Bir B2B E-Ticaret Yazılımı programı ile kolayca çözülebilen Beş Temel Zorluklar

İşiniz için etkili bir “all-in-1” yönetim sistemi kullanmanın sizin için ne kadar kârlı olduğunu merak ettiniz mi? Eh, web iş uygulaması, e-ticaret organizasyonunuzun gelişimini hızlandırmak için tek bir entegre çözüm sunar. Web tabanlı küçük bir organizasyon ERP uygulayarak, yalnızca organizasyon işlemleriniz için en ileri teknolojileri kullanamazsınız, aynı zamanda B2B e-ticaret yönetimi sırasında karşılaşabileceğiniz bazı güçlükleri de çözebilirsiniz.
E-küçük işletme bilgisayar yazılımlarının, herhangi bir mütevazı kurumsal sahibinin sık görülen sorunlarından bazılarına nasıl yardımcı olabileceğini görelim:
Sorun 1: Yeni ve güncel malları doğru bir şekilde nasıl yönetebilirim?
Envanter yönetimi, herhangi bir B2B e-ticaret şirketinin ayrılmaz bir parçasıdır. Kompakt işletme e-ticareti yanıtı, öğelerinizin her birinin hiyerarşik olarak sınıflandırılmasını sağlar ve satış bilgileri ve gerçekleri, stok kalemi miktarı, stok yeri, ürün özelleştirmeleri (varsa) gibi özel nitelikleri tanımlayabilirsiniz. Çevrimiçi iş kurumsal yazılım programı ile, gerçek zamanlı olarak mallarınızı ve envanterinizi takip etme yeteneğine sahipsiniz.
İkinci problem: Tüm müşterilere siparişleri, zamanında gönderilmesini ve teslimatını nasıl takip ederim?
Bir emir alındığında, ödemeleri, sipariş detaylarını, nakliye bilgilerini ve sipariş teslimatlarını halletmek istiyorsunuz. B2B e-ticaret seçeneği, kişiselleştirilmiş nakliye yaklaşımlarıyla otomatik sipariş takibi içerir. Sonuç olarak, çalışanlarınız herhangi bir zamanda siparişin tam durumunu görebilecek durumda. Bu, sipariş faturalandırması yapma ve hataların minimum / hayır kapsamı ile düzgün ve güvenilir bir yol izlemesi eğilimindedir.
Üç sorun: Çözümlerim için yeni satış kanalları ekleme ve işleme koyma
Mallarınız iyi bir terziye sokuyor olsa da, B2B e-ticaret seçeneklerinden faydalanarak, yeni pazar alanlarına girerek, ek küçük işletme fırsatları ve dünya çapında satış kanalları üretebilirsiniz. Envanteriniz, satışlarınız ve fiyatlandırma işlemlerinin şu anda senkronize edildiğini göz önüne alarak, yeni satış kanallarını alternatif olarak geniş kitlelere ulaşmaya konsantre olmanız için endişelenmeniz gerekmez.
İkilemi 4: Kuruluşum için muhasebe ve finansal tabloları nasıl takip ederim?
Başka bir işten çözüm isteyip istemediğiniz veya ürününüzü bir distribütöre tanıttığınız halde, alacaklarınızı ve borçlarınızı hesaplamak için bir konumda olmalısınız. Online iş bilgisayar yazılımları, uygulanabilir vergi oranlarını ve her türlü muhasebeyi gerçekten hızlı ve hızlı bir şekilde içeren bina faturaları hazırlar. Bir düğmeyi tıklatarak bilgileri sisteme içe aktarabilir ve verebilirsiniz.
Sayı 5: Yeni ve güncel tüketim ürünlerini nasıl idare ederim? Onları ürünlerim hakkında nasıl güncel tutabilirim?
Tüketici ile karşılaşma, herhangi bir e-ticaret teşebbüsü için çok önemlidir. İnternette örgüt uygulaması yararlı müşteri yönetimi ve yardımına yardımcı olur. Emirlerden istemci sorgularına, mesajlara ve raporlamaya uygun olarak, neredeyse her şey tek bir müşteri yardım arayüzünden ele alınabilir. Ek olarak, istemci e-postalarını yakalayabilir ve kuruluşunuz için özel e-postayla tanıtılan çalışanlara ulaşabilir.
Orta Ölçekli İşletmeler için B2B Elektronik Ticaret Opsiyonları
Tipik olarak küçük şirketler, girişimlerinin işletme kurumsal yönetimi için herhangi bir teknolojik çözümü kullanmaya “küçük” olduğuna inanmaktadır. Bunu söyleyince, muhtemelen genel verimliliğinizi ve küçük işletmelerinizi etkileyen müşteri sorguları, emirler ve muhasebe güçlüklerine tamamen kapandığının farkında olduğunuz zaman meselesidir. Bu endişelere kapılmadan kalmak için bugün çok uygun fiyat etiketi ile net iş başvurusunda bulunun!