Bolluk Ateşeleri ve Yeni Gerçekliği Yazmak

Bolluğa dair onaylamalarımla ilgili mesele, sana inandırıcı olduğuna ve onlara söylediğine göre, mükemmel bir şey yapmadığınızı ve ne demek istediğimi biliyor musunuz?
Dolayısıyla, burada iç ve dış niyetler için onun adını veren senaryo, hile. Bir cazibe gibi işlev görür!
Mevcut gerçekliğinizin haritasından çıkan bolluk tasdiklerini okumak yerine biraz daha orijinal, daha fazla sindirilebilir, daha elle tutulur bir şey deneyin ve yeni bir gerçekliğe kadar yolunuzu çalıştırın. Kimsenin bir dakikadan sonra milyonerlik yapmasına rağmen. Hamile kalmazsınız ve doğru yolu doğurursanız, hayata geçirmek ve arzularınızı tezahür ettirmek ve bolluğu tezahür ettirmek için faktörler için bir yöntem var.
Günde bir avuç doluluk tasdikini okuduğunuzda hayatınızın eksikliğini telafi edeceklerini düşünmek isteyeceğiniz ölçüde, gerçek şu ki refaha geçiş yapmak için fazladan odaklanmaya ve enerjik bir yatırıma ihtiyaç duyuyor.
İşte tam burada bolluk yasasıyla nasıl etkili bir şekilde çalışabileceğinizi göreceksiniz. Böyle bir eylemi üstlendiğinizde hissetmek istediğinizi veya böyle ve böyle düşünürken nasıl hissetmek istediğinizi yazın. Örneğin:
    Şüphelerim olduğunda sakin, odaklı, dengeli ve güçlü kalma arz gücüyle bağlanıyorum, böylece sadece bolluk ve refah içine giriyorum.
    Ne zaman aşağılandığımı hatırlatın bana, neredeyse her şeyin kutsal zamanlamada ve kutsal sebeplerle gerçekleştiğini ve hayatımda ekstra kolaylık, akış ve bolluğa izin vermeme yardım et.
Bunun diğer bolluk onaylamalarından tamamen farklı olduğunu görüyor musunuz?
    Artık hayatımda bolluk tadını çıkarıyorum.
Sonuncusu ile nasýl bađlantý kurarsýn? Sizin için doğru değilse, son derece küçük bir duygusal bağlantı olacak ve bu nedenle hiçbir şey bağlanamayacaktır. Tezahür ettirmenin püf noktası, duygusal özünüzü derin bir seviyeye, pratik deneyiminize seslenen titreşimleri gönderen derin bir duygu seviyesine dahil etmektir. Öyleyse nerede olduğunuzdan başlayın. Komut dosyası olarak adlandırılan bu araçla oynayın.
İşte birkaç daha örnek:
    Kıtlık düşünürken, kokuşmuş düşünce veya sınırlı zıvana kapılmam gerektiğinde, önemli yardım ve rehberliğe ihtiyacım var, böylece ilahi idealimin bolluk ve refah düşüncesine hızla geçmesi için hatırlamaya çalışabilirim.
    Hayatımdaki uzmanlığımın pürüzsüz, neşeli, hafif ve sevecen olabilmesi için enerjim bolluğunun, refahın, rahatlığın ve akışın yanında hizalamam için bana yardım edin.
    Servetimi ve bolluğu çekme öğrenme yönteminden zevk almam için bana yardımcı olun, böylece pratik deneyimime daha da hızlı bir şekilde katılıyorum!
    Beni mutlu etmeye çalış, benim mutluluk seviyemin doğrudan hayatımdaki bolluk seviyesiyle ilişkili olduğunu hatırlat!
Bereket doğrulamalarınızı kodlayan bu hızlı dersin yardımcı olmasını diliyoruz!