Apple’ın en yeni bileşeni ile ilgili, büyük izleyiciler karşısında mesajlar gönderen ve dünyadaki tanınmış şirketin takipçileri arasında bir fenomen yaratan Steve Jobs’a zaten alışkınız.

Apple’ın en yeni bileşeni ile ilgili, büyük izleyiciler karşısında mesajlar gönderen ve dünyadaki tanınmış şirketin takipçileri arasında bir fenomen yaratan Steve Jobs’a zaten alışkınız. Elbette bu baskı, Irak politik sistemindeki kargaşayı birleştirecek ve Bağdat için yabancılaştıramayacağı iki başkentle diplomatik sorunlar yaratacaktır: Washington ve Tahran. Elbette, Üreticiler her zaman değiştirilmeleri için yalnızca OEM parçaları kullanmanızı önerir. Tabii ki, iPad’inizi koruyabilmenin ve kabiliyetinizin gerekli olmadığını söylemiyorum! Eğer, bir ipad 2 davası satın alarak atlayarak, tıknaz bir giderden kaçmayı başarabildiğinizi düşünüyorsanız, uzun vadede kararınızın yetersizliğini göreceksiniz. Bildirimler dahil zaman, hava durumu ve diğer durum öğelerini kontrol edebilir ve ön yüzü açmaya gerek kalmadan gelen aramaları kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Çantada ayrıca kredi kartları veya kimlik kartı için üç yuva, ayrıca nakit para için büyük bir cep bulunur ve geri dönüşümlü bir manyetik kayış kapağı açık veya kapalı tutar. Öte yandan, S View Stand kapağı ön tarafta etkileşimli bir pencereye sahiptir, ancak yukarıdaki Clear kapakla aynı özelliklere sahiptir.

Spigen Neo Hybrid kasa çift katman koruması sunar ve ince bir profili korurken darbe koruması sağlayan sert polikarbonat çerçeveyle birlikte TPU muhafazasına sahiptir. X-form tasarıma sahip POETIC Revolution, akıllı telefonunuz için eksiksiz ve sağlam bir koruma çözümüdür. Akıllı telefon tüketicilerinin yaklaşık% 50’si yatmadan önce ve hemen yataktan kalktıktan sonra cep telefonlarında gezinmektedir. Tüm bunlar davaya hâkim ve jüri ihtimaline yaklaşmadan çok önce yapıldı. Bir seferde sıklıkla giden birkaç vakası vardır, ancak sizi hatırlamaları ve davanıza özgü şeyleri hatırlamaları gerekir; bu, sizin ve vakanız hakkında ne kadar endişeli olduklarının iyi bir göstergesidir. Birçok avukatın bir veya iki uzmanlığı vardır ve başka şeyler de yapar. Tek bir davada mahkeme, Samsung’un telefonlarından birinin aleyhindeki bir modelin temel olarak bu modelin artık satılamayacağını söyleyerek aldığı bir davayı bile onayladı. Artık akıllı telefonunuzdaki ve orada kaymakta endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz şarkıları arabanızda çalabilirsiniz.

Bu sezon çok önemli bir mahkeme davası yaşandı ve siz gerçekten kasten dikkat etmediyseniz, konular ve nihai sonuç bilincinize henüz girmemiş olabilir. Bu meseleler hala kesin olarak sürmektedir ve Samsung’un bu belirli telefonları yapmaya devam edip edemeyeceği ve onları satabilecekleri konusunda kararlar halen devam etmektedir. Şirket, Samsung’un akıllı telefon tasarımlarını temelde kopyaladığını ve kendi markasıyla sattığını iddia etti. Bu sizin için çok ilginç bir durum gibi gözükmese de, hangi telefon markasını severseniz sevin, uzun yıllar boyunca cep telefonu pazarında uzun süren etkileri olduğu kesindir. TPU kılıfı siyahken, polikarbonat çerçevenin renk olanakları arasında telefonun renk versiyonunu tamamlamak için tunç, altın şampanya, mercan mavisi ve saten gümüşü sayılabilir.

Vaka, sil / siyah, siyah / siyah, don / mavi ve don / siyah gibi mevcut seçeneklerle birlikte çift renk şemaları halinde gelir. Samsung, ince ve net bir kılıf, S View Flip Clear kapak, S View Stand kapak ve LED kapak dahil olmak üzere Galaxy Note 7 için mevcut olan resmi koruyucu kılıf ve kapaklara sahiptir. 10. Sparin Samsung Galaxy Tab S2 9. 7 Case: Sparin Samsung Galaxy Tab S2 9. 7 Case ultra-ince, hafif ve iyi görünüyor. Deri sadece mükemmel gözükmüyor, Kulaklık girişi, şarj girişi ve S-Pen için hassas kesikler elde ediyorsunuz ve ses seviyesi düğmesi ve güç düğmesi kapsanıyor. Kasa sert polikarbonat bir kabuğu yumuşak, şok emici TPU ile birleştirerek sadece pratik değil aynı zamanda harika görünüyor. Zizo Bolt, siyah, altın / siyah, siyah / kırmızı, gri / siyah, turuncu / siyah, kırmızı / siyah, beyaz / gri, siyah / neon yeşili ve çöl tan / camo yeşili gibi renk seçenekleriyle geliyor birinci ve ikinci renkler sırasıyla kabuk ve TPU kasasıdır.

TPU kılıfı deri ile sarılmıştır ve kılıf, darbe korumasına yardımcı olmak için sert bir polikarbonat kabuk da içermektedir. POETIC Affinity gerçekten ince ve minimum kütleli açık bir durumdur ve etki alanlarına gerekli korumayı, çoğu zaman işaret eden bölgelere eklemek için dikkatlice tasarlanmıştır. Hassas kesikler, düğmeler korunurken ancak basılması kolayken, tüm bağlantı noktalarına veya tüm bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar. Düğmeler kaplıdır ve kutuda, USB Tip-C portuna, kulaklık jakına ve S-Pen’e kolay erişim sağlamak için hassas kesikler bulunur. Spigen Cüzdan S, azaltılmış suni deri malzemeden yapılmış bir dış cepheye ve ekranı çiziklerden korumak için mikrofiber kaplı bir iç kısma sahiptir. Hem bir cüzdan hem de bir akıllı telefon kılıfı taşımak yerine, kullanıcılar, her ikisini de bir ana faktörde yapabilirler. Dava oyunundaki en büyük isimlerden biri Tech21 olmalı. Kasanın arkasında bir kickstand ve 360 ​​derece dönebilen dönebilen bir kemer klipsi tutucu bulunur. Düşme korumasını 10 feet’e kadar entegre eden bu saydam kasa dört renkte gelir ve £ 30’un altında ciddi bir değer sunar. Zizo Bolt, yumuşak bir şok emici TPU ve darbeye dayanıklı polikarbonattan oluşan çok katmanlı koruma dahil, sağlam bir akıllı telefon kılıfından beklediğiniz her şeyi sunar.