Bütün yaşlar için

Bluetooth işlevini özellikle kullanmadığınızda veya halka açık bir yerde olduğunuzda devre dışı bırakın. Satın alabileceğiniz en etkili kulaklıklar iPhone Bluetooth Kulaklık. Stereo kulaklıklar, kulaklığınızın ve mikrofonunuzun istediği cevaptır. Plastik iPhone koşulları cilalı polikarbonattan yapılmıştır ve telefonunuzu hasarlardan korur. Örnekler, yukarıda belirtilen şeylerin dikkatle tutulmasını sağlamak için yukarıda belirtilen şeylerin güvenli bir şekilde tutulmasını sağlar. Bir iPhone satın alanların, en sevdikleri gadget’ların güvenli olduğundan ve gelecek yıllar boyunca onlara hizmet verebildiğinden emin olmak için cihazını popüler iPhone koşullarından biriyle korumanız gerekir. Ek olarak, altta çelik çeliğin kapanmasını susturmak ve isterseniz kapağı kilitlemek için lastik bir bant bulunur. Bundan daha fazlasını göndermek istediklerinde, her ek SMS için kısa bir miktar ödemiştir. Ekranı, ekran koruyucuyu taktıktan sonra tüy bırakmayan bir bezle silmenizi sağlayın.

Ekran koruyucuyu, ekrandan çıkardıktan sonra ekrandan çıkarmayın; tekrar çıkarırsanız, kolayca çıkabilir. Ivy Skin Quattro four – Bu standart bir durum çünkü ilk olarak iPhone 3G’nin başlatılması sırasında piyasaya sürüldü. Renkli kasa tasarımına ve “Touch-Thru” ekran kapağına da sahip. Bu, çok yönlü bir durumdur, bunun sonucunda tüm kasayı daha ince ve daha az hacimli yapmak için birincil güvenlik katmanını soyunmanız olasıdır. Şov, tamamen yeni bir cep telefonu satın alma harcamalarına alternatif olarak değiştirilebilir. İstikrarlı bir çalışma sistemi sayesinde, Birleşik Krallık’taki birçok cep telefonu sevdalısı arasında çok önemli ve değerlidir. Polifonik zil sesleri, cep telefonlarının her çaldığında her zaman en yeni zil seslerini göstermeye istekli olan modaya uygun gençler ile ilişkilendirilecek bir şey olarak gösteriliyor gibi görünmektedir. En yeni Samsung AMOLED 12M dokunmatik telefonun örneğini alın. Samsung telefon elemanlarının değiştirilmesini istiyor musunuz? Samsung cep telefonları ayrıca, güzel görüntüsü, yönetilebilir boyutu ve hızlı hız erişimi için de tanımlanıyor. Bu, bazı telefonların aynı anda aynı anda aktif olmalarına izin vermeyeceği halde bazı telefonların da izin vermeyeceğini düşünüyor.

iPhone çantanızı satın alırken yalnızca birkaç özel özelliği aramanız gerekir. Sekiz Artı ile birlikte birkaç iPhone sekiz Artı arka kapağı da cebinizde bin dolardan sadece birkaç yüz dolarlık değişiklik bıraktı. Bir telefonun bu ihtişamını epeyce kullanacağınız için, aşınma ve yıpranmaya maruz kalmak, ayrıca arkadaşlarınızı ve düşmanlarınızı kapmak ve onunla uğraşmak demek değildir. Temayı FotoFone web sayfasına gönderebilir ve kişiselleştirme cihazını kullanarak görüntüyü değiştirebilirsiniz. Nielsen Mobile, bir iPhone kullanan 2,3 milyon ABD hücresel abonesi olduğunu tahmin ediyor. Zaten Apple’ın en geniş bölümü ile ilgili mesajlar gönderen ve bu sayede tüm dünyada iyi bilinen firmanın takipçileri arasında bir fenomen yaratan Steve Jobs’a alışkınız. Ancak bazı durumlarda cep telefonunuzun firması yoksa kendiniz bu konuda bir şeyler yapabilir. Bu örnekler, daha iyi yanıt verme ve çekime tutunma adezyonu için üstün statik tutunma için çekiş sağlar. Telefon örnekleri veya iPhone kapakları, telefonunuzun kayması ve yere düşmesi durumunda tüm şokları emer.

Yalnızca cep telefonunuzu kaplayan değil, aynı zamanda düşmelerden uygun şekilde yastığı yüksek kaliteli plastik, silikon veya deri örnekleri için kullanın. Böyle bir işleve izin veren çeşitli durumlar vardır. Ayrıca, iPhone’unuzu gittiğiniz her yere götürebilmenizin daha kolay hale gelmesi için yontulmuş olan bu iPhone çantasının birkaç görünüşü var. Kulaklık jakını korumak için en üstte başka bir kaput var. Bunları kullanmak istiyorsanız parazit olmaması için kulaklık jakları, hoparlörler ve farklı amaçlar için en aza indirme yapılmalıdır. Cep telefonlarında yerleşik bir dizi yüksek-kararlı dijital kamera modülü var, ancak resimler sadece yetenekli kameralarla yaratılanların netliğini ve genel yüksek kalitesini elde edemiyor. Hemen cep telefonları ile, GPS yöntemleri sıradan bir aksesuardır. Bu açık iPhone aksesuarı, iPhone kullanıcılarının 2 fonksiyonunu yerine getirir. Özellikle Sessiz ve Açık / Kapalı düğmeleri için ayrı delikler bulunan iPhone 4 örnekleri kesinlikle Verizon iPhone’a uymaz.