Cep Telefonu İhtiyacınız Olan 5 Neden

Cep Telefonu İhtiyacınız Olan 5 Neden

Cep Telefonlarına İhtiyacınız Olan 5 Neden

Şimdi aşırı derecede ince, cüzdan örnekleri, açık örnekler ve hatta ağır hizmet örnekleri gönderdik. Aşırı kaliteli PU deri tabanlı ve yorucu plastikten yapılmış bu cüzdan tipi koşullar ve arka kapaklar annenizi ve babanızı etkileyeceğinden emin. Şimdi iPhone kapakları olarak tanıtıldılar. Bu, gerçekte yeryüzünde gerçekte kim olduğunuzu ve yeryüzünde de yapabileceğiniz çeşitlemeleri keşfetmektir. Peki S7 Edge tam olarak kim hedefleniyor? Güzel tonlarca adayla cevap verdin, ama sadece en yüksek beşe yerimiz var. Ağ-desenli, dokulu sırt tutuşunu kolaylaştırır ve kalıp iç kısma güzel bir şekilde uzanır, böylece cep telefonunuz iç kısma çizilmeden ya da çizilmeden tam olarak durur. Samsung telefon koşullarında, istenmeyen çarpma, düşme veya düşmelere karşı çeşitli güvenlik önlemleri için UB Neo, UB Stella ve UB Kalkanı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Polikarbon ve TPU’yu birleştiren Caseology’nin Paralaks koşulları, görsel olarak çarpıcı oldukları kadar korumayı amaçlar.

Bu, pazardaki en ince koşullardan biridir ve Peel’in amacı, bunu ihmal edebilmenizdir. orada bile – kendi markalarını bile içermiyorlar, bu yüzden tasarım tüm Apple’ın kişisel olmaya devam ediyor. Yolculuk sırasında telefonunuzu kapalı tutmak için manyetik bir yakınlığı vardır, böylece cep telefonunuzu, nakit paralarınızı ve kartlarınızı çok işlevli bir yerde tutabilirsiniz. Speck’in bu kılıfı iPhone 8 için sağlam ve güvenilir bir düşme emniyeti sağlamalı, dokulu tutuş ise birincil düşüşte bu düşmeleri önlemeye yardımcı olmalı – bunun da yarı kötü görünmediğini düşünüyoruz. İhale-temas arkası, görünüşte ve iyi hissettiren geometrik bir numunede dokulu ve istenmeyen düşmeleri önlemek için telefonu tutmanıza yardımcı olmalıdır. Gerçekte, cep telefonu kılıfı, telefonunuzu pantolon cebinizde tuttuğunuzda, cep telefonunuzu, tuşlar ve madeni paralar nedeniyle yaralanmalara karşı korumaya yardımcı olabilir.

Artıları: Değerli cep telefonunuzda maksimum güvenlik. Bazılarınız fiyatın haklı olduğunu hissediyordu, diğerleri deriye göre biraz pahalı olduğunu söyledi (ve Apple da bir silikon kılıf satıyorsa), farklı örnekler daha az para için ekstra koruma sağlar. 7. Kristal Çiçek Telefon Kılıfı Fiyat: yaklaşık 9149 yuan Dürüst olmak gerekirse, “bahar içinde Paris” için ilham saçma olduğu için tasarlanan plastik telefon 5s durumda, fiyat Paris’in küresel bir gezi satın almak için yeterlidir. Telefonunuzu düşürmek, kasanın zarar görmesine veya çatlamasına neden olabilir. Bu bellek, malzemenin şeklini korumasına yardımcı olur – çıkartıldıktan ve yeniden uygulandıktan sonra bile – böylece zamanla gerilmez. Hem ten rengi hem de siyah renkte mevcut olan minimalist tasarım, Mujjo’yu diğer deri bazlı kılıflardan bile öne çıkarıyor. İPhone’unuzun arkası ile eşleşmek, yanlardan ve düşmelerden veya darbelerden korunmak için tasarlanmıştır ve üçüncü taraf konektörler ve aksesuarlarla bile düğmelere ve bağlantı noktalarına erişim için açıklıklara sahiptir. Aynı zamanda, miktar ve enerji ve limanlara kolay erişilebilirlik için düğme kapakları da sunar.

Kılıflar, telefonunuzun kontrollerine rahatsızlık vermeden erişmenizi sağlar. İhale edilen örneklerle, teçhizat, BlackBerry Niagara 9630 gibi tatlı bar tipi telefon için, Motorola Nextel i776 gibi kayar telefonlar veya LG Xenon GR500 gibi kayar telefonlar yerine daha yüksek olma eğilimindedir. Vaka, hassas Avrupa deri tabanlı imal edilmiştir ve sadece yaşlandıkça daha yüksek görünebilir. Aynı şekilde en son yaratıcımıza baktığımızda, iPhone 6 Kılıfları, iPhone 5/5 Kılıfları, iPhone SE Kılıfları, iPhone 6 Plus Kılıfları, iPhone 6s Plus Kılıfları, iPhone 4s Kılıfları, iPhone 5C Kılıfları çevrimiçi Hindistan’daki birikimi kapsar. Samsung telefon kapaklarını satın almak veya satın almak, basit bir şekilde web üzerinden satın alınabildiğinden son derece basit hale gelmiştir. Ortasında dijital okuma ile bir analog gösterge sağlar. Zorlu mat polikarbonat daha fazla güvenlik sağlar ve telefonunuzu çizilmeye karşı dayanıklı tutar. Mujjo, telefonunuzu çiziksiz tutmak için orijinal deri kılıfları mikro fiber iç kısımla birleştirir. Doğrudan Amazon’dan, Mujjo’dan sekiz veya sekiz artı olarak alabilirsin.