Cep telefonu aksesuarları ahizelere ek koruma sağlar

Cep telefonu aksesuarları ahizelere ek koruma sağlar

Gerçekliğin bir sonucu olarak genellikle oldukça pahalıdırlar, Otter iPhone kasalarının çeşitli çeşitleri hakkında bir bilgi taslağı hazırlamaya karar verdik. Bir Otter iPhone Çantası satın almak istediğinizde, Otter iPhone koşullarının mevcut olduğu birden fazla kasa çeşidi vardır. En yeni hücresel kasa yazıcısını makul fiyatlara satın alabilir ve bir işe başlayabilirsiniz. Bu dava bu tür cezaları almaktan daha büyük olsa da, zırhında belirgin bir şekilde daha az güvenlik sağlıyor. Davanızı sıkılaştırmak için mükemmel teknik, sahip olduğunuz dava türüne bağlı olacaktır ve bazı durumlarda değiştirilmesi gerekebilir. Meşgul bir profesyonelseniz, muhtemelen e-postalarınızı yazmak için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. İPhone 6’larınızı, yeni bir telefon davlumbazı ile çiziklerden veya paramparça ekranlardan koruyun. İphone için sheildzone tam vücut görünmeyen kaput ile devam etmek veya hatta tüm durum arkadaşı imza koşulları ile tüm renkli görünmesini vermek isteyebilirsiniz.

Yaşam boyu uzatan bu tür ürünler yalnızca olağanüstü görünmekle kalmaz, aynı zamanda gözeneklere ve cilde makineye sıkı bir koruma sağlar. En yeni amaçları ve etkileyici aksesuarlarıyla bir iPhone 5’e sahip olmak, kolay bir sistemden öte bir şeydir. Rotunda Kısırlık Kliniğinde, her bir embriyo ve yumurtayı dondurmak için uzun yıllardır vitrifikasyon kullanıyoruz. Tasarımında hava cepleri kullanılarak tasarlanan kılıf, tipini koruyacak şekilde üretildi ve iPhone’u savunan müthiş bir iş çıkardı. Müşteriler için, piyasadan en üstün olanları tecrübe edinerek aşırı son elde etmek için çok önemlidir. Bir yandan iPhone’lar bir arada tutulacak aşırı sınıf ürünlerden biri haline geldiğinde, diğer yandan aşırı bükülmüş kapaklarla onları daha fazla parlatabilirsiniz. Şeffaf koşullar ve kapaklar, telefonunuzun eskisinden daha fazla parlamasını sağlar ve ayrıca toz ve kirden korunmasını sağlar. Ve her şeyden önce, bu tür kapaklarda çok fazla harcamanıza gerek yok.

Yeni iPhone’unuzda sistemin mantıklı görünmesini sağlamak için deneyebileceğiniz çok fazla malzeme kapağı ve örneği var. Kısrak donanım sportif görünümlü kapak veya seidio ince yorucu durum gözlerinizi kapatabilir. Çanta kılıfı bu cihazın faydalı aksesuarları arasında. Aksesuarlar telefonun bakımı ve bakımı için ayrıca önemlidir. Bir vaka kenarlarına veya kalınlığına birkaç santimetre eklediğinde iPhone’unuzu çantanıza veya belirtilen cep telefonu yuvasına sığdırmak biraz zor olabilir. Çantalar, çantanızla veya kıyafetinizle bir araya gelen temel renklerle gelir veya parıltı veya değerli taşlarla çılgın desenler, çizgiler ve kabarmalar ile öne çıkar. İPhone’unuzun başlangıçta hangi tonda olduğuna bağlı olarak görülen birincil beyaz veya siyah kasa, orijinal görünümünü tam olarak koruyabilir. Çok süslü bir şeye ihtiyacınız yok, basit ve basit temel koruma.

Ancak, kesinlikle bir iPhone davasından ne istediğinizi düşünmek için bir öneri sunar. Bu Otter iPhone kasasının en büyük dezavantajı, kasanın bir miktar büyüklük taşıdığı ve cebinizde bulunan bir tuğlanın eşdeğeri gibi hissettirmesi. Sert bir kılıf, telefonunuzu genellikle düşürme eğilimindeyken korur, ancak telefonunuza biraz fazladan veya fazladan bir miktar eklenebilir. Sağlam noktası boyutundadır, çünkü daha yönetilebilir hale gelir ve kütlenin çoğu tolere edilebilir. Kişileri tanıtmaya başladığın şeyi başlatman doğru değil mi? Sonuç olarak, bunun sizin için yararlı olacağını umuyoruz ve iPhone’unuzun bu iyi durumunu keşfetmede iyi şanslar! Böylece Bluetooth özellikli bir klavye kılıfı, Hipstreet’in iPhone 4 / 4S için Klavye Kılıfı gibi size zaman kazandıracak. Cilalı pembe vurgulu siyah leopar baskıdan, dokulu bir python kaplamaya kadar Griffin’s Moxy koşulları, stil için gösterişli havasınızı gösterecektir. Ancak, iPhone 5 koşullarında muhtemelen göremediğimiz için çizilmeye karşı savunmasızdı. Cep telefonunuzun kırık görüntüsünü gördüğünüzde ilk tepki yüksek sesle ağlamak ve parmaklarınızı çılgınca çalıştırmaya başlamak, ancak dikkatli ve dikkatli olmak.