Annenizin yardımı, engellenmişten pırıl pırıl

Annen zekisin, ama engellendi. O manevi, yaratıcı bir kadındır ve onun önceki bir hayaletten özgür bir şekilde bir hayat yaşamak istediğini deklarasyonuyla üretmiştir. Rüyalarını doğru yapmak, dünyadaki hediyelerini paylaşmak istiyor. Ama bir engelle çarpıp duruyor ve o da öylesine hayal kırıklığına uğradı ki, vazgeçebileceğinden endişe ediyorsun. Eğer bu durum annene gerçekleşiyorsa (ya da annen iseniz ve bu size kalmışsa), yardım yolundadır. Bu yazı, annenin sıkıştıklarını ve neden engellendiğini parlak bir şekilde tekrarlayabileceğini ortaya koyuyor.
Annen neden kendini mutlu edebilir? Kesinlikle herkesin ilerlemesine yardımcı olan harika bir işi tamamladı. Gerçekten ona yardım etmekten hoşlanıyorsunuz, fakat ne yaparsanız yapın, yine de sıkışmış durumda.
Harika haberlerim ve istenmeyen haberlerim var. Bana harika haberlere neden oldukları için istenmeyen haberlerle başlayayım. Korkunç haberse, anneni memnun edebileceksin. 1 numara olamaz! Mutluluk bir seçim olduğundan, annem sadece anne içeriği yapabilir.
Harika bir haber, annenin bu mutluluğu seçtiği görülüyor. Bu durumda, arzulanan tek şey Dönüşüm Elması olan Anne & rsquos Diamond’dır.
Anne ve rsquos Diamond nedir? Anne ve dörde kadar dört İçsel Dönüşüm Kuvveti’ni harekete geçiren bir bilinç taşıdır. Bu İç Kuvvetler, tümü harekete geçirilmesi ve Entegre Rüya Grubu şeklinde entegre olması gereken 4 arketip. Eğer bu arketiplerden bir tanesi nişanlı değilse, annen ilerleyemez. Önceki geride bırakmak istediği dönüşümü alamaz ve istediği hayatını yaratamaz.
KRALİÇE
Bu onun içindeki Kutsal Dişil güçler. Kraliçe uygun beyin bulguları, duygular ve sezgileri yönetir. Bu özelliklerin aktivasyonu INSPIRATION’a yol açar.
İlham, dönüşümün kaynağı olan tutku ile ilgilenir. İstediğiniz konusunda tutkunuz yoksa, o gerçekleşmeyecek ve gerçekleşecektir. Sen vazgeç. Ama tutkulu iseniz, bu tutkuyu sürdüreceksiniz, öyle ki hayal kırıklığı ve gündelik engellerin yok olmaması lazım. İlham tutkunuzu besler.
Oldukça azımız birçoğu bilgi, anlayış ve yeni beceriler ararız. Harici durumlarımızı değiştirmeye çalışıyoruz. Ve bitiminde, hiçbir yere gitmiyoruz. Neler oluyor? Kraliçe onurlandırılmıyor. Kraliçe, gizli tanıma stratejileri var. O Soul’a bağlı. Kraliçeyi ve onun yaratıcı, sezgisel güçlerini dinlemeniz gerekir; böylece, Aradığınız dönüşüme Kavramanızın Öz Ruhunu katabilirsiniz. Bu, dönüşüm için ilhamın neden gerekli olduğunu belirtir. Kanepenizin içine otururken bilginiz aklınızın tekerleklerini döndürebilir, ilham sizi harekete geçirir!
KRAL
Bu, anne içindeki Kutsal Eril güçlerdir. Kral, sol beyin bulma, organizasyon ve yetenekleri yönetir. Bu, annelik ve rsquos bilinci mantıklı, yapılandırıcı, meydan okuma çözümü ekibi. Anlayışa götürürler.
Anlama, açıklık ve bakış açısı getiren değerlendirme kapasitenize girer. Yeni yetenekler edinmenizi, taktik düzenlemenizi ve uygulamanızı mümkün kılıyor. Anlayıştan yoksun, karışık ve çaresizsiniz. Sol beyniniz tanımazsa bilinçaltınız basitçe direnecektir, çünkü sol beyin Bilinmeyen’den korkuyor. Korkusu, daha sonra bir direniş kampanyası düzenleyen bilinçaltına işaret eder.
Ve sana bir şey bildireyim. Bilinçaltı patron. Yaşamınıza verilen cevapların yaklaşık% 95’ini, bilgisiz bile olsa yönetir. Bu, neden bir sonraki İç Kuvvet Dönüşümü’ne sahip olmak zorunda olduğunuz.
KİMYAGER
Simyager de Kutsal Dişilim’in bir yönüdür. Bu hayal gücü ve yaratıcılığı, sihirli veya manevi bilgeliği ve İç Eylemlerin simyasını içerir.
Bir şeyleri gerçekleştirmek için harekete geçmemiz gerektiği düşüncesine çekiliyoruz. Bu doğru. Fakat ne kadar çok kişi biliyorsa, İç Eylemler ve Dış Eylemler vardır. Çoğumuzun en çok bildikleridir. Bir saniye içinde onlar hakkında çalışın. Ancak İç Eylemler çok iyi bilinmiyor. Bunlar görünmez ancak duygularınızı, güç düzeninizi ve kimyayı dönüştüren sizin için oldukça somut olan duygusal ve güç süreçleridir. Bunlar Harici Eylemlerin temelidir. İç Eylemleriniz dünyadaki hareketlerinize karşı direniyorsa, daha sonra etkisiz kalırsınız.
Alchemist, başın belasını alır ve algısını değiştiren, kimyasını ayarlar ve dönüştürür ve duygularını kanalize eden güçlü İçsel Eylemler yaratmak için büyüsünü ve yaratıcılığını kullanarak çözümü altına dönüştürür. Oldukça etkili olan bu! Bu iç dönüşüm yer gerektirdiğinde, gezegen hızla iç akışınıza hizalanır. Eşzamanlılık ve fırsatlar sanki sihir gibi ortaya çıktıkça bu olur. Güzel, sihir!
SAVAŞÇI
Bu kutsal erilin farklı bir yönüdür. Hayatını ülkesinin hizmetinde tehlikeye atarak bir ata binen bir şövalye gösterin. Bir şey sayesinde kesen bir Elmas Kılıcı taşır. Atı ona hız, direniş ve ona dünya çapında erişime yardımcı olur. Kalkan kaçınılamaz ve endişe, reddetme ve umutsuzluğu gidermek için kullanıyor.
Savaşan her türlü engelle savaşmaya gider ve hayati tehlike zaferini gerektirir. Dönüşüm için hayati önem taşıyan bilinmezliğe sıçrama cesaretini istiyor.
Savaşçı şampiyonu Kesinlikle serbest karar, Alışkanlık olanaklarını serbest bırakmak için enerjiyi üretmenize yardımcı olur. Sonunda, Harici Eylemlere, atmosferinizi değiştirmek ve gezegende etki yaratmak için uyguladığınız eylemleri emreder. Savaşçı, kendi ulusunun (hepinizin ve Müthiş Yaşam Dairesi) adına Kraliçe (Yaratıcı Ruh) ve Kral (Stratejik Düşünceler) hizmet eder.
Kısaca, bu, Anne ve Rsquos Elmas’ın enerjisidir. Bir kadın Elinde Dönüşüm Elmas’a sahip olduğunda, geçmişin geride bırakmak, alışkanlık alternatiflerini atmak, korku ve inançları sınırlandırmak ve kendi istediği yaşamı yaratmak istediği dönüşümü üretebilir.
Dönüşüm Elmas’ın nasıl çalıştığını gösteren bir video yaptım. Şu adresteki videoyu izleyin: