Cep telefonunuz, bilgisayar sayısı giderek artan sofistike bir ekipman olabilir.

Cep telefonunuz, bilgisayar sayısı giderek artan sofistike bir ekipman olabilir. IMEI numaranızı Mobil Cihazlar Ulusal Veritabanı veya MEND ile birlikte kaydedin. Polisin telefonunuzu kurtarması durumunda, IMEI deposunu kullanan bir kişiye geri izleyebilirler. İkincisi, cep telefonu hiç bir zaman aşırı derecede kullanılmamış, hatta suya ve hatta yağmura maruz kalmamıştır. Dava açıkken, toz, kir ve kum, ekranınızı çizemiyor ve paramparça edemiyor ve su veya diğer bazı sıvılar içeri giremiyor. Bir iPhone’u tekne veya plaj gibi suya dayalı bir ortamda barındırmanız durumunda, su geçirmez bir kılıf bulundurmanız gerekir. Şu anki saldırganınızın hepsini alabileceği ve bir kişiye karşı kullanabileceği biriyle normalde bir kişiyle taşıdığınız nesneler (araba anahtarları veya fırça gibi) ile kendini savunma hakkınız vardır.

Nereye gideceğini biliyor gibisin. Uzun durmaya ek olarak emin görünüyorsun. Octovo Vintage Deri Kindle Cover, 2011 yılı ile ilgili üst kapak ve kılıflar listesinde bir sonraki ürün olacak. Bu deri Kindle kılıfı aynı zamanda hakiki deridir ve yine de yeni olmakla birlikte, mükemmel bir vintage hissine ve görünümüne sahiptir. Bir kişi sonraki eylemlerle hırsızı daha az cezbederek kendini daha az cezalandırırsa, o zaman seni yalnız tutmaları ve başka bir yerde görünmeleri daha olasıdır. Bir hırsız, genellikle kurbanlarının içinde zayıflık arar ve bu spesifik onları caydırır. Bir soygunun acısıysanız ve ardından saldırganınızın istediklerine sahip olmalarını sağlayın. Üzerinde çok para varsa, yapmak istediğin son şey etrafına dolanmak ve kendine dikkat çekmek. Aynı şekilde, bir cep telefonuna sahip olduğun iyi bir saldırgana dikkat çekecek. Ayrıca telefonunuzda tutulan kişisel verileri de koruyabilir, ancak kesinlikle cep telefonu suçunu azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Geceleri veya daha büyük bir risk bölgesinde seyahat ediyorsanız, kişisel stereo / iPod’unuzu kullanmayın; bu özellik, bir kimsenin etrafındakilerin kim olduğunu bilmenize yardımcı olacaktır. En azından bu önlemler, telefonunuzu kullanmasını sağlayan biri için daha zor olacaktır. Kullanmaya başlarsanız, belirli aramaları kısaltın ve yakınınızda neler olup bittiğinin daha az farkında olmanızı sağlayacak uzun bir diyaloga girmeyin. Bu, onları telefon görüşmeleri yapmak için telefonunuzla ilgili kredi kullanacak potansiyel hırsızlar için – belki de yüksek kaliteli tarifelerle veya mallar için harcayacak şekilde – çekici kılar. Bu yüzden mutlu bir şekilde kredi derecelendirme kartı ile ödeme yaptım ve alımları yukarı doğru kaydırdım. Büyük miktarda esneklik sağlamak için temel raflarla ayarlanması genellikle kolay bir iş olan vitrini alabilirsiniz. Kişisel güvenliğinizin yanı sıra, hırsızlığınızın olup olmadığını kendi telefonunuzu geri almanıza yardımcı olabilecek yapabileceğiniz birkaç başka şey var.

En iyi Augusta bireysel yaralanma avukatını bulabilmek için bazı araştırmalar yapmanız gerekir. Bu, telefonunuzu alan birisinin mevcut sim’inizi kolayca kullanamamasını ve üzerinde tutulan kişisel verilere giriş yapmasını ya da sorumlu olacağınız devasa faturaları çalıştırmasını sağlar. Tanınmış bir şirket seçmek, müşteriye ürün veya belgelerin risksiz olmasının ve uygun zamanda teslim edilmesinin tam memnuniyetini sunar. Kompakt ölçüm ve teşhis sistemi, özel tüketici gereksinimlerine ve ölçümün gerektirdiği şekilde özel olarak tasarlanmış ve donatılmıştır. Zorlu görüşmeden anlıyoruz, ancak bir dereceye kadar size yardımcı olmak amacıyla, mobil uygulama geliştirmenizi uzman bir üçüncü taraf ajansa dış kaynak olarak sunmak için en önemli nedenlerle ilgili bir liste belirledik. Kapsamlı Prowess: – Uygulama geliştirme, sadece uygun bir zaman çizelgesinde tanımlanan olayların eşitliği için, eklemsel olarak birleştirilmesi gereken bileşenlerin bir çeşitliliğini görür.

Miami ile ilgili konuşarak, Miami’deki en iyi mobil uygulama geliştiricilerini bulabiliriz. Sonuçta, her ikisinden biri bugün el cihazlarının çoğunda bulunabilir. Şimdi, ilk önce, tipik olarak cep telefonunu satın aldığımda, satın alma tarihinden itibaren 12 hafta garanti kapsamında olduğu ve garantinin uluslararası olduğu söylendi. Ne de olsa, Sony cep telefonu hafifçe alınmak üzere bir elektronik cihaz ve iletişim teknolojisi markası değil, yerleşik bir şirket! Böylece, Malezya’ya yaptığım seyahatlerden biri sırasında birkaç yıl önce piyasaya sürüldüğü zaman birkaç yıl önce mavi diş teknolojisine sahip yeni bir cep telefonu almaya karar verdim. Bu türlerin hepsi son yıllarda oldukça popülerdir. Genelde etrafta başka insanların bulunduğu iyi aydınlatılmış bölgeleri tutmaya çalışın, ancak cep telefonunun bir kişiden kopabileceği kalabalıklara da dikkat edin. Mevcut telefonunuzun ekranından endişeleniyorsanız, şeffaf bir ekran koruması almayı deneyin. Daha yüksek riskli alanlarda yardımcı olabilirseniz, telefonunuzu kullanmamaya çalışın. Cep telefonunuzu gizli tutun, bir kemeri sıkıştırarak görünür hale getirmeyin. Hassas hizalanmış azaltma ve deliklerle sağlam ve esnek yanlara sahip olup, kolayca alınıp alınmasını önler.