Cep telefonu aksesuarları vermek eklendi koruma için cep telefonları

Cep telefonu aksesuarları vermek eklendi koruma için cep telefonları

Gerçeklik nedeniyle Bunlar oldukça pahalı olabilir, biz su samuru iPhone durumlarda çeşitli çeşitleri hakkında bir bilgi taslak kararlı. Bir su samuru iPhone durumda satın almak istediğinizde, Otter iPhone örnekleri kullanılabilir kasa birden fazla formları vardır. Son hücre olgu yazıcıda ucuz satın almak ve bir iş başlatmak mümkün olacak. Bu durumda bu tür bir ceza almak daha büyük olabilir iken, onun zırh olarak belirgin bir şekilde daha az koruma sağlar. Senin durumunda sıkma için en iyi yöntem biri bağlı olacaktır durum türüne aklınıza gelebilecek ve bazı durumlarda sadece değiştirilmesi gerekiyor. Meşgul bir profesyonel iseniz, muhtemelen bir çok e-posta cep telefonunu kullanın. Senin iPhone 6s çizik veya bölme içinde asılı parçalanmış bir ekran yeni bir cep telefonu kapağı ile koruyun. Sheildzone tam görünmeyen kapak iphone ve hatta tüm renkli vermek vücut hal-arkadaş imza örnekleri ile görünüyor devam etmek gibi.

Bu tür mal uzanan hayat sadece olağanüstü görünür, ancak aynı zamanda gözenekler ve deri sıkı koruma belgili tanımlık becerikli alet için vermek. Bir iPhone 5 tüm son amaçlar ve etkileyici aksesuarları ile sadece basit bir cihaz bir şey daha büyük olmasıdır. Rotunda infertilite Kliniği’nde, Vitrifiye birkaç yıl için her embriyo ve yumurta cryopreserve için kullanıyoruz. Hava cepleri tasarımı kullanan mühendislik, dava şeklini korumak için hazırlanmış ve iPhone savunan önemli bir iş yok. Müşteriler en üstün olanlar yüksek bitiş uzmanlığını kullanarak almak için piyasadan elde etmek önemlidir. Bir yandan iPhone’lar dönüyor nerede dışarı bir çok aşırı olmak ile birlikte ve farklı el üzerinde taşıdığın için sınıf mal onları daha da yüksek bükülmüş kapaklarla parlayan. Şeffaf örnekleri ve kapakları daha önceki daha çift ve ayrıca hepsi çamur ve kir korumalı tutmak senin telefon kızdırma izin verir. Ve her şeyden önce sen çok böyle kapakları harcamak değil.

O kadar çok farklı malzeme kapakları ve örnekleri size mantıklı aygıt göz bildirdiğiniz için kontrol yeni iPhone için vardır. Seidio ince zor durumda muhtemelen gözlerini yakalamak ya da sportif mare ware kapak bak. Büyük kapak bu becerikli alet için yardımcı donatım biridir. Cihazın Ayrıca telefon bakım ve onarım faset içinde önemli. Genel olarak iPhone çantanda sığdırmak biraz zahmetli veya bir durumda birkaç santimetre kenarları veya kalınlığı sağlar cep telefonu yuvası zamanlamadığı. Durumlarda, çanta veya kıyafeti ile uyum veya loopy desenleri, çizgileri ve bling sparkles ya da taşlar ile öne temel renk kullanılabilir. Bir birincil beyaz ya da siyah, iPhone ne renk güvenerek aslında, durum kendi benzersiz bir görünüm sağlam tutmak. Bir şey gerekmez çok süslü, sadece temiz ve basit temel koruma.

Ama nasıl bir iPhone durumda gerekenler hakkında düşünmek bir kılavuz sunuyor. Bu Otter iPhone durumda önemli dezavantajı kasa biraz toplu boyutunda taşır ve eşit bir tuğla da cebinde bir his var. Bırak onu, ama olabilir biraz mülayim ya da cep telefonu için ilave toplu ekleme eğilimi ne varsa zor bir vaka, telefonunuzu korur. Olarak çok daha yönetilebilir hale gelir ve toplu kadar tolere edilebilir ‘s güçlü noktası onun ölçüm olduğunu. İlgili kişiler başlatmak için doğru düzeyde değil mi? Sonuç olarak biz bu sen ve iyi şanslar keşfetmek için bu iyi iPhone durumda yararlı oldu umut! Yani bir Bluetooth etkin klavye durumda, Hipstreet’ın klavye vaka gibi iPhone 4/4S bademcik-in zaman engeller. Siyah leopar dokulu python amaçla, sıcak pembe desenli baskı üzerinden Griffin’in Moxy örnekleri moda için funky sizin yetenek sergileyecek. Ancak, iPhone 5 davalarda görmüyorum neden olabilir bu yüzden çizilmemesi için sorumlu. Hasarlı ekran, telefonunuzun olduğunu değil yüksek sesle ağlamak ve başlanmasına görünce ilk tepki frenziedly üzerinde ancak parmak temkinli ve tedbirli olmak.