Apple iphone 8

Seni tanımıyorum, ama dört numaralı iPhone’da kullanılan cam beden için çok zorlandım. Jet Siyahın eklenmesinden sonra, Catcher Technologies’in iddia ettiği gibi Apple’ın cam gövde ile en azından tek bir model çıkacağını tahmin ediyoruz. Artık sadece Apple, bunları normalde olduğu gibi erken sonbaharda gerçekleştirebilseydi, yeni akıllı telefonlarını başlatma konusunda söylenti ile geçen gecikmelerden kaçınırdı. Apple bile 3 yeni iPhone’u piyasaya sürebilir ve büyük öznitelikleri bankayı ciddi derecede kırabilecek daha üst düzey bir sürüme koyabilir. Apple’ın daha sonraki telefonunun, tamamı cam bir muhafaza, bir OLED gösterisi (sonuçta), yenilenmiş Dokunmatik Kimlik işlevi, yeni genişletilmiş gerçeklik özellikleri ve kablosuz şarj etme ile tamamen yeni bir tarzı varacağı bildirildi. Söylenen iPhone 8 Kılıf modeli Apple için çok iyi bir şey, o zaman

iPhone 8inde hazırlanan söylentilerin Apple’ın performalarda büyük bir şey bulunduğunu önermesi söyleniyor. Kuo, raporunda Apple’in iris tanıma yerine yüz tanıma teknolojilerine eğildiğini ve “beklenen özelliklerin algoritmalar, donanım tarzı ve doğrulama ve doğrulama için bir veritabanının kurulması için yeni seçeneklere ihtiyacı olacağını” belirtti. Saygıdeğer Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre ve Macrumors tarafından bildirilen iPhone 8 inde yüz tanıma sistemi de yer alacak. Goldman Sachs analisti Simona Jankowski, iPhone 8’in fiyatı 999 ABD Doları (128GB) ve 1,099 ABD Doları (256GB) olacaktı. TrendForce, telefonda bulunan sofistike özelliklerden ötürü 8 inci telefonun en az US $ 1,000’a mal olması muhtemel olduğunu söyledi. Karşılaştırma açısından, iPhone 7 Plus (32GB) şu anda 1,248 $ ‘dan fiyatlandırılıyor. IPhone 8, Fast Enterprise’ın bir arzusuna göre 1.000 USD (1.421 ABD Doları) prim fiyat etiketi ile geldiği söyleniyor. Küçük işletmeler Insider’ın Apple’ın genişletilmiş gerçeklik planına ilişkin raporuna göre, iPhone 8’in kamerası, telefonun mesafeyi tespit edebilmesini sağlayacak bir 3B sensör ekleyerek, sanal nesnelerin nereden gerçek dünyaya yayılabileceğini anlamaya yardımcı oluyor.

Bu ön kameranın önündeki bir şeyin yerini ve derinliğini algılamasını sağlar. Böyle bir kamera, iPhone 8’in söylentili yüz tanıma seçeneklerini sağlayacaktı, ancak 9to5Mac, artırılmış gerçeklikle kullanılabilecek 3D benlik üretebileceğini de belirtti. Apple, mevcut ön kameraya ek olarak, kızılötesi ileten ve alan modülleri iPhone’a ekleyecek. MacRumors bunun Kuo’nun analiz notunun bir özetinde nasıl performans göstereceğini açıklıyor. Neye değer olduğu konusunda Japonca web günlüğü Macotakara, telefonun yanındaki düğmelerin TouchID için kullanılmayacağını iddia ediyor.

Forbes’da yayınlanan bir sızdırılmış render, bunun bir ürünün uygun tarafında önemli bir ev düğmesi bulunan bir iPhone’u gösterdiğini ve bu tür bir düğmenin parmak izi okuyucu olarak ikiye katlanabileceğini öne sürüyor.Bununla birlikte, Patently Apple’ın tespit ettiği bu patentin bu yılın telefonlarının tasarımını etkilemesi gerçekten belli değil. Kredi: Nordus ve Gordon Kelly / ForbesA yeni verilen patent ek bir olasılık önermektedir: parmak izi algılayıcıyı bir düğme türünün yanına telefonun yanına koymak.

Bir IFA lansmanını iyi düşünebiliriz ancak kullanılabilirlik hakkında söyleyemeyiz.Az sayıda iç kaynaktan yeni bir kırılma, hiçbir resmi onay yok. Ayrıca, raporlar iPhone 8 sürümünde bir miktar gecikme olabileceğini gösterdi. Son zamanlarda sızdırılan Çin haberlerinden bir avuç öne kamera karşısında herhangi bir açıdan üstün görünmeyen düz olmayan bir çerçeve bulunan bir tarz gösterdi.En yeni iPhone 8 söylentilerine göre, önümüzdeki dolaşıklarla ön çerçeveyi önemli ölçüde daha az gösterebiliriz.