Çekingenlik Yasası Büyük Fonlara ve Büyük Gücün Sırrı stratejileri

Law of Attraction sırları ile büyük dolar hızlıdır ve bu bilimsel olarak ispatlanabilir.
Batı Karma, Çekim Yasasını güçlü ve düzgün bir şekilde tetikler.
Hiçbir yetenek veya uzmanlık gerekli değildir, buna rağmen çok iyi işler yapmak ve standart bir temelde ve sürekli ısrarla gelir sağlamak zorundasınız.
Küçük miktarlarda başlayın ve sonra nakit paranızı gördüğünüz gibi büyütün ve çoğalın.
Bu sırları gerçek zamanlı olarak değerlendirecek ve akıcı bir biçimde anlamak için bu çok sayıda çalışın.
Evren size vermeyi arzuluyor ve size diğer insanlara destek vermenizi diliyor, dolayısıyla size sağlayacak.
Batı Karma, kaldıraç avantajına sahiptir ve bu nedenle, onu en üst düzeye çıkarmayı düşünmeye başlayın.
Batı Karmanın faydası, belirli bir kimsenin, muhtaç bir kişiye zamandan daha fazla avantaj sağlayan hediye yatırım yaptığı zaman olmasıdır.
Kolluk, temelde 20 lira / doların Üçüncü Dünya’da uzun bir yol gidip kelimenin tam anlamıyla bir hayat kurtaracağı için başarılmıştır. Oksfam veya diğer hayır kurumlarına takvim haftasında 5 liralık düzenli olarak bir yıl içinde 12 hayat kurtaracaktır.
Batı Karma’ya aşırı duyarlı olduktan hemen sonra, haftada 10 ila 15 kilo vermek öngörülüyor ve önemli güç ve müthiş vahiy görmeye başlayacaksınız.
Örnek olarak, Üçüncü Dünya’ya temiz su, tuvalet, alet, kitap, bisiklet veya katarakt ameliyatı sağlayarak.
Günümüzdeki fakir insanlar, hediyelerinizin bu olumlu özelliklerini her güneş gününde kullanacaklardır.
Hediyelerin sürdüğü bu noktada, yatırımcıya muazzam miktarlarda Batı Karma gelir.
Paralı asker sesleri verebilir, sadece taktik, tampon hasadını tırmanır, geniş bir kaldıraç verir.
Bir günlük, davranışları izlemek için aslında yaygın bir psikolojik araçtır. Profesör R. Wiseman tarafından Şans Öğesi olarak adlandırılan kitapta kullanılır.
Aynı şekilde, batı bir karma günlüğü ve şans günlüğü içeren muazzam farklılıklar var.
Batı Karma, Attraction Yasası yoluyla geri ödeme konusunda gerçekten büyük ödüller bekleyerek kaldıraç olduğuna inanıyor.
Bir Batı Karma günlüğü tutmak, çocuk oyuncağı, fiziksel egzersiz yapmak ise son derece anlayışlı ve anlatıyor.
Bir cebe nazaran not defterine dikkat edin, size olan mükemmel ve olumsuz noktalar.
Bir gülümseme, teşekkür ederim, nezaket, neşesiz bir şey, üzücü bir şey, bir nimet, bir iyilik ya da grevler konusunda merak uyandırıcı birşey olmasına bakılmaksızın, önemle de belirtmek gerekirse, vermiş olduğunuz ya da aldığınız şeyleri bir cep notayonunda not edin. seninle bir not. Bir Bridget Jones üreticide.
 Aslında günlüğün günlükleri, hayatı daha iyi değerlendirmenize yardımcı olacak; bunları yerine getiren ve tam da zaman ve enerjiden boşa harcadığınız kalıpları saptayacaksınız.
 Oldukça büyük bir ihtimalle, Batı Karma’yı duyarlı hale getirmek ve azami düzeye çıkarmak için, iyilik ve nezaket dahil olmak üzere, günlük olarak da avantajlı işler yapmanız gerekir.
Batı Karma’ya, hoşunuza gitmeyen şeylere dikkat etmeniz gibi büyük dezavantajlar var; çünkü bu, hoşunuza gitmeyecek yöntemlerde de olabilir.
Ayrıca önemli ölçüde, yaşam ve ölüm meselesi olabilir, hayvanlar ve böcek öldürme izniyle ilgili şu.
Tanrı, hayvanları yemek yemeleri ve Böcek böcekleri ve sıçanlar gibi zararlıları öldürebilmeleri için izin verir, yalnızca Batı Karma hayvanların haksız yere kötü muamelesini onaylamaz veya spor için öldürür.
Roma piskoposunun bir sinekte boğazlanarak öldüğü bir şehir efsanesi var. Bu açıdan doğru veya yanlış olan raporda bir derstir.
Bir yazar olarak, içki içiminde bir eşekarısı ile koştum, ancak zamanında fark edip tüketmek şanslıydım. Tanrı Doğa’yı reddetti.
Bu noktada son zamanlarda gazetelerde ölümle sonuçlanan bir nesne dersi de vardı.
 Yaşam tarzı kararınız olarak batı karmayı ele alalım, Doğa ve böcek zararlıları sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Tanrı’nın Batılı Karma gibi neredeyse her şeyden çok yetki sahibi olduğunun ve İncil’de izin verilen bir şey olmasına izin verdiğinin açık bir anlayışını korumak gerçekten önemlidir.
Batı Karma, reenkarnasyonda Hıristiyanlar’ın kendisi ile irtibat kuracağı, sizin biçtiğiniz şeyin eklediğiniz şey olduğu ve İsa’nın Cennete doğru doğrudan yol olduğu şeklinde bir belge vermez veya düşünmez.