Cazibe Yasaları: Hayat Olağanüstü Olmalı

Çekim kanunları bir inanç programı olarak tanımlanmıştır, ancak bundan çok daha fazladır. Hepimizin aklımıza yerleşmiş inançları var ve ne yazık ki çoğu çoğumuz bizi hak ettiğimiz olağanüstü yaşantılardan yaşamamıza destek veriyor. İzlediğimiz pek çok inanç sistemi bize küçük çocuklar olarak aşılanmış ve her biri yapıcı ve zararlı olabilecekleri maalesef çoğu olumsuzdur.
Neyse ki, nasıl yetiştirildiğinize bakılmaksızın, zihniyetinizi sıkı bir şekilde değiştirerek, kendinizle nasıl konuştuğunuzu ve sonuçta hayata geçtiğiniz son sonuçları net bir şekilde izleyerek hayatta görünme biçiminizi ve çektiğiniz şeyleri değiştirebilirsiniz. cazibe yasaları ve uygulama mükemmelleştirir. Çekim kanunlarına hakim olmak olağanüstü bir yaşama götürebilecek bir inanç tekniği geliştirmenizi destekleyecektir.
Cazibe yasaları, düşüncelerinizi iyiye odaklamak, arzuladığınız bir şeyin mümkün olduğunu ikna etmek üzerine kuruludur; böylece, olumlu düşünceler ve inançlara cevap verecek, evrene sıkı sıkıya ve gizlilik içinde atabileceğiniz bir inanç sistemi oluşturur. , olayları yeniden geliştirin ve o kadar olağanüstü bir hayat yaşamanıza izin verin, en derin, en samimi arzularınıza inşa edilmiştir.
Cazibe yasaları aslında diğerleri gibi kişisel hayatınıza tüm ayrımı yapma eğiliminde olduğunuz gibi basittir. Bazıları bu güçlü yasalar üzerinde şüpheyle belirli bir miktarda görünürlerken, yüzyıllar boyunca tüm dünyaya gerçekleştirilir ve sessizce uygulanırlar.
Cazibe yasalarını uygulamak ve hayatınıza saf sevinç çekmek için başlangıçta, ne istediğini açık bir şekilde belirlemek zorundasın. Örneğin, sadece daha mutlu olmak istiyorsanız, bu amaca ulaşmanın önemli olduğunu düşündüğünüz bir listesini yapın. Ayrıca mutsuzluğunuza neden olan bir kök olup olmadığını tespit etmek ve ondan kurtulmak için cazibe yasalarını kullanmak isteyeceksiniz.
Hepimizin zor günlere sahip olduğumuzu akılda tutmak da önemlidir, ancak sürekli bir sorun haline geldiklerinde inancınızı çekim yasalarına koyun ve etkilerini tersine çevirmek için güçlerini kullanın. Mutsuzluğunuzun temelini belirledikten sonra hayatınızın tüm iyi öğelerine konsantre olun, kalplerinizi aydınlatan ve sizi mutlu eden noktalar (çocuklar, torunlar, harika sağlıklı insanlar, mükemmel arkadaşlar vb.). ve sizi mutlu eden şeylere konsantre olun ve başka hiçbir şeyde tatmin olmayın.
Kendinize en mutlu anlarınızı hatırlatmanın yanı sıra, zihinsel olarak kendinizi görün ve gerçekten de olağanüstü bir yaşam yaşayarak kendini hissedin. Bu, evrenin iyimser bir şekilde tepki vereceği çok güçlü bir eylem programıdır.
Düşünceler edinmek veya hatta “Ben banknot hesabıma sürekli para akışı sayesinde cömert sıska kot pantolonumda hissettiklerimin tadını çıkarıyorum” veya “Ben mali açıdan bağımsız bir hayat yaşıyorum” gibi bir bakış açısıyla söylediler.
Bu, kendisinin hayatı adil olmadığını, bu ihtimalin geri çağırmayacağını, bir şekilde değersiz olduğunuzu söylemenin kendisini daha fazla hissetmiyor mu? Kendiniz için ne diyorsanız ve düşünseniz, cazibe yasası söz konusu olduğunda kesin olan bir şey var, olasılıklar evrenin tepki göstereceği ve hayatınızın olaylarını, dışarı çıkardığınız her şeye uyacak şekilde düzenlemeye devam etmesi, iyimser veya olumsuz.
“Ben kendimle gurur duyuyorum, başarılarım için gurur duyuyorum,” “Ben sağlıklı, iktidar ruhuyum”, ya da “dolar kazanmaya gelince durdurulamıyorum” gibi faktörlerin kendine özgü olduğunu söylemek daha iyi olmaz mı? Olumlu inançlar, inanışınıza tepki veren ve olağanüstü bir yaşam süren evreni harekete geçirir, özellikle de hak ettiğiniz bir şey.
Herkes, mutlaka, evde yaşadığınız fiziksel koşul veya ikamet ettiğiniz fiziksel koşulla ya da gerçekten düşünmek ve evrensel olarak yaşamak için hazır olduğunuzu evrenin bilmesine izin veren miktarı önemsemiyor.