Bolluk Ateşeleri ve Yeni Gerçekliği Yazmak

Bolluğa dair doğrulamalarla sahip olduğum sorun, sana inanabilecek durumda değilsen ve onlara söylesen, herhangi bir üstünlüğe üstlenmeyi seçmiş olmuyorsun, ne ima ettiğimi biliyor musun?
İşte burada, iç ve dış niyetler için senaryo olarak bilinen hile. ÇALIŞIYOR bir cazibe gibi!
Mevcut gerçekliğinizin haritasının dışına çıkan bolluk tasdiklerini okumanın bir alternatifi olarak, biraz daha gerçekçi, daha fazla sindirilebilir, daha elle tutulur ve yeni bir gerçeğe doğru yol almaya çalışın. Hemen sonra hiç kimse kırdıktan milyoner’e bir an geçti. Hamile kalmanızın ve doğumunuzu uygun bir şekilde yapmanızın gerekmediği için, puanlama, doğal bir yaşam süreci ve arzularınızı tezahür ettirme ve bolluğu tezahür ettirme prosedürleri vardır.
Günde bir avuç doluluk teyidi okumanın hayatınızın eksikliğini gidereceğini düşünmek isteyeceğiniz ölçüde, gerçek şu ki, refaha geçiş yapmak için çok daha yoğun ve enerjik bir yatırım gerekir.
İşte bereket kanunuyla etkin bir şekilde nasıl çalıştığınızı buradasınız. Böyle bir eylemi gerçekleştirirken gerçekten hissetmek istediğinizi veya böyle bir eylemi düşündüğünüzde nasıl hissetmek istediğinizi yazın. Örneğin:
    Şüphelerim olduğunda sakin, odaklı, dengeli ve güçlü tutmak için kaynak enerjiyle bağlantı kuruyorum, böylece zahmetsizce zenginliği ve refahı dikkate alarak hareket ettim.
    Ne zaman aşağılandığımı hatırlatın bana, her şeyin ilahi zamanlamada ve kutsal amaçlı gerçekleştiğini ve hayatımda çok daha kolay, akıcı ve bolca bulunmasına izin verdiğimi hatırlatın.
Bunun diğer bolluk tasdiknamelerinden inanılmaz derecede farklı olduğunu görüyor musunuz?
    Artık hayatımda bolluk tadını çıkarıyorum.
Bu nihai biriyle nasıl bağlantı kuruyorsun? Sizin için doğru değilse olasılıkları çok az duygusal bağlantı olacak ve bu nedenle hiçbir şey bağlanmayacak. Tezahür ettirmenin püf noktası, duygusal özünüzü derin bir seviyeye, karşılaşmanızla bağlantılı olan titreşimleri gönderen derin bir duygu seviyesine dahil etmektir. Öyleyse nerede olduğunuzdan başlayın. Komut dosyası olarak adlandırılan bu araçla oynayın.
İşte size birkaç daha örnek:
    Kıtlık düşünme ve kokuşmuş olma ihtimalini düşündüğümde ya da zayıf düşünce beni beklettiğinde, büyük bir yardıma ve rehberliğe ihtiyacım var, böylece ilahi mülkümün zenginliğe uygun olduğunu ve derhal refah düşüncesine geçmesini sağlayamayacağım.
    Hayatımdaki uzmanlığımın pürüzsüz, neşeli, hafif ve sevecen olabilmesi için enerjimimi bolluk, refah, kolaylık ve akıntıyla hizalamama yardım edin.
    Zenginlik ve bolluğu çekme anlayışımdan keyif almam için bana yardım edin, böylece daha hızlı karşılaşmamı sağlarım!
    Benim mutluluk seviyesinin doğrudan hayatımdaki bolluk seviyesiyle ilgili olduğunu hatırlamama yardım et!
Bereket doğrulamalarınızı kodlayan bu hızlı dersin değerli olmasını diliyorum!