Bolluk Ateşeleri ve Yeni Gerçekliği Yazmak

Bolluğa dair onaylamalarımda olan meydan okuma, sana inandırıcı olmazsa ve onlara söyleseydin, çok iyi sonuç vermezdin demek ne demek istediğimi biliyor muydun?
İşte burada, iç ve dış niyetler için senaryo olarak anılan hile. Bir cazibe gibi çalışır!
Mevcut gerçekliğinizin haritasının ötesinde bolluk tasdiklerini okumanın alternatifi olarak, biraz şey daha gerçek, ek sindirilebilir, ek maddi ve yeni bir gerçekliğe kadar yolunuzu deneyin. Hemen hemen hiçbir 1, bir dakikadan sonra milyonerlik yapmaya başladı. Hamile kalmanıza ve doğum yapmanıza izin vermiyorsanız, öğeler için bir prosedür, yaşam için organik bir seyir ve arzularınızı tezahür ettirmek ve bolluğu tezahür ettirmek.
Günde bir kaç bolluk tasdikinin okunmasının hayatınızın eksikliğini gidereceğine inanmak istediğiniz kadar önemli olan gerçek şu ki, refaha geçiş yapmak için çok daha konsantre ve enerjik bir yatırım gerekmektedir.
İşte bereket kanunuyla başarılı bir şekilde nasıl çalıştığınız burada. Böyle bir eylemi gerçekleştirirken gerçekten hissetmek istediğinizi veya böyle ve böyle düşünürken gerçekten nasıl hissetmek istediğinizi yazın. Örneğin:
    Şüphelere sahip olduğum zaman sakin, odaklı, dengeli ve güçlü kalmak için enerji arzı ile bağlanıyorum, böylece uygun bir şekilde bolluk ve refah düşüncesine geçiyorum.
    Ben üzülüyorken, her şeyin ilahi zamanlamada ve ilahi sebeplerde gerçekleştiğini ve hayatımda ek rahatlık, akış ve bolluğa izin vermemi desteklediğini hatırlat.
Bunun, diğer bolluk tasdiknamelerinden nasıl çok farklı olduğunu görüyor musunuz?
    Artık hayatımda bolluk tadını çıkarıyorum.
Son 1’e nasıl bağlanıyorsunuz? Eğer sizin için doğru değilse, olasılıklar oldukça küçük duygusal bir bağlantı olacak ve o zaman kesinlikle hiçbir şey yapmayacaktır. Tezahür ettirmenin püf noktası, duygusal benliğinizi derin bir seviyeye, derin hissi seviyeye sokarak, karşılaşmanızın içine titreşimler gönderir. Yani nerede olduğunuzdan başlayın. Komut dosyası olarak bilinen bu araçla oynayın.
İşte birkaç ekstra örnek:
    Kıtlık düşünürken veya kokarken düşünürken kısıtlamalı düşünce beni beklemek zorunda kaldığında, ana yardıma ve rehberliğe gereksinim duyuyorum, böylece ilahi mülkümün bolluğa uygun olduğunu ve refah düşüncelerine derhal geçeceğini kolayca aklımdan alabilirim.
    Hayatımdaki uzmanlığımın pürüzsüz, neşeli, hafif ve sevecen olmasını sağlamak için enerjilerini bolluk, refah, kolaylık ve akıntıyla hizalamama destek olun.
    Zenginlik ve bolluğu çekme eğitimi sürecini takdir etmem için bana destek verin, böylece bilgimi daha hızlı alabilirim!
    Beni mutlu et, benim mutluluk seviyesinin doğrudan hayatımdaki bolluk seviyesiyle ilgisi olduğunu unutmayın!
Bolluk tasdiklerini yazdıracak bu hızlı dersin değerli olmasını diliyorum!