Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

Çekici Kılıflar Cep Telefonlarını Nasıl Korur?

• Hızlı bir şarj cihazınız varsa, hızlı şarjın iPhone pilinde daha fazla ısı yaratacağını ve ömrünü kısaltacağını bilin. Sürekli olarak% 100’e kadar şarj olma veya pilin tamamen tükenmesine izin verme ömrünü kısaltır. Pili yeniden ayarlayacaktır. Özel telefon kullanım alışkanlıklarınız bu normu büyük ölçüde etkiliyor, ancak nihayetinde iPhone bataryası satın almak oldukça nadir görülen bir yaygınlık olmalı. Bu cep telefonunun arka tarafı, HD video kayıt özelliğine sahip 5 megapiksel digicam ile entegre. O zamandan beri, bu telefonlar, arzu edilen ve ucuz bir cep telefonu olacak şekilde büyürken, anlaşma başına alıcı başına sadece uygun bir anlaşma olur. Diğer elektronik alanlarında bile, Apple en iyilerden biri olduğunu kanıtlamıştır. Tüm sağlık tutkunları için, Apple Inc. tarafından geliştirilen bu Apple aksesuarı mutlaka satın alınmalıdır. Belki bu adımlardan birkaçını denediniz ve yine de bir iPhone pil almak istediğinizi keşfettiniz. Alternatif, garanti, garanti dışı ve DIY ile başa çıkmanın başka yolları da var. Gövde ve orta gövde, iPhone ve iPod’da da değiştirilebilir.

Bütün bunlar çok akıllı ve benzersiz iPhone işletim sistemi tarafından yönetiliyor. Aygıtlar son derece pahalıdır ve kullanım sırasında oluşabilecek hasarlardan uzak durmak için doğru şekilde kullanılmaları gerekir. Cep telefonlarımızı yemek yedikten, başkalarıyla konuşup tatile çıktıktan sonra kullanmamalıyız! Ne zaman seyahat ederseniz, zaten aşina olduğunuz cihazlarla seyahat etmek her zaman daha yararlı olacaktır, üçüncü el gibi kolayca kullanabileceğiniz malzemeler. Küçük işletmenizin daha özel görünmesi için mahalle numarasına sahip olma seçeneği olabilir. Ek olarak değiştirilebilir ultra net ekran koruyucusu ve ekran koruyucu koruyucusu vardır. Piyasada elde edilebilecek çok fazla kameralı cep telefonu var, ancak zaman netlik matrisine sahip görüntüleri veya videoları ele geçirmeyi içerdiğinde, düşük lens kalitesinden dolayı hepsi başarısız oluyor. Aquos’un ekran ve değerleri her ikisi de çekici olsa da; Kameranın düşük kalitesi, iki kez varsaymanızı sağlar. BT departmanlarının Apple’ın sloganını “Tamamen farklı düşünün” sloganını benimsemeleri önerilir. İPhone, iPhone’u, tüketicilerin sesini bile aşan önem taşıyan hücre bilgisi konusunda ikna etmeyi başardı.

Ücretsiz görüşme tutanakları, aylık ücretsiz metinler, ücretsiz bilgi, ücretsiz bağlantı ve ücretsiz hat kiralama gibi ücretsiz teşvikler, etkili hat kiralama işlemlerini gerçekten çok düşürür. Orada dünyaya verilen pek çok ücretsiz hediye var. Bu anlaşmaların en iyi bölümlerinden biri, ahizeye tamamen ücretsiz değer veren bir anlaşma satın alabilmenizdir. Büyük organizasyonlar temel manken hakkında bilgi sahibidir, yüzlerce işlev sağlayan ağır yazılım, CRM veya Bilgi Yönetimi gibi büyük sistemler için bir temel olarak alınır. Şarj edilebilir pil paketleri, genellikle hafif, perakende satış gücü verimli olan ve yüzlerce vakanın şarj edilebildiği lityum iyon pillerden yapılır. Tüketiciler bile Samsung’un karşısına Apple karınca lehine iki takıma ayrılıyor. Bir Samsung galaxy axion’um var, web sayfasına gitme konusunda artı, telefonum yanıp sönebilir. Lityum-iyon aküler, bütün akülerde olduğu gibi, elverişsiz ve pozitif terminallere sahiptir. Yedek bataryalar, talimatları ve bataryayı değiştirmek için tavsiye edilen tüm araçları içerir. Mağazalar, pahalı bir cep telefonunun değiştirilmesinin kaderini karşılamaktan ziyade kurtarılması ve onarılması için yedek parça ve tamir aletleri satmaktadır.

Bazı geri yükleme noktaları telefon parçaları ve ekipmanları satmaktadır. İç kusurları olduğunda, bu tamir edilebilir. FedEx, iPhone’unuzu iPhone tamir firması arasında çok hızlı bir şekilde bulacaktır. Bir dakika içinde meclise gideceğim. Bir isim aldığınızda titreyen titreşimli kemer klipsleri de mevcuttur. Bu iPhone’u taşıyan grubunu dört bir yandan da kemerlerine yapıştırmaya hazır mısın? Olabilirlik bu Mophie şirketidir. Bazı kapaklar, silikon silikon kasaya karşılık gelen daha yüksek kavrama için tasarlanmıştır. Olabileceği gibi, son derece pahalı ve kesin bir iPhone 6 durumda gerektirir. Ekran iPhone bileşenleri arasında, dokunmatik ekran sayısallaştırıcı camını, LCD ekran ekranını ve LCD cam giriş kapağını değiştirebilirsiniz. Böylece, Kapak Akışı olan albümler arasında kayabilir, resimlerle çevirebilir ve bir dokunuşla elektronik posta ile atabilir veya bir web sayfasının bir kısmını yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz – hepsi yalnızca iPhone’ların çoklu dokunuş gösterisini kullanarak.

MP3’leri içeri aktarabilmenizi sağlayan iPhone, müzik kitaplığınızı şarkılar, sanatçılar, albümler ve filmler adı verilen bir kategori olarak yazmanıza olanak tanır. Apple, 2014 yazına kadar tasarımlarında ince ayar yapma esnekliğine sahip olacak mı? Bazı insanlar bu konuda uyarılsa da sorun yaşadılar! İPhone, hafifçe bir yaralanma yapıldığında çoğu kişinin herhangi bir zamanda ima ettiği şey olarak kullanılamaz şekilde tasarlanmıştır. Kindle’ıma yapacağım sakatlıktan dolayı endişelenmek beni önceden mutfakta kullanmamı engelledi. Ancak bir kişi zararını kaldıramazsa, titizlikle ele alması gerekir. Telefon kapanıyorsa, yazılım programını yeniden yüklemeniz gerekebilir. Batarya monitörü ayrıca, telefonunuzu ne zaman tutacağınızı da söyler. Ultra ince Mophie tasarımı, donatılmış iPhone’lara% 80 oranında ekstra ücret sağlayan 1.500 mAh pil içerir.