Bolluk veya Kıtlık: Soru bu

Bolluk çekmek, istediğiniz her şeyi elde etmek ve ekstra ses almak kavramı iyi mi? Hayatında şu anda bolluk sahibi olmak istermisin, değil mi? Kim istemez ki! Ne yazık ki, çoğu kişi zenginliğin zengin, bir avuç ve elit için olduğunu düşünüyor. Hayatımızda bolluk istemediğimiz değil. Sadece bolluk genellikle yabancı ve ulaşılamaz görünen budur.
Üzücü gerçek, çoğu erkek ve kadın, bolluğu kendileri için bir olasılık olarak görmemektedir. Ve hepimiz biliyoruz ki, göremediğimiz şeyleri “sahip olamayız”. Dünyayı incelemek için yaygın olan ancak verimsiz olan bu yol, “kıtlık” zihniyetinden bahsettiğim şey. Kıtlık içinde yaşayan bir birey, çevrelerindeki egemen varlıkları süzen bir peçe vasıtasıyla dünyasını “görür”. Doğal olarak, bu bakış açısına göre çalıştığımızda, dünyadaki uzmanlığımız kıtlıktan biridir. Bu nasıl olamaz?
Çoğumuz, hayatın kesintisiz bir mücadele olduğunu düşünmek için yetiştirilmiştik. Vesilelerle zorluklardan kurtulma olabileceği zaman, yaşam gerçekten esas olarak zahmetten ibarettir; sorunlar, iş, daha fazla çalışma ve daha da fazla faaliyet vardır. Karşılaştığımız herşey için harcanacak bir değer olduğunu sürekli olarak hatırladık. Bu “hayır rahatsızlık, hayır” sendromu. Koçluk uygulamamda, müşterilerime, istedikleri kadar şaşırtıcı bollukta ve uzmanlıkta yaşayabileceklerini ve hayatlarının tüm unsurlarında çok daha fazla olduğunu hatırlattığımı ortaya çıkarıyorum. Benimle birlikte ne kadar çalışırsa, farkındalık kıtlık zihniyetinden ve bolluğun gerçeğine kayar. Bunu söyleyince, “kıtlık” yeniden programlamak için zor bir zihniyet olduğu için kademeli bir yaklaşımdır.
Çok iyi haber, burada, “Sen bolca yaşayabilirsin” inancını ve karşılaştıklarını söylemek için buradayım! Buna “uyum” için anlamak zorundasınız! Doğru, hatta şimdi, bu günden itibaren bolluk dolu bir hayat yaşayabilirsiniz! Temel, düşünmeye başlamak ve yeni bir paradigmada yaşamaktır. Bu yeni paradigmayı deneyin ve dikkat edin! Üzerinizdeki fincanından bahsedin!
Bolluk Paradigması: “Gezegen güzelliği, kaynakları ve sevinci dolandırıyor ve hepsi de senin için.”
Halkın kendilerini zorluklarla mücadele etmenin ve azınlığın karşısındaki kıtlığa sahip olmalarının tek bir nedeni, “dolaşmanın yeterli olmadığını” düşünmek için yaratılmış olmalarıdır. Bununla birlikte, bu gerçekten daha uzak olamazdı. Sadece bu gezegendeki en etkili, en manevi ve son derece zengin erkek ve kadınlardan herhangi birine sorun ve onlar sizi tam tersi olarak temin edeceklerdir. Yeterli! Gerçekte fazlasıyla var. Fakat buna inanmadığınız sürece, ikamet edersiniz ve onu hayatınızdaki bir olasılık olarak görürseniz, onu tanımayacaksınız. Önünüzde şaşkınlık olsa bile.
Wayne Dyer, bunu “Bereket edintiğimiz bir şey değil, bunu ayarladığımız herhangi bir şey” olarak belirtti.
“İçeri girerek” zenginliği tanımlayarak orada olduğunu ve orada hep birlikte olduğunu fark ediyorsun. Sadece kalbinizi, düşüncelerinizi ve ruhunuzu her an çevreleyen “fazlasıyla fazladan” açmanız için bekliyordu. Bu bolluğa çoğunlukla, her birimiz erişebilir.
“Fakat,” muhtemelen, “Kıtlık zihniyetinden bol miktarda düşünme ve cazibe kaymayı nasıl yaparım” diye sorabilirsiniz.
Bu “dünyayı” bolluk paradigmasını dünyanızın dokusuna sığdırmak için kullanmaya başlamak ve onu dahil etmek için öncelikle onu “seçmek” zorunda kalacaksınız. Bu doğru, bolluk, hayatımızdaki çoğu öğe gibi bir karar. Artık yaşamınızı, deneyimlerinizi ve dünyanızı bolluk dolu olarak görmek için seçmekle ilgili son derece kasıtlı olmak için uygun yola başlayabilirsiniz.
1’de bu anı-anı seçimidir. Ancak, bolca düşünmeyi seçtiğiniz ve sizi bekleyen “fazladan fazla olan” ilgisini çekmeye başladıkça, kendinizi hemen önünüzde görmeniz için “ayırmayı seçmek” yerine sezgisel olarak kendinizi “bulmak” zorunda kalacaksınız. her turda.
Öyleyse berekete “uyum” başlatmaya hazır mısınız? “Kıtlık perdesi” nden yoksun olarak ikamet etmeye hazır mısınız ve bolluk sürekli olarak mevcut, her zaman erişilebilir olduğu bilgisi altında yaşıyor musunuz? Dikkatinizi beklemekte ve yaşamınızda tezahür ettirmek için yoğunlaşmaktadır.
Hayatınızın hükümranlığını sıkıca ele geçirmenin ve deneyiminizin kasıtlı bir yönünü çevreleyen bolluğa uyum sağlamanın zamanı geldi. Bolluk alanına hoş geldiniz!
Kapatma ve Eylem Şeyleri:
1. Çevrenizdeki gerçek, somut ve maddi olmayan bolluk bilerek bilinçli olun. Bilincinizin ön planında bu farkındalığı koruyun. Konsantrenizi çevreleyen bolluk üzerinde tutmak, zaman ve işe yarar. Er ya da geç, bu yeni zihniyet geliştirmeyle ne kadar çok daha kasıtlı olduğunuzu, hayatınızda çekmeyi ve yaşamanızı sağlayacağınız daha fazla bolluğu görürsünüz.
iki. O gün görülen olağanüstü insanları, zengin güzellikleri ve görkemli bolluğu “ayarlama” ve hatırlatarak her gün sonlandırmak için günlük bir alışkanlık kazanın. O halde dinlenebilirsiniz, kesinlikle dinlenin, şu anda bolca yaşadığınızın anlayışı içinde, onu şimdi hayatınıza çekiyor ve onu şimdi çekiyorsunuz.
Size yeni paradigmanızla tarzda göndermek için bu teklifi sunuyorum.
“Evren, düşüncelerin daha keskin olmasını sabırla bekleyen büyülü faktörlerle doludur.”
 Eden Phillpotts
İşte size kasıtlı olarak hayatınızda istediğiniz bütün bolluğa “ayar” yapmak ve ardından bazılarını!