek gerçeği benimseyen bütüncül bakış açısına ilham verir.
* Paw Paw netlik ve netlik sunar
* Petunya ilham verir ve görselleştirme yapar.
* Erik ağacı esin kaynağı ve yeni fikirler sunar
* Kırmızı Zambak yardımları topraklanmış ve odaklanmış tutun 1
* Türkiye Bush yaratıcılığa ilham verir Bu özelliklerle çınlayan kristaller şunları içerir:

* Akuamarin yaratıcılığı ve zihnin berraklığını harekete geçirir
* Celestine yaratıcı ifadeyi genişletiyor
* Citrine bereketi çekiyor
* Hematit odaklamayı ve özel manyetizmayı teşvik eder
* Topaz bir bolluk taş Foods

* Parsnipler dolar früşsüzlüğü için duygusal bir özürdür.
* Şalgah açgözlülüğünün ve gelirin ağırlaştırılmasının duygusal bir özümüdür (bu nedenle eski atasözü, şalgamdan kan sıkmanız mümkün değildir!)
* Soya Fasulyesi, açgözlülük için duygusal bir çare. Hedefinize ulaşmak için çiçek özleri ve kristallerden oluşan bir kombinasyon kullanın. Örneğin, bir fuarda veya fuarda bir standım olduğunda, Kırmızı Zambak çiçeği özünü seçerim, bu yüzden çok enerjinin ortasında odaklanırım. Bireysel karizmamı artırmak ve standımıza daha fazla kişi çekmek için bir Hematit taşlı bir takı parçası koydum! İnternet sitem için materyal yazma zamanım geldiğinde, klavyede Celestine taşının yerini tespit edip kişisel yaratıcılığım kokteyli Heliconia, Hibiscus ve Plum Tree’nin çiçek özlerini birleştiriyor!
Size bol bol çekmeyi desteklemek için, Planet BioScan, bol miktarda yaşamayı, sağlık, zenginlik ve sevinç dolu yaşamayı hak ettiğinizi hatırlamanıza yardımcı olmak için yapılan bir Funds Magnet planı sunar. Yukarıda listelenen her şeyin titreşim işaretlerini de içeriyoruz – artı çok daha fazlası!
Bu güç programı haftada bir, yaklaşık bir saat boyunca, bir ay süresince 4 seans boyunca çalışır. Bunun uzak bir oturum olduğu göz önüne alındığında, dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir! Plandaki katılımcılar, yeni gelir kaynakları için artan satış, yeni müşteriler ve yaratıcı ilhamlar bildirdi.