Bolluk veya Kıtlık: Sorgusu budur

Bereket çekmek, istediğiniz her şeye sahip olmak ve ekstra ses çıkarmak fikri faydalı mı? Hayatında bereket sahibi olma düşünceleri olmaz mıydı? Kim istemez ki! Ne yazık ki, çoğu bireyin zenginliği, azınlığı ve seçkinleri olduğu yönünde bolca olduğunu hissetmeye çalışacağım. Hayatımızda bolluk istemediğimiz değil. Temel olarak, bolluğun genellikle yabancı ve ulaşılamaz olduğu görülüyor.
Üzücü gerçek, çoğu insan bolluğu kendi imkânları olarak görmemektedir. Ve hepimiz biliyoruz ki, göremediğimiz şeyleri “sahip olamayız”. Dünyayı incelemek için yaygın olan ancak verimsiz olan bu yol, “kıtlık” zihniyetinden bahsettiğim şey. Kıtlıkta yaşayan belirli bir kişi gezegenlerini çevreleyen yaygın bolluğu filtreleyen bir perde vasıtasıyla “görür”. Doğal olarak, bu bakış açısıyla faaliyet gösterdiğimizde, dünya tecrübemiz kıtlıktan biridir. Bu nasıl olamaz?
Çoğumuz, hayatın sürekli bir mücadele olduğuna inanmak için yetiştirildik. Durumlarda karşılaşılan zorluklardan kurtulma olabileceği zaman, hayat kesinlikle büyük ölçüde zor, güçlük, işlev, daha fazla işlem ve daha da fazla işlev demektir. Mükemmel bilgiye sahip olduğumuz her şey için bir bedelin var olduğunu sonsuza dek hatırlattık. Gerçekten “hiçbir rahatsızlık, başarısız olma” sendromu. Koçluk uygulamamda, tüketicilerime ciddiyetle olağanüstü bollukta ikamet edebileceğini ve istedikleri her şeyle yaşamlarının her alanında daha fazla karşılaşabileceğini hatırlattığımızı keşfettim. Benimle birlikte ne kadar çalıştıklarında, farkındalık kıtlık zihniyetinden ve bolluğun gerçeğine doğru kaymaktadır. Bunu söyleyince, “kıtlık” yeniden programlamak için zor bir zihniyet olduğu için son derece kademeli bir yöntemdir.
Üstün haberlerim, inançlı ve pratik tecrübelerimle “Bol bol yaşayabilirsin” demek için buradayım! Bunun için “ayar” yapmayı öğrenmek zorundasınız! Bu doğru, şu andan itibaren bile, bundan sonraki günden itibaren, bolluk dolu bir hayat yaşayabilirsiniz! Önemlisi yeni bir paradigmayı düşünmeye ve yaşamaya başlamaktır. Bu yeni paradigmayı deneyin ve görünün! Üzerinden çalışma hakkında konuşmak!
Bolluk Paradigması: “Dünya güzellik, kaynaklar ve sevinçten ziyade toplanıyor ve hepsi de senin için.”
Tek amacı olan insanlar bolluk karşısında mücadele eden ve kıtlık içinde yaşayan yerini buluyorlar; “dolaşmaya yetecek kadar yok” diye düşünmek için üretildi. Bununla birlikte, bu gerçekten ek olamazdı. Sadece bu gezegendeki en güçlü, en manevi ve en zengin insanlardan herhangi birine sorun, sizi tam tersi olarak temin edeceklerdir. Yeterince var! Aslında, yeterli olandan çok daha fazlası var. Fakat düşünmüyorsanız, yaşarsanız ve onu hayatınızdaki bir olasılık olarak “görüyorsanız” bunu tanımayacaksınız. Önünüzde bir şaplak dökmüş olsa bile.
Wayne Dyer, bunu “Bereket satın aldığımız bir şey değil, bunu ayarladığım bir şey” dediğinde güzelce özetledi.
“İçinde bulunmak” için bolca bulunmak temelde orada olduğunu ve hep birlikte orada olduğunu kabul etmektesiniz. Sadece kalbini, zihnini ve ruhunu, her anın etrafındaki “yeterince çok daha fazla” çevreye açmanızı bekliyordu. Bu bolluk her zaman orada, her birimiz için vardır.
“Fakat,” diye soruyor olabilirsiniz, “Kıtlık zihniyetinden bol görme ve cazibe kaymayı nasıl yaparım?”
Bu bolluk paradigmasını gezegeninizin dokusuna oturtmaya ve bunları birleştirmeye başlamaya başlamak için başlangıçta onu “seçmeniz” gerekir. Bu, hayatımızdaki birçok konu gibi bolluk, bir seçimdir. Yaşamınızı, deneyimlerinizi ve dünyanızı bolluk dolu hale getirmek için toplamak konusunda şu anda çok kasıtlı olmak için başlayabilirsiniz.
İlk bakışta bu anı-anı seçimidir. Ancak, bol miktarda düşünmeyi seçtiğinizde ve sizi bekleyen “yeterinden daha fazlasını” çekmeye başlarsanız, her turda bolluğun önünüzde olduğunu görmek için “seçerek” sezgisel olarak “bilerek” karşı karşıya kalacaksınız.
Öyleyse berekete “uyum” başlatmaya hazır mısınız? “Kıtlık perdesinden” yoksun olarak ikamet etmeye hazır mısınız ve bolluğun normalde mevcut olduğu ve her zaman erişebileceği konusunda bilginiz var mı? Sadece odaklanmanızı bekliyor ve yaşamınızda tezahür etmesi için konsantre olmanız.
Gerçekten hayatınızın hükümdarlığını el altında tutmak ve bilginizin kasıtlı bir yönünü çevreleyen bolluğa uyum sağlamanın zamanı geldi. Bolluk alanına hoş geldiniz!
Kapatma ve Eylem Ürünleri:
1. Kuşkusuz sizi çevreleyen son derece gerçek, somut ve maddi olmayan zenginliğin farkında olun. Bilincin ön planında bu bilinirliği tutun. Konsantrenizi çevresindeki bolluğa korumak vakit geçirecek ve çalışacaktır. Er ya da geç, bu yeni zihniyet geliştirmeyle ilgili fazladan kasıtın, hayatınızdaki bilgiyi çekmeye ve almaya başlayacağınız fazladan zenginliği keşfedeceksiniz.
iki. O gün bilgili inanılmaz bireylerin, zengin güzelliklerin ve görkemli bolluğun hepsini “ayarlama” ve geri çağırarak her gün bitmek için her gün alışkanlık edin. O halde dinlenebilirsiniz, gerçekten dinlenebilirsiniz, şu anda yaşadığınız uzmanlıkta şimdiye kadar ayar yapıyorsunuz ve hayatınıza şimdi çekiyorsunuz.
Size yeni paradigmanızla tarzda göndermek için bu teklifi veriyorum.
“Evren, düşüncelerin daha keskin gelmesini sabırla bekleyen büyülü faktörlerle tamamlandı.”
 Eden Phillpotts
İşte size kasıtlı olarak hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm bollukları “ayarlamak” için, sonra bazılarını!