Bu noktada, en iyi bahsiniz ne yazık ki, Apple’a biraz para vermek olacaktır.

Bu noktada, en iyi bahsiniz ne yazık ki, Apple’a biraz para vermek olacaktır. Batarya kutusunun genel kalınlığı artıracağını ve genel ölçümde bir miktar ekstra alacağını anlayın. İPhone’unuzu korumak sadece ekstra rahatlık kazandı, çünkü zaman geçtikçe yükseltmeler hayatınızı biraz daha kolaylaştırıyor. Telefonunuzu yanlışlıkla çarpmalara, düşmelere ve düşmelere karşı korumayı makul şekilde fiyatlandırırız. Telefonunuza çıkarılabilir, çizilmez, renkli ve dirençsiz birkaç dakika içinde yaratabileceğiniz anlamına gelir. Normalde saçma sapan tuhaf bir söylentiyi tamamen reddederiz, ancak buna biraz güvenmek için birkaç neden vardır. İnşa etmek için her zamankinden daha fazla seçenek var. Bu geliştirmelerin tümü Powerbeats Pro’yu saatlerce kullanmayacak kadar sıkı tutuyor. Daha fazla RAM ekledikten sonra, tek sürücüyü daha büyük bir sürücüyle değiştirerek netbook’unuzu daha yararlı hale getirebilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası, 10’un lansmanının kapanmasıyla birlikte piyasaya sürüldü, iphone üreticileri ve kullanıcılarının sayısız görevini kolaylaştırdı. Apple bir basın lansmanında, 1 milyar dolar ve bu 12 ayın dördüncü çeyreğinde kapanması bekleniyor. Apple Watch’a güç veren daha verimli bir S yongası, Apple’ın gelecekteki nesiller için, özellikle enerjiye aç 5G geldiğinde, çok önemlidir. Harici SD kart özelliğini düşünen daha iyi arka kamera ve daha fazla depolama tesisi ve ayrıca bağlantı konularında ilave seçenekler sunar. Bir jiroskop ve ivmeölçer gibi eylemsiz bir ölçüm birimi (IMU), Varış Açısı ve Kalkış Açısı, Ultra Geniş Bant (UWB) ve hatta bazı kamera izleme seçenekleri gibi bazı Bluetooth 5.1 özellikleri için destek sağlar. Otofokus, LED flaş, Coğrafi etiketleme, yüz, gülümseme ve göz kırpma algılama, görüntü dengeleme ve temas odaklama gibi modaya uygun özelliklere sahip dijital kamera, müşterilerin resimleri 2592 x 1944 piksel gibi aşırı bir kararda yakalamalarına izin veriyor. Galaxy S7 belirgin ekran çözünürlüğüne sahip, bu nedenle bir sonraki mankenin aynı özelliğe sahip olabileceği tahmin ediliyor.

Wall Street Journal’daki bu haftanın başlarında yayınlanan bir raporun ardından Apple, bu 12 ayın başında toplanan Intel’in akıllı telefon modem yongası işinin çoğunu satın alacağını açıkladı. Bloomberg, Apple’ın Eylül ayı boyunca duyurulması planlanan ve henüz duyurulmamış olanları hakkında bir bildiri yayınladı. Yepyeni yeteneklerin, özellikle yeni Apple Tags ürünü ve artırılmış gerçeklik için faydalı olacağı öngörülüyor. Newcastle’daki cep telefonu geri yükleme merkezlerinde bildirilen çok çeşitli hücre noktaları virüslerden kaynaklanmaktadır. Her telefon kapatma, sadık bir enerji düğmesine eşdeğer veya kapatma düğmesini tutma özelliğine sahip olabilir. Hassas kesikler, güç ve miktar düğmelerinize ve şarj portuna giriş yapmanızı sağlar. Ayrıca bazı yeni iPhone’ların Apple’ın tescilli Yıldırım portu yerine bir çift yönlü kablosuz şarj işlemine, daha erken bir A13 yongasına ve – muhtemelen bir USB-C portuna ihtiyaç duyabileceği konusunda çalışmalar da var. Bu gelecekte değişebilir değişebilir.

Ancak bir noktada gerçekleşecek olmasına rağmen, yeni bir Siri arayüzünün iPadOS veya iOS 13’e geç bir ek olamayacağı oldukça açık. Ancak yine de hepimiz yepyeni ses göstergesinden zevk alabiliyoruz. Ancak, muhtemelen entegre bir 5G modemden en iyisini öğrenmeye dayanabilecek iPhone değil. Güç düğmesi, F1-F12 sırasının üstündeki kasanın en yüksek konumuna yerleştirilmiş ve iPhone’daki Touch ID sensörü gibi entegre bir Goodix parmak izi sensörüne sahip. Dahili bir 5G modem ile, cips muhtemelen Apple için yoğun iki alan, daha küçük ve ekstra güç verimli olacak. Daha da önemlisi, herhangi bir genişlemeden önce, güvenilir ve kontrol edilmiş kaynaklardan alabileceğinizi garanti eder. CAD renderleri, eğer doğruysa, bazen Apple’ın tedarik zinciri boyunca bir yere sızan hassas ürün tasarımlarından kaynaklanıyor. Yepyeni tasarımı belirten söylentiler, maketler ve vaka işleyicileri gördük ve şimdi, güvenilir / LEAKS bu yıl ortaya çıkan her üç iPhone modasının CAD görüntülerine sahip olduğunu iddia ediyor. Şu anda mevcut, yeni Samsung Galaxy S3 mophie kılıfı piyasadaki en ucuz sistem araçlarından kaldırıldı. Şimdi, şarj davası ile ilgili olarak: Çok büyük. En İyi Durum: Kawhi’siz bu takım omzunda bir çip ile oynuyor ve yine de seçkin bir takımda olduklarını kanıtlıyor.

Muhtemelen mühendislik çalışmasından çok daha hayati olan, işin arkasındaki insanlar olabilir. Bu gadget’lar daha fazla alışveriş yapanlar için düzenli olarak düzenli bir öğe haline geldi. Her üç cihazda da, fotoğraflarda mevcut olan tanıdık bir çentik olacaktır. Bu cihaz ayrıca iTunes, iCloud, App Store ve Family Sharing ile ilgili tüm birimleri gösterir. Yine de, uzak çalışanlar iş akışlarını mümkün olan en basit yollardan biriyle organize etmeyi istiyor – örneğin uygulamanın ekip içi iletişim için kullanılması gereken bir örnek olarak? Tek bir yedekleme birden fazla gigabaytlık iCloud depolaması alabildiğinden, silme işlemi bir tutamdaki alanı temizlemek için en iyi strateji olabilir. Umarım, bunun için bir tamir hızlı bir yama için bir yöntem bulur. AirPods’un küçük diş ipi büyüklüğündeki şarj çantasıyla karşılaştırıldığında, Powerbeats Pro için olan büyük; herhangi bir sıska cismin içine sığmayacaksınız. AirPod’larda olduğu gibi, Powerbeats Pro’yu bir iOS makinesine bağlamak davanı açmak kadar basittir (Android kullanıcıları Bluetooth ayarlarına girmek ve elle katılmak isteyecektir).