Apple iPhone 8 Ekranı Çok Beğenildi

Yazdığı bir tweet, indüktif şarj  geç olabilir duydum, 12.1 iOS için bekliyorum. iPhone 7  premier seçeneklerden birini derinlik efekti oluşturmak için konu hakkında arka planı bulanıklaştırır olan Portre Modu , ama erken benimseyenler birkaç hafta onu almak için beklemek zorunda kaldı. Eğer aklınızda varsa, iPhone 7 Eylül tarihinde başlatıldı.

 

(On ıPhone belirgin) iPhone X ve Galaxy Note 8 seviyor ve aynı zamanda kablosuz şarj için yeni ‘Süper Retina’ bir çözünürlük, güçlendirilmiş cam bir stil ve yardım, tipik şarj Qi desteği ile iPhone X ile gelen güzelliklere ayarlar tam ekran gösterme özelliği, şirketin 1 cep telefonu. Kablosuz şarj, A11 daha hızlı işlemciler sağlayan iPhone 8 ve 8 Artı özelliği cam gövdeleri, fotoğraf makineleri ve Doğru Tonu görüntüler yükseltti. Mal için EKRAN gösterisi temin rakiplerin sadece ortadan kaldırmak olasılık söz değil, EKRAN ekranları bir sıkıntısı varsa, iPhone 8 modellerde bunları kullanmak için Apple seçim olur.

 

ekran tüm yeni iPhone roll on 8 ‘i iPhone gibi, bazen iki diğer modeller bildirildi 2019 yılında sıvı kristal görüntüler ile yayınlayacak zaman 2018 yılında. Alternatif olarak, Apple yeni telefon kilidi sağlayacak gelişmiş biyometrik sensörler alma 8 iPhone ile yüz tanıma, kullanılması bekleniyor, kullanıcı ekrana bakarak iken bastırılması bildirimler ve Apple Pay gibi yetenekleri doğrulanmış. Tüketiciler için önceki raporunda, Kuo iPhone yaklaşık 8 çerçeveyi tamamlamak çok daha az ekran ön yüz elde cep telefonu sayesinde ekranın alt kısmında yeni bir işlev alanı”, aynı alanda geçerli Ev düğme olarak yer alan kullanacağını belirtti.

 

Önde, telefona gözlenen başka sensörler ve kamera bir çift, ve kesinlikle hiçbir şey olacak, iPhone’da ilk defa ekran bir Görüntü verecek gibi devrimci bir cihaz olacağını doğruladı. Duyduk diğer iPhone 8 söylentiler iPhone 4S benzeyen cam ve metal tasarımı, gömülü bir Dokunmatik ekran ve kablosuz şarj altında kimiği. Apple iPhone için kavisli EKRAN bir ekran benimser ilk kez, bir ana revizyon işaretleme ve model için yüksek beklentiler oluşturmak.

 

Güncelleme de önceki iPhone cihazlarda kullanılan, şu anda, LCD ekranda daha büyük çözünürlükleri ve daha fazla ayrıntı göstermek için yetenekli olan süper-detaylı EKRAN ekranlar, Apple’ın ilk hareket. Özellikle Apple iPhone X ve yeni ekran, Teknoloji Zırh Dava için yapılmış Dostu Balistik Cam Ekran Koruyucusu iPhone X ve yetenekleri bir cilalı sensörler engel, iki yuvarlak değildir. 5D yonga azaltmak için kenar. Almak gerekir neden: Apple normalde yeni telefon tanıttı zaman elde etmek için sunulan iPhone’lar son iki nesil tuttu ve çok sık yeni modeller daha ekonomik bir seçim.

 

Sadece Apple yeni telefon tanıttı önce genişletilmiş, bu yüzden yeni telefon için örnekleri, ekran koruyucular ve diğer eklentiler tarzı olabilir aksesuar üreticileri tarafından inşa edilen prototip iPhone sızan resimleri ve videoları bir dizi sayesinde bak ne büyük bir düşünce var. Cihaz ile etkileşim farklı olması gerektiğini çok önceden geliyor iPhone X 11 yüklü iOS bu hiç de şaşırtıcı değil ama Touch ID Süper Retina Ekran ve kaldırma gibi donanım değişiklikleri demek. Apple tüm 5 şimdilik karar verdi.5 inçlik, 5 inçlik ve 4.7 inçlik modelleri cam destek, mevcut iPhone’lar tarafından kabul edilen metal kovan çıkışlı olacak, ve Biel ve Objektif yeni iPhone için gelecek yıl tüm cam arkaları teslim edilecek muhtemelen,’ kaynağı olduğunu belirtti.

 

Yakın bezel ücretsiz görüntü ücretsiz, süper hızlı işlemci ve 4K/60FPS video kaydı yine de bir iPhone 5, 5S, veya altı yararlanarak herhangi bir kişi için büyük bir yükseltme yapmak. Arttırılmış gerçeklik fonksiyonları da düzgün, Apple’ın planları uzun vadede teknoloji için gerçekten tamamen açık olmasa bile. Samsung’un almak için 7 Galaxy Note girmiştir kavramı yerine FaceİD Samsung’un sistem benzer şekilde bir fotoğraf ile kandırılabilir ifade eden seçenek doğrulamak için iPhone X’in yeni bir derinlik algılayıcı kamera kullanır.