Bolluk veya Kıtlık: Sorgusu budur

Bereket çekmek, istediğiniz her şeyi elde etmek ve daha sesli harika kavramı var mı? Hayatında bereket elde etmeyi umursamazsın, değil mi? Kim istemez ki! Maalesef, çoğu kişi zenginliğin, çiftin ve seçkinlerin yoğunluğunun olduğunu düşünmeye çalışacaktım. Hayatımızda bolluk istemediğimiz değil. Bu basitçe, bolluk genellikle yabancı ve erişilemez görünür.
Üzücü gerçek, çoğu kişi bolluğu yalnızca kendileri için bir olasılık olarak görmemektedir. Ve hepimiz biliyoruz ki, göremediğimiz şeyleri “sahip olamayız”. Dünyayı incelemekle birlikte sık sık ama verimsiz olan bu yol, “kıtlık” zihniyetinden bahsettiğim şey. Kıtlık içinde yaşayan bir kişi, gezegenlerini çevreleyen yaygın bolluğu filtreleyen bir perde aracılığıyla “görür”. Doğal olarak, bu noktadan hareket edersek, dünyayla olan karşılaşmamız kıtlıktan biridir. Bu nasıl olamaz?
Çoğumuz, hayatın sürekli bir mücadele olduğunu düşünmek için yetiştirildi. Vesilelerle zorluklardan kurtulma olasılığı olsa da, gerçekte yaşam çoğunlukla en çok zahmet, zorluk, gerçekleştirme, ekstra işlev ve hatta ekstra faaliyettir. Karşılaştığımız her şey için harcayacağımız bir fiyat etiketi olduğunu sürekli olarak hatırlatılıyorduk. “Ağrı yok, kazanç yok” sendromu. Koçluk uygulamamda, müşterilerime aslında olağanüstü bolluk içinde yaşayabileceklerini ve istedikleri her şeyle yaşamlarının her alanında daha fazla şey yaşayabileceklerini hatırlattığımın yerini tespit ediyorum. Benimle birlikte ne kadar çalışırsanız, farkındalıkları kıtlık zihniyetinden ve bolluğun gerçekliğine doğru kaymaktadır. Bunu söyleyince, “kıtlık” yeniden programlamak için karmaşık bir zihniyet olduğu için oldukça kademeli bir yöntemdir.
Üstün haberlerim, burada, “Siz bol bol yaşayabiliyorsunuz” inancını ve tecrübesini vurgulayarak söylemek için buradayım! Sadece ona “girmeyi” keşfedeceksin! Bu, bugün bile, bereket dolu bir yaşam yaşayabilmeniz için bile uygundur! Kritik olmak, yeni bir paradigmada düşünmek ve yaşamaktır. Bu yeni paradigmayı deneyin ve dikkat edin! Bardağınız hakkında daha fazla çalışma hakkında konuşun!
Bolluk Paradigması: “Dünya güzellik, kaynaklar ve sevinç dolu ve hepsi de senin için.”
Günümüzde insanların kendilerini zorluklarla mücadele etmenin tek nedeni, “bolluğun tam tersi” olan kıtlık içinde yaşıyor olmaları, “dolaşmanın yeterli olmadığına” inanmak için üretilmiş olmalarıdır. Bunu söyleyince, bu gerçekten ek olamazdı. Sadece bu gezegendeki en etkili, en manevi ve en zengin insanlardan herhangi birine sorun, sizi tam tersi olarak temin edeceklerdir. Yeterli! Gerçekte, yeterinden fazlası var. Fakat düşünmüyorsanız, yaşarsanız ve onu hayatınızdaki bir olasılık olarak “görüyorsanız” bunu tanımayacaksınız. Önünüzde bir şaplak dökmüş olsa bile.
Wayne Dyer, bunu “Bereketlilik, bizim elde ettiğimiz bir şey değil, bizimle uyuşturduğumuz şey” dediğinde güzel bir şekilde özetledi.
“İçeri girerek” zenginliği tanımlayarak orada olduğunu ve orada hep birlikte olduğunu fark ediyorsun. Sadece kalp, zihin ve ruhunuzu her an çevreleyen “yeterli değil ekstra” alana açmanız için sizi bekliyordu. Bu zenginliğe her zaman, her birimize erişebiliriz.
“Fakat,” soruyorsun, “Kıtlık zihniyetinden bol miktarda düşünme ve cazibe kaymayı nasıl yaparım?”
Bu “dünyayı bol bol paradigmayı” gezegenin dokusuna sığdıran “gezegeni benimsemek ve birleştirmek” için öncelikle “onu seçmelisiniz”. Doğru, bolluk, hayatımızdaki çoğu öğe gibi bir seçim. Artık, hayatınızı, deneyimlerinizi ve dünyanızı bolluk dolu olarak görmeye karar vermeyle ilgili olarak çok kasıtlı olmak için ideal bir başlangıç ​​yapabilirsiniz.
Başlangıçta bu, anı-anı seçimidir. Ancak sizi bol miktarda düşünmeyi seçtiğinizden ve sizi bekleyen “yeterli seviyeden” ilham almaya başladıkça, kendinizi her seferinde önünüzde bulunan “görmeyi seçmek” yerine sezgisel olarak “bilerek” konumlandıracağınızı göreceksiniz çevirin.
Peki “zenginliği ayarlamak” için hazır mısınız? “Kıtlık örtüsü” ile ikamet etmeye hazır mısınız, ve bolluk normalde mevcut, çoğunlukla erişebilen uzmanlık içinde yaşıyor musunuz? Sadece dikkatinizi bekliyor ve hayatında tezahür etmesi için konsantre ol.
Gerçekten hayatınızın hükümdarlığını el altında tutmak ve bilginizin kasıtlı bir yönünü çevreleyen bolluğa uyum sağlamanın zamanı geldi. Bolluk alanına hoş geldiniz!
Kapatma ve Eylem Öğeleri:
1. Kusurlu bir şekilde, sizi çevreleyen son derece gerçek, somut ve maddi olmayan zenginliğin farkında olun. Bu farkındalığınızı bilinçinizin ön planında tutun. Çevrenizdeki zenginliği korumak zaman ve çaba harcayacaktır. Sonunda, bu yeni zihniyetin üretilmesiyle ne kadar çok kasıtlı olursa, hayatınızda çekmeye ve karşılaşmaya başlayacağınız çok daha bolluğa rastlayacaksınız.
2. O gün yaşadığınız muhteşem insanları, varlıklı güzellikleri ve görkemli bollukları “ayarlama” ve hatırlatarak hemen her gün bitirmek için her günün alışkanlığı kazanın. O halde dinlenebilirsiniz, aslında dinlenebilirsiniz, şu anda bulunduğunuz uzmanlığa bolca bastığınıza göre ayar yapıyorsunuz ve şimdi hayatınıza çekiyorsunuz.
Size yeni paradigmanızla tarzda göndermek için size bu teklifi sunuyoruz.
“Evren, sabırlı bir şekilde büyümemizi bekleyen büyülü sorunlarla doludur.”
 Eden Phillpotts
İşte size kasıtlı olarak, hayatınızda arzuladığınız tüm bolluklara “sonradan” uyum sağlıyorsunuz!