Büyük, Olumsuz veya Arzulanan Sinan’ınızdan Nasıl Kurtulursunuz | ÖNCE GÜZELLİK

Fantastik, Zavallı veya İstenilen Sin! Nasıl Yaşasın | ÖNCE GÜZELLİK
(görünüm geliştirildi.
posta gönderin)
Merhaba, iyi arkadaşlar!
Bu yazıya tıkladığını biliyorum, çünkü dünyadaki gibi mısın? Günahkararak nasıl hayatta kalabilirim? Ha? Günahın ne ifade ettiğini bilmiyorsanız, karışıklığınız daha da kötüleşebilir. Veya, günah işlemekten öleceğinizi bile biliyorsanız. Veya, kasıtlı günah işlemesinin sonucunun, yanıp tutuş kadar yıkıcı olduğunu bilmiyordunuz.
Bu yazıda, günahkarılıp sevmediğinize bakılmaksızın, hayatta kalmak ve günahın üstesinden gelmek için 3 yaklaşımla paylaşacağım. * Feragat: Bu stratejiler kendi kendine yönetmeyi kullanırsanız size yardımcı olabilir. Ve aslında İsa’yı Rabbiniz ve Kurtarıcınız olarak kabul edersiniz. *
Sesli süslü hanımlar mı Tamam, izin ver & rsquos başlayalım.
1. Teşekkür
Birincisi, daha önceki ebedi yargılardan sağ çıkabilmek için günahlı olduğunuzu kabul etmek zorundasınız. Dönemi. Hepsinin günah işlediklerini duydun mu ve Tanrının şanından (YHWH) kısa bilgi geldi mi? Veya, dünyada büyük ve hiçbir şekilde günah işlemeyen doğru bir insan olmadığını duydunuz mu? Evet, bu doğru ve kesinlikle bu bölümde herkes suçlu.
Şimdi, kasıtlı günahını inkar etmek tehlikeli. Evet, isterseniz günahın inkârıyla yaşayabilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Tıpkı günahın belirli bir adamla dünyaya girdiği gibi, günah da günah yoluyla öldü ve ölüm tüm günah işledikleri için tüm erkeklere yayılmış gibi duydun mu?
Fantezi? Um, günah ölümle eşit. Dönemi. İyi haber şu: Yeshua Ha & rsquoMashiach (İsa Mesih Nasıralı) günah ve ölüm fethediyor. Oh evet yaptı. Öyleyse, günahın hayatınızda varolduğunu kabul etmeye başlayın. Ve hepsini fetheden Tek A single’tan yardıma ihtiyacınız var.
iki. Aksiyon
Buna ek olarak, daha sonraki sağ kalım yaklaşımınız eylem gerektirir. Günahın üstesinden gelmek ve hayatta kalmak için uygulanabilir tedbirler almalısınız.
Şimdi, herhangi bir günahın üstesinden gelmeye kalkıştığınızda ağır dirençle karşı karşıya kalacaksınız. Hepimiz yapıyoruz. Ve kişisel olarak kasıtlı günahın üstesinden gelmeye çalışırsanız, başarısız olursunuz. Garantili.
Bunun canlı tarafı, Mesih’ten izin istiyor olmanız halinde zafer kazanabilmenizdir. Tanrı’nın bize Rab İsa Mesih aracılığıyla zafer kazandırdığını duydunuz mu? Harika, ha ?!
3. Tutarlılık
Ayrıca, nihai sonuçlar almak istiyorsanız tutarlı olmalısınız. Hayatta kalmayı ve kasıtlı günahın üstesinden gelmeyi istersen özensiz olamazsınız ve uyanıklığınızı bırakabilirsiniz. Mesih’ten yardım istediğinde size bir cevap sunar. Hayatınıza cevabı uygulayarak sabit olun. Cevap bir ayet ya da birisi aracılığıyla olabilir.
Şimdi, isterseniz günah işlemeye devam edebilirsiniz, ancak şiddetle karşı tavsiye ederim. Seçim senin.
Ana Takeaways
Artık, büyük, kötü veya arzu edilen günahlarınıza hayatta kalmanın ve üstesinden gelmenin üç yolu biliyorsunuz. Derhal yer işareti koyun ve bu mesajı arkadaşlarınızla paylaşın, böylece bu yazıları kendi iç güzellik araç takımı içine eklerler.
Bu yazı, Awayion’a yeni eklenen Inner Beauty’in bir parçası. Dolayısıyla daha etkili iç güzellik stratejileri için pozitif olmanızı sağlayın.
Mükemmel, korkunç veya arzulanan günahını yenmek için diğer stratejileri biliyor musun?
Hızlı uyum ve Pinterest Awayion & rsquos İç Güzellik Perşembe Kurulu bu pin kaydetmek: @Awayion
Pinterest’te Seyirci izleyin
Allah korusun bereketli ol seni, Aubrey
Bir yazım hatası bulursanız, bunun hepimiz için olduğunu bilin!