Bilgisayarlar sizi şişmanlaştırıyor

Ne? Bir bilgisayar sistemini tüketemezsiniz! Seni nasıl şişirebilir ?! Günün çoğunu gerçekleştirirken, iş yerinde çalışırsanız, önünde oturursanız ve daha sonra oyun oynamak, ek nakit yapmak ya da sadece gevşemek için evin önünde oturursunuz.
  Sırt ağrısı ve boyun ağrısı, monitörde göze çarpan göz yorgunluğundan, sırt ağrısının her zaman belli bir konumda oturmasından ve kedi avından boyun ağrısına neden olmaktan ötürü kambur oturursunuz.
  Ne yaptığınızı ve nasıl yaptığını ağırlık seviyenize büyük ölçüde etkiler. Bunun üzerine, bilgisayarın önünde oturduğumuzda, en önemlisi kötü şeyler yapar, genelde çöptür. Son gece, Twinkies, peynir puf, ya da belki de pizza bıraktığımızda ev yolunda McD’lerden veya BK’dan bir şey yakaladın.
  Durum ne olursa olsun, kendinize iyi hizmet etmiyorsunuz demektir. Bilgisayar sistemleri, onlara ne kadar zaman harcadıklarına bakılmaksızın televizyonlardan daha kötüye gidiyor. Başlangıçta çıktığında bilgisayarlar olağanüstüydü, tıpkı bilgisayar sistemleri fantastik olduğu gibi İlk çıktılar.Şimdi parmak uçlarımızda bir sürü bilgi var.Ama ne pahasına?
  Genel sağlık sektörü bugün ve yetişkinlerimizdeki genç insanlarda obezite meselesiyle ilgili televizyonu sorumlu tuttu.Ama bilgisayar sistemi hakkında ne düşünüyorsun? Aslında obezite fiyatının her yıl iki katına çıkmasına neden oluyor. Peki bu konuda ne yapacağız? Bilgisayar sistemlerinden kurtulmak mı? Hayır, biz TV’den kurtulmadık mı? Hayır.Hepimiz büyük olasılıkla hiç başarmayacağız.
  Ne tükettiğinizin, ne kadar çok tükettiğinizin ve televizyonların ve bilgisayar sistemlerinin haftada birkaç saat yalnız kaldığının farkında olun. Dışarı çıkın ve bir şeyler yapın. Evet, kış ve bazı bileşenler de soğuk Aslında dışarıda bir şeyler yapmak için. Ancak egzersiz yapmak için içinde yapabileceğiniz faktörler var.
  Çocuklarınız aslında kendi odalarını temizleyebilirler mi? Yep.Evet. Alanı temizlemek gerçekten harika bir egzersizdir. Yerden çıkan sorunları seçmek için eğilin, halıyı boşaltın, yatağı yapın, çamaşır yıkamak için bile yardım edebilirsiniz.
  Tüm bu asitler, kas dokularınızı uzatır ve kilo vermenizi sağlayan kalorileri yakar. Annem ev temizliği yapar ve sıska sıska görünmemesine neden olur. Anne, küçük çocuklarla kalmaya çalışırken stres altına girdiğinde baba, üniversite çalışır ve ev işi. Giriş yapın ve etkinleştirin ve belki annem sıska sıska olacaktır.
  Asıl nokta herkesin genel sağlık ve kilo verme konusunda yardım etmesi için bir şeyler yapmak zorunda kalmasıdır. Sağlıklı beslenmenin ya biraz zarar vermediğini. Hiçbir zaman yediğiniz gıdalardan vazgeçmek zorunda kalmazsınız, sadece onları nasıl yediğinizi değiştirebilirsiniz.
  Diz çökmüş olmasına rağmen havuç çubukları, muz, elma dilimleri, hatta Cheerios gibi tahıl türünden bir şey deneyin, ne yediğinizi ve nasıl yediğinizi tadabileceğiniz gibi bazı şeyleri sağlıklı deneyin, ancak peynir püskürtülürse yiyip bittiğini değiştirin. kullandığınız yiyecek, kış aylarında bile istenmeyen kilo verme olasılıklarınızı muazzam derecede artıracaktır. Ne gıdalar yemek istediğiniz konusunda destek olması gerekiyorsa Yağ Kaybı Elemanı buna sahiptir. Yağ Kaybı Faktörü almak için amylewisworld.com adresine gidebilirsiniz.