Bolluk Ateşeleri ve Yeni Gerçekliği Yazmak

Bolluğa dair doğrulamalarla sahip olduğum sorun, sana inandırıcı olduklarını ve onlara söylediğin takdirde, fantastik bir tavrımla karşı karşıya değilsin, ne demek istediğimi biliyor musun?
Dolayısıyla, burada iç ve dış niyetler için senaryo olarak bahsedilen hile. ÇALIŞIYOR bir cazibe gibi!
Mevcut gerçekliğinizin haritasının ötesine geçen bolluk tasdiklerini okumanın bir alternatifi olarak, biraz daha orijinal, sindirilebilir, çok daha elle tutulur ve yeni bir gerçekliğe kadar yolunuzu deneyin. Hemen kimsenin kırılmasından hemen milyoner çıkmasına rağmen. Hamile kalmanız ve doğru yolu doğurmamanız için, faktörlere, yaşamınıza ve arzularınıza tezahürat ve bolluğu tezahür eden organik bir usul vardır.
Günde bir kaç zenginlik tasdiklerinin okunmasının hayatınızın eksikliğini telafi edeceklerini düşünmek isteyince, gerçek şu ki refaha geçiş yapmak için daha fazla odaklanmaya ve enerjik bir yatırıma ihtiyaç duyuyor.
İşte tam burada bolluk yasasıyla başarıyla nasıl çalışabileceğinizi göreceksiniz. Böyle bir eylemi gerçekleştirirken gerçekten hissetmek istediğinizi veya böyle bir eylemi düşündüğünüzde nasıl hissetmek istediğinizi yazın. Örneğin:
    Şüphelere sahip olduğum zaman sakin, odaklı, dengeli ve güçlü tutmak için arz enerjisiyle bağlantı kuruyorum, böylece bolluk ve refah düşüncesine kolayca kolayca taşınabilirim.
    Ne zaman aşağılandığımı hatırlatın bana, her şeyin ilahi zamanlamada ve ilahi sebeplerle gerçekleştiğini ve hayatımda çok daha kolay, akıcı ve bolluk olmasına yardım etmemi hatırlatın.
Bunun diğer bolluğun onaylamaları ile tamamen farklı olduğunu nasıl görüyor musunuz?
    Artık hayatımda bolluk tadını çıkarıyorum.
Son 1’e nasıl bağlanıyorsunuz? Eğer sizin için doğru değilse şansınız çok küçük duygusal bir bağlantı olacak ve bu durumda pratikte hiçbir şey bağlanmayacaktır. Tezahür ettirmenin püf noktası, duygusal özünüzü derin bir seviyeye, deneyiminize seslenen titreşimleri gönderen derin bir duygu seviyesine dahil etmektir. Yani tam olarak nerede olduğunuzdan başlayın. Komut dosyası adı verilen bu araçla oynayın.
İşte bir avuç daha örnek:
    Kıtlık düşüncesi ve kokuşmuş düşünce veya sınırlı düşünceler beni ele geçirdiğinde önemli yardım ve rehberliklere ihtiyacım olacak, böylece kutsallığımın bolluğa uygun olduğunu ve refah düşüncelerine derhal geçebileceğimi rahatça hatırlayabiliyorum.
    Canlarımın pürüzsüz, neşeli, hafif ve sevecen olmasını sağlayacak enerjim bolluğun, refahın, kolaylığın ve akışın hizalamasına yardımcı olun.
    Zenginlik ve bolluğu çekme alışkanlığımdan zevk almam için bana yardımcı olun, böylece uzmanlığı daha da hızlı bir şekilde benimleyelim!
    Bana mutlaka benim mutluluk seviyesinin doğrudan hayatımdaki bolluk seviyesiyle ilgili olduğunu unutmayın!
Bolluğunuzdaki onaylamaları kodlamakla ilgili bu hızlı ders yararlı olmasını diledi!