Çiçek Esansları ve Kristalleri Bolluk Çekmek İçin

Şimdiye kadar hayatınıza daha fazla bolluk ve refah çekmek için titreşim enerjinizi artıracak bir reçete istediniz mi? Kendi nakit mıknatısını yapmak için çiçek özleri ve kristallerinin enerjisini kullanın!
Çiçek özleri farklı çiçek ve bitki türlerinin enerjik kalıplarıdır. Kristaller aynı zamanda enerjik desenlere sahiptir ve birkaç frekansta titreşir. Her çiçek özleri ve kristalleri, duygusal ve ruhsal bedendeki uyumsuzlukları dengeler ve vücudu kendisiyle dengede tutarak nazik bir iyileşme getirir.
İşte dolar, yaratıcılık, ilham ve bolluk ile ilişkili farklı çiçek özleri ve kristallerinin bir listesi.
Bu enerjik frekanslara sahip Çiçek Esansları aşağıdakileri içerir:

* Tam boynuzlu Cattleya, bereket hissi verir.
* Heliconia ilham kaynağı oluyor
* Hibiscus yaratıcılık yeteneklerini ve gücünü vurgular
Mesquite kendini bereket ve zevk için açar
* Papala Kepau, fonlarla uğraşırken daha büyük gerçeği kucaklayan bütünsel bakış açısına ilham kaynağı olur.
* Paw Paw netlik ve netlik sağlar
* Petunya ilham verir ve görselleştirme yapar.
* Erik ağacı esin kaynağı ve yeni fikirler sunar
* Kırmızı Lily tek bir yerde kalmaya ve odaklanmaya yardımcı olur
* Türkiye Bush yaratıcılığa ilham verir Bu özelliklerle çınlayan kristaller şunlardan oluşur:

* Akuamarin, düşüncelerin yaratıcılığını ve netliğini teşvik eder
* Celestine yaratıcı ifadeyi genişletir
* Citrine bereketi çekiyor
* Hematit, konsantre ve bireysel manyetizma besler.
* Topaz bir bolluk taş Foods

* Karıştırıcılar nakit ağırlaştırma için duygusal bir çare.
* Şalgah ve para hayal kırıklığı için duygusal bir çare (bu nedenle eski atasözü, bir şalgamdan kan sıkmanız mümkün değil!)
* Soy Bean, açgözlülük için duygusal bir çare. Hedefinizi gerçekleştirmek için çiçek özleri ve kristallerden oluşan bir kombinasyon kullanın. Örneğin, bir fuarda veya fuarda bir standım olduğunda, Kırmızı Zambak çiçeği özünü tercih ederim, bu yüzden çok enerjinin merkezinde durmaya devam ediyorum. Bireysel karizmamı iyileştirmek ve kabinemden daha fazla millet çekmek için bir Hematit taşlı bir takı parçası takıyorum! Net sitem için materyal yazma işlevi geldiğinde, Celestine taşı klavyede buluyor ve Heliconia, Hibiscus ve Plum Tree’nin çiçek özlerini kendi yaratıcılığım kokteyli için birleştiriyor!
Bolluğa erişmenize yardımcı olmak için, Planet BioScan, refah, servet ve sevinç dolu, bol bir hayata katılmayı hak ettiğinizi hatırlamaya çalışmanıza yardımcı olmak için yapılmış bir Nakit Mıknatıs sistemi sunar. Yukarıda listelenen her şeyin titreşim imzalarından oluşuruz – artı çok daha fazlası!
Bu enerji planı, bir hafta boyunca, yaklaşık bir saat boyunca, bir ay boyunca 4 seansa yürütülür. Bunun uzak bir oturum olduğu göz önüne alındığında, gezegendeki heryerde bulunabilirsiniz! Plandaki katılımcılar, yeni gelir kaynakları için artan satış, yeni müşteriler ve yaratıcı ilhamlar bildirdi.