Cep Telefonu İhtiyacınız Olan 5 Neden

Cep Telefonu İhtiyacınız Olan 5 Neden

Cep Telefonlarına İhtiyacınız Olan 5 Neden

 iPhone 7 için Savunma Ekipmanı Çantası - iPhone 7 Kılıfı - X-Doria

Açıkçası , bir işletme toplantısında veya ayarında, o işletme ortamındaki cep telefonu sesini dinlemekten veya sadece aptal bir zil sesini dinlemekten daha rahatsız edici bir şey olmayabilir. Telefonu şık bir telefon davasında korumaya karar verirse seçilebilecek farklı tasarım, çeşit, doku ve renk çeşitleri vardır. Bu durum cep telefonunu ortamdaki tehlikelerden koruyacak ve müşteriler nerede olursa olsun güvenli bir şekilde çekim yapabilecektir. Bu nedenle, belirli bağlantı noktalarına erişmek için telefonu bağlantı noktasından kaldırmanız gerekir. Cydia uygulamaları ve tweaks kaldırmak için yarı geri yükleme. Bir kol bandı çok daha nihai ve Supcase iPhone 6S Armband sağlam bir seçenektir. Biraz daha iyi, ancak yine de kulaklık uzatma jakını iPhone 5 / 5S jakına takma konusunda zorlandım. Bütün bunlar ve hala oldukça zayıf. Cep telefonunun arkasını ve yanlarını kaplayan kolay bir kabuktur, ancak deri bazlı olduğu gibi ve yüksek bir yüzey hissi veriyor gibi görünmektedir, ayrıca iPhone 6S’nizin kasası üzerinde bile sıska göründüğü kadar incedir. Hatta hoş kokuyor bile. Harika öneriler, oy ve yardımcı!

Özellikle bilgili kaynaklardan gelen şirket geri bildirimlerinin, ürünü gelecekteki pazar potansiyeli için iyileştirmenin harika bir yolu olduğunu düşünüyoruz. İPhone 7 Plus, kullanıcılarına, arkalarında kabaca 1/2 inç büyüklüğündeki digicam bölmesinde biten ikiz kameralarla diğer tüm iPhone’lardan ayırt etmeleri için çok kolay bir yaklaşım sunuyor. Hiçbir şekilde düşme korumasından ödün vermez. Bu kauçuk dış kısım, düşmelere karşı mükemmel koruma sağlarken, kapalı portlar ve ekran koruyucusu, erişimden ödün vermeden yağmur ve kumdan korunmak için harika bir iş çıkarır. Speck’in bu ince Kavrama kılıfı, polikarbonat-poliüretan çift katmanlı tasarımının arkasındaki yükseltilmiş lastik eğim ve dokulu ızgaralarla sorun başının üstesinden geliyor. Oldukça fazla sayıda erişilebilir alan var, bu yüzden hoşunuza giden birisini bulma yeteneğine sahip olun ve birkaç kişiyi yakalayanlar için o zaman tasarımı istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Koroner kalbinde, sağlam tamponlara sahip şeffaf bir kılıf bulunur, ancak her biri özel bir tasarıma sahip olan kesici uçlar elde edersiniz. Bu durumda Spigen Sert Zırh Kılıfı iyi bir seçim olabilir. Telefonu masaya yüzüstü yerleştirmek iyi bir tutuş ve ön cam güvenliği gösterir; miktar ve enerji düğmeleri bile girişi azaltmadan lastik kaplamalıdır. Yaklaşık 112 x 59.6 x 12.9 mm ölçülerinde ve kabaca 94 gram ağırlığında olan bu sistem, elinize verilen ağırlık ve ağırlığı elinize alarak etkilemek istemeniz durumunda gerçekten idealdir. Huawei’nin Windows uygulamasındaki bir ayar bunu tersine çevirebilir; bu da F1-F12 tuşlarının varsayılan olması için değişikliklerin OpenBSD’de kalmasını sağlar, böylece SSD’yi biçimlendirmeden önce bu varyasyonu yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızı daha basit ve daha akıllı hale getirmek için kesin olan cep telefonunuzun sağladığı faydaları sağlayabilirler.

Tamamen on bir farklı renkte var, bu nedenle iPhone 6S’nizle eşleşecek veya kontrast oluşturacak birini bulabilir ve telefonunuza çok fazla bir şey eklemeden temel güvenlik sağlar. IPhone 6S Silikon Kılıf, sorunları basit tutar, birincil bir ince silikon kaput sağlar, ancak Apple tarafından yapılan bir kasayı satın almanın eşleşmesine dayalı bir güven sunar. Silikon kılıfı telefonunuzu korumalı tutar ve ayarlanabilir bir Velcro kayışı, neredeyse tüm kol ölçümlerine tam olarak uymasını sağlar. Ancak, bunlar ağır olabilir ve telefona ek ağırlık sağlar. Telefonunuza yepyeni bir görünüm sunmak için bir cep telefonu cazibesini bile kullanabilirsiniz. Bobber, çeşitli cep telefonu modellerine ve diğer hücre aygıtlarına uyacak şekilde tasarlanmış, su geçirmez bir cep telefonu kılıfıdır (patenti beklemededir), böylece bu cihazlar sudayken fotoğraf çekmek için güvenle kullanılabilir. Spesifik modeller veya boyutlar genişledikçe, buluş, geliştirme için morp edilebilir veya düzeltilebilir. Halihazırda teknik çizimlerde ve 3 boyutlu modellerde tasarlandığı gibi, buluş şu anda pazarda bulunmayan farklı seçeneklere sahiptir. Samsung, pazardaki en yeni cep telefonlarını piyasaya sürmedeki devrim niteliğindeki iyiliği için geniş çapta tanınmıştı.