Bolluk çekmek için önceden verilen şükran

Çoğu normalde millet bolluk çekmek için minnettarlık duyduğunda, şükran duygusunu anında anında hissettirdikleri için artan bollukla enerjik uyum içinde oldukları için basit bir minnet duygusuyla konsantre olurlar ve ndash yapar. Şükranın özünü kullanmak için oldukça güçlü bir yol bu, ancak tek yol değil.
Günümüzde, yaşamınızda geliştirmek isteyeceğiniz sonuçlar ve deneyimlerden daha farklı olan bir yol daha keşfedeceğiz.
Özellikle kendiniz için ne kadar bolluk açısından üretmek istiyorsunuz?
& boğa Daha büyük bir ödeme işi almak ister misiniz?
& boğa Ek pasif caddeler kurmaya mı çalışıyorsunuz?
& boğa Üretken bir şirket kurmayı hayal eder misiniz?
Kusursuz bol geleceğinizi ayrıntılandıran bazı hedefleri ve hayalleri not alabilmek için şimdi birkaç dakikanızı ayırın. Gerçekten tüm bu konulara ulaşabildiğinize inanmakta zorlansanız bile, yine de bunları yazın.
Şimdi, listenizdeki ürünleri yeniden sıralayarak en kolay olacağına inandığınız hedefin üst kısmında olduğunu ve gerçekleştirilmesi en zor olacağına inandığınız amacı altta bırakın.
Hedefler listenizi tamamladıktan sonra, şükran gücünü uygulayarak, listedeki her bir öğenin yerine getirilmesinin yolunu açmaya hazırsınız demektir.
Bunu gerçekleştirmek, listenizden en az bir tek öğeye odaklanmak için her gün bir kenara koymak ve daha önce olduğu gibi gerçekten müteşekkir olmak kadar basittir.
Örnek:
Let’s & rsquos, daha yüksek ücretli bir iş edinmek istediğinizi söylüyor; halihazırda sevmediğiniz bir işiniz var ve çok az para ödüyor. Bazı şükran teknikleri, mevcut işiniz açısından size minnettar kalacak bir konunun bulunmasını önerir ve bu konuyla ilgilenmek, minnettar olmak için çok daha fazla öğe çeker.
Bu yaklaşım düzgün bir şekilde çalışabilir, ancak odaklamanız için mücadele eden düzinelerce & ldquonegative & rdquo şeyleri bulunduğunda o belirli bir iyi noktaya odaklanmış olmak da zor olabilir.
İleriye dönük bir kararlılıkla çalışmak, şu anda yüksek rüşvet veren hayal ettiğiniz işe sahip olduğunuzu hayal etmek ve şimdi buna karşı olan minnet ve takdir seviyesine girmektir.
Bu zor gelebilir ancak zihninizi sessizleştirdikten, gerçekten rahatladıysanız ve daha sonra hayallerinizdeki işe zaten sahipseniz, gerçekten hissedeceğiniz şekilde ayarlanırsa inanılmaz derecede hızlıdır. Büyük ihtimalle gerçekten çok şanslı, mutlu, ilham kaynağı, teşvik edilmiş, yerine getirilmiş ve bol miktarda hissedeceksiniz. Sanki her geçen gün değerli bir çaba harcıyor gibi hissedersiniz, değil mi? Her gün gerçekleştirmek için sabırsızlanacaksınız ve her bir iş vardiyasının sonunda ayrılmanız halinde yaptığınız katkı hakkında gerçekten iyi hissedeceksiniz.
Her şeyden önce, harcamalarınızın tümünü hızla kapsayan ve halen tasarruf, harcama ve yatırım için kalan bol miktarı bırakan iyi bir büyük maaş çeki alacağınızı kabul ederek maaş günü gerçekten çok memnun ve bol hissedeceksiniz.
Düşüncelerinize amacınızla ilgili bu bilgileri iletmek gibi, onların özüne uyun ve ŞİMDİ ŞİMDİ ŞİMDİ ŞİMDİ şimdiden gerçeğinize sanki teşekkürler. Şükran duygularını sizin tarafınızdan akmaya ve bolluğun özüyle uygun bir şekilde bağlamaya izin ver.
Bu yardımcı olursa, duygularınızı da sözlü olarak ifade edebilirsiniz: & ldquo Harika yeni işim için çok şeytan teşekkürler! Şimdi operasyonlarımı çok seviyorum. Bugün çalıştığım insanlardan ve çalıştığım işletmeden gerçekten çok hoşlanıyorum ve böyle cömert bir maaşın keyfini çıkarmanın tadını çıkarın! & Rdquo
Evet, bu egzersizi yaparken & ldquopendering & rdquo olacaksınız, ancak gelecekteki bolluğunuz hakkında gerçek bir şükran hissettiğiniz kadar uzun süre önemli değil. Evren, neşeli bolluğa dair enerjik işaretinize yanıt vereceğiniz ve odağınızla eşleşen karşılık gelen deneyimleri döndürür.
Bu stratejiyi listenizdeki başlangıçtaki (ve dolayısıyla en kolay olanı) hedefe uygulayarak başlayın. Amacınız şu an elde edilmişmiş gibi minnettar olan her gün birkaç dakika yatırım yapın. Her amaç gerçeğe dönüştüğünde, listenizden kaldırın ve sıradaki sonraki 1’e odaklanmaya başlayın. (Bununla birlikte, elde ettiğiniz hedefler için şükran duygusunu korumak mümkündür, elbette ki gerçekte, büyük olasılıkla bunu yalnızca çok doğal yaparak bitirirsiniz.)
Ayrıca standart günlük rutin boyunca mini hedefler ve sonuçlar elde etmek için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Örneğin, tüm ilgili kişiler için yararlı bir sonuca sahip olan toplantılarınız için şimdiden teşekkürlerinizi iletebilirsiniz. Güvenli, kolay bir sürüş evinin çalışması için önceden minnettarlık ifade edebilirsiniz. İş projeleriniz için yaratıcı ilham için gerçekten minnettar kalabilirsiniz.
Her koşulda sağlıklı, sevgi dolu ilişkiler, mükemmel sağlık ve olumlu sonuçlar için şimdiden teşekkürlerinizi iletebilirsiniz. Evrenden sormak yerine, & ldquoLütfen bu işin iyi olmasına izin verin & rdquo, temel olarak şunu söyleyebilirsiniz: & ldquo Bu durum için harika bir sonuç oluşturmaktan dolayı teşekkür ederiz! & Rdquo Evren tam olarak beklediğiniz şekilde tepki verecektir.