Çekingenlik Hakları Yasası Büyük Gelir ve Önemli Enerji Yönergeleri

Büyük Yasalar çekiş sırları ile açıktır ve bu bilimsel olarak ispatlanabilir.
Batı Karma, Çekim Yasasını güçlü ve doğru bir şekilde tetikler.
Hiçbir yetenek veya bilgi önemli değildir, bu nedenle bile, mükemmel işler yapmanız ve sürekli olarak ve sürekli olarak nakit para ödemeniz gerekiyor.
Küçük miktarlarda başlayın ve daha sonra nakit paranızı gördüğünüzde zorla karşılaşırsınız ve çarpıştırabilirsiniz.
Bu çeşitli zamanları, gerçekte, bu sırları akıcı bir şekilde değerlendirecek ve tanımak için inceleyin.
Evren size vermek istiyor ve size diğer insanlara destek vermenizi rica ediyor, dolayısıyla size sağlayabiliyor.
Batı Karma’nın kaldıraç faydası vardır ve bu nedenle, onu en üst düzeye çıkarmayı düşünmeye başlarlar.
Batı Karmanın faydası, bir kişi, ihtiyaç sahibi bir bireye zamanla avantaj sağlayan hediye yatırmasıdır.
Kuvvet, Üçüncü Dünya’da 20 lira / doların çok uzun süre gideceği ve aslında bir hayat kurtaracağı için başarılmıştır. Oksfam veya diğer hayır kurumlarına haftalık 5 libre takvim haftada bir 12 hayat kurtaracaktır.
Batı Karma’ya karşı aşırı hassas olduğunuzdan kısa bir süre sonra haftanın 10 veya 15 pound’unu sağlama öngörürsünüz ve önemli güç ve harika vahiy görmeye başlayacaksınız.
Örnek olarak, Üçüncü Dünya’ya temiz su, tuvalet, alet, kitap, bisiklet veya katarakt ameliyatı sağlayarak.
Yoksul insanlar her güneş gününde hediyelerinizin bu ek avantajlarından yararlanacaklardır.
Hediyelerin sürdüğü bu noktada, yatırımcıya muazzam miktarlarda Batı Karma gelir.
Paralı asker gibi görünebilir, sadece taktik, tampon hasatını engeller, büyük bir kaldıraç verir.
Bir günlük, davranışı izlemek için çok popüler bir psikolojik araçtır. Profesör R. Wiseman’ın “Luck Issue” adlı kitabında uygulanır.
Aynı şey, batı bir karma günlüğü ve şans günlüğü içeren geniş çeşitlilikler var.
Batı Karma, Attraction Yasası yoluyla geri ödeme konusunda gerçekten büyük ödüller bekleyerek vererek kaldıraç inanıyor.
Bir Batı Karma günlüğünü tutmak çocuk oyuncağı, egzersiz yaparken ise oldukça anlayışlı ve anlatıcıdır.
Bir cebe nazaran not defterine dikkat edin, size olan olumlu ve olumsuz şeyleri.
Önemli olan şu ki, bir gülümseme, bir teşekkür, bir nezaket, bir şey eğlendirici, bir şey üzgün, bir nimet, bir iyilik ya da merak uyandırıcı bir şey olsun veya olmasın, teklif ettiğiniz veya aldığınız bir not defterinde not edin. sizinle bir nota vurur. Bir Bridget Jones yaratmada.
 Gerçekten de, her günlük günlüğü, sizi yerine getiren ve zaman ve gücü boşa harcadığınız kalıpları bulacağınızdan, yaşamı daha fazla değerlendirecektir.
 Önemli ölçüde, Western Karma’yı duyarlı hale getirmek ve azami düzeye çıkarmak için, iyilik ve nezaket içeren günlük işlerde etkili eylemler yapmanız gerekir.
Batı Karma’ya, sevmeyeceğiniz tekniklerle hareket edebileceği gibi, zarar verici davalara dikkat edilmesi gibi büyük dezavantajları vardır.
Ayrıca hayati olarak, yaşamın ve ölümün bir sorgusu olabilir, hayvanlar ve böcek öldürme izni ile ilgili şu.
Tanrı, böcek ve sıçanlar gibi zararlıları tüketmek için hayvanları öldürmek için izin verir; yalnızca Batı Karma hayvanların adaletsiz kötü muamelelerini onaylamaz veya spor için öldürür.
Roma piskoposunun bir sinekte boğazlanarak öldüğü bir şehir efsanesi var. Bu açıdan doğru veya yanlış olan raporda bir derstir.
Bir yazar olarak, içki içiminde bir eşekarısı ile koştum, ancak zamanında fark edip tüketmek şanslıydım. Tanrı Doğa’yı reddetti.
Bu noktada son zamanlarda gazetelerde ölümle sonuçlanan bir nesne dersi de vardı.
 Batılı karmayı hayat tarzı seçeneğiniz olarak kabul edin, belki de Doğa ve böcek zararlıları sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Tanrı’nın, Batı Karma da dahil olmak üzere, her küçük şey üzerinde yetki sahibi olduğunu ve İncil’de izin verilen bir şey yapmasına izin verdiği konusunda açık bir anlayış yürütmek oldukça önemlidir.
Batı Karma, reenkarnasyonda Hıristiyanlar’ın dediği gibi onaylamaz veya düşünmez; biçtiğiniz şey sizin ektiğiniz şeydir ve İsa doğrudan Cennete doğrudur.