Bolluk veya Kıtlık: Sorgusu budur

Bereket çekmek, istediğiniz her şeye sahip olmak ve fazladan ses fantezi kavramı var mı? Hayatında bereket kazanmayı düşünmezdin değil mi? Kim istemez ki! Ne yazık ki, çoğu kişinin zenginliğin, azınlığın ve seçkinlerin zenginliğinin olduğunu düşünmek isterdim. Hayatımızda bolluk istemediğimiz değil. Temelde bolluğun sıklıkla yabancı ve ulaşılamaz olduğu ortaya çıkmaktadır.
Üzücü gerçek şu ki, çoğu insan bolluğu kendileri için bir olasılık olarak görmüyor. Ve hepimiz biliyoruz ki, göremediğimiz şeyleri “sahip olamayız”. Dünyayı izlemek için kullanılan bu popüler fakat üretken olmayan yol, “kıtlık” zihniyet olarak adlandırdığım şey. Kıtlıkta yaşayan belirli bir kişi, gezegenlerini çevreleyen hakim bolluğu filtreleyen bir perde vasıtasıyla “görür”. Doğal olarak, bu bakış açısına göre çalıştığımızda, gezegenimiz hakkındaki deneyimimiz kıtlığa özgü bir deneyimdir. Bu nasıl olamaz?
Çoğumuz, hayatın sürekli bir mücadele olduğuna inanmak için yetiştirildik. Örneklerde karşılaşılan sıkıntılardan kurtulma olabileceği halde, yaşam esas olarak zahmetten ibarettir; sorunlar, iş, daha fazla performans ve daha da gerçekleşir. Karşılaştığımız herşey için mükemmel bir fiyatın var olduğunu sonsuza dek hatırlattık. Gerçekten “hiçbir rahatsızlık, hayır” sendromu. Antrenörlük pratikte, müşterilerime, gerçekten istedikleri her şeyi, hayatlarının her alanında çok fazla miktarda ve bilgiyle yaşayabileceklerini hatırlattığımızı kabul ediyorum. Benimle birlikte ne kadar çalışırsanız, farkındalık kıtlık zihniyetinden ve bolluğun gerçekliğine kayar. Öte yandan, “kıtlık” yeniden programlamak için zor bir zihniyet olduğu için oldukça kademeli bir yöntemdir.
Mükemmel bir haber, burada, “Sen bolluk içinde yaşayabilirsin” inancını ve karşılaştıklarını söylemek için buradayım! Bunun için “ayar” yapmayı öğrenmek zorundasınız! Bu, bugün bile, bundan sonra bile, bolca dolu bir hayat yaşamanız için uygundur! Temel, yeni bir paradigmayı düşünmeye ve yaşamaya başlamaktır. Bu yeni paradigmayı deneyin ve dikkat edin! Üzerinizdeki fincanından bahsedin!
Bolluk Paradigması: “Gezegen güzelliği, kaynakları ve sevinci dolandırıyor ve hepsi de senin için.”
Erkekler ve kadınlar, bolluk karşısında mücadele eden ve kıtlık içinde yaşadıklarını keşfetmenin tek bir nedeni, “yürümek için yeterli olmadığına” inanmak için üretildikleridir. Yine de, bu gerçekten uzak olamazdı. Bu gezegendeki en güçlü, en manevi ve en zengin insanlardan herhangi birine sorun, tam tersi sizi temin eder. Yeterince var! Aslında, yeterli olandan çok daha fazlası var. Fakat düşünmüyorsanız, yaşarsanız ve onu hayatınızdaki bir olasılık olarak “görüyorsanız” bunu tanımayacaksınız. Önünüzde bir şaplak dökmüş olsa bile.
Wayne Dyer, bunu “Bereket edinmek istediğimiz bir şey değil, bizimle uyum içinde olduğumuz bir şey” dediğinde bunu güzelce özetledi.
“İçeri girerek” zenginliği tanımlayarak orada olduğunu ve orada hep birlikte olduğunu fark ediyorsun. Sadece kalbini, zihnini ve ruhunu her an çevreleyen “fazlasıyla ekstra” haline getirmenizi bekliyordu. Bu zenginliğe her zaman, her birimize erişebiliriz.
“Fakat,” diye soruyor olabilirsiniz, “Kıtlık zihniyetinden bol görme ve cazibe kaymayı nasıl yaparım?”
Bu “gezegeni bol miktarda” paradigmayı gezegeninizin dokusuna yerleştirmek ve birleştirmek için başlangıçta “seç” yapmanız gerekir. Bu, yaşamımızdaki pek çok şey gibi bolluk, bir seçenektir, uygundur. Artık, hayatınızı, deneyimlerinizi ve gezegeninizi bol miktarda tamamlandığını görmeye karar vermek konusunda gerçekten kasıtlı olmak için başlayabilirsiniz.
İlk başta bu anı-anı seçimidir. Ancak sizi bol miktarda düşününceye kadar ve sizi bekleyen “yeterli olanın” hepsini çekmeye başlarken, bolluğun her birinizde önünüzde olduğunu görmek için “seçmek” yerine sezgisel olarak kendinizle “randevu” edersiniz. her turda.
Öyleyse berekete “uyum” başlatmaya hazır mısınız? “Kıtlık örtüsü” olmadan ikamet etmeye hazır mısınız ve bolluk genellikle mevcut, genellikle sizin için kolaylıkla mevcut bilgi var? Temelde düşünmenizi bekler ve hayatınızda tezahür etmesi için konsantre olursunuz.
Gerçekten hayatınızın hükümranlığını elinize alıp size pratik deneyiminizin kasıtlı bir yönünü çevreleyen bolluğa uyum sağlamanın zamanı geldi. Bolluk alanına hoş geldiniz!
Kapatma ve Eylem Ürünleri:
1. Çevrenizdeki gerçek, somut ve maddi olmayan bolluğun bilerek bilinmesi. Bilincinizin ön planında bu farkındalığınızı koruyun. Çevrenizdeki zenginliği korumak zaman ve çaba harcayacaktır. Bir noktada, bu yeni zihniyet yaratmak üzeresiniz çok daha kasıtlı, hayatınızda çekmeye ve deneyimlemeye başlayacağınız çok daha bolluğa sahip olursunuz.
iki. Bugün olağanüstü insanları “zenginleştirerek” ve hatırlatarak, zengin güzellikleri ve o gün gördüğünüz görkemli zenginliği her gün hemen bitirmek için her günün alışkanlığı kazanın. O halde, gerçekten dinlenip, şimdiden yaşadığınız uzmanlığa bolca bastırabilirsiniz; şimdi ayarlayın ve hayatınıza şimdi çekin.
Yeni paradigmanızla tarzda sizi göndermek için size bu teklifi veriyorum.
“Evren, düşüncelerin daha keskin gelmesini sabırla bekleyen büyülü faktörlerle tamamlandı.”
 Eden Phillpotts
İşte size kasıtlı olarak, hayatınızda arzuladığınız tüm bolluklara “sonradan” uyum sağlıyorsunuz!