Annenizin engellediğinden parlamaya devam edin.

Annen zekisin, ama engellendi. O manevi, yaratıcı bir kadındır ve onun, geçmişin hayaletlerinden tamamen uzak bir hayatta kalmayı istediğini deklarasyonuyla yarattı. Hayallerini doğru yapmak için, hediyelerini gezegenle paylaşmak istiyor. Ama bir engelle çarpıp duruyor ve o da öylesine hayal kırıklığına uğradı ki, vazgeçebileceğinden endişe ediyorsun. Eğer bu annenize oluyorsa, (ya da anneniz ve bu sizin yerinize yapıyorsa), yardım yolda. Bu kısa makale, annenin neden sıkışıp kaldıklarını ve tekrar engellendiğinden parlak bir şekilde nasıl gidebileceğini ortaya koyuyor.
Annen neden kendini tatmin edebilir? O herkese ilerlemesine yardımcı olmak için iyi bir iş çıkardı. Ona yardım etmekten memnunuz, fakat ne yaparsanız yapın, yine de sıkışmış olmalı.
Harika haberlerim ve istenmeyen haberlerim var. Mükemmel haberlere yol açtıkları için fakir haberlerle başlayayım. İstenmeyen haberler, annenizi memnun edebilmenizdir. Tek bir kutu yok! Sadece anne, anneyi mutlu edebilir, çünkü mutluluk bir karar.
Üstün bir haber, annenin bu mutluluğu seçmiş olması. Bu durumda, tek istediği, Transformasyon Elmas olan Anne ve Rsquos Diamond’dur.
Anne ve rsquos Diamond nedir? Anne ve dörde kadar dört İçsel Dönüşüm Kuvveti’ni harekete geçiren bir bilinç taşıdır. Bu İç Kuvvetler dört arketiptir ve hepsi harekete geçirilmeli ve entegre bir İç Rüya Grubu olmalıdır. Eğer bu arketiplerden biri meşgul değilse, annen ilerleyemez. Önceki geride bırakıp istediği hayatı yaratmak istediği dönüşüme erişemiyor.
KRALİÇE
Bu onun içindeki Kutsal Dişil güçler. Kraliçe uygun beyin anlayışını, duygularını ve sezgilerini yönetir. Bu özelliklerin aktivasyonu INSPIRATION’a yol açar.
İlham, dönüşümün kaynağı olan tutku ile ilgilenir. İstediğiniz konusunda tutkulu değilseniz, o kazanılmaz & gerçekleşecektir. Sen vazgeç. Ama tutkulu iseniz, bu tutkuyu sürdüreceksiniz, böylece hayal kırıklığı ve gün engelleri günışığına uğramaz. İlham tutkunuzu besler.
Birçoğumuz bilgi, anlayış ve yeni uzmanlık talep ediyor. Dış koşullarımızı ayarlamaya çalışıyoruz. Ve bitiminde, hiçbir yere gitmiyoruz. Neler oluyor? Kraliçe onurlandırılmıyor. Kraliçe’nin farkında olmak için gizli stratejileri vardır. O Soul’a bağlı. Kraliçeyi ve onun yaratıcı, sezgisel güçlerini dinlemeniz gerekir; böylece, Aradığınız dönüşüme Kavramanızın Öz Ruhunu katabilirsiniz. Bu, ilhamın dönüşüm için niçin gerekli olduğu nedenidir. Kanepede otursanız da ilham sizi düşüncelerinizin tekerleğini döndürebilirken sizi harekete geçirir!
KRAL
Bu annenin içindeki Kutsal Eril güçlerdir. Kral, sol beyin anlayışını, organizasyonunu ve yeteneklerini yönetir. Bu, anne ve benlik bilincinde mantıksal, gelişmekte olan, meydan okuyan bir gruptur. Anlayışa götürürler.
Anlama, açıklık ve perspektif getiren değerlendirme kapasitenize girer. Bu, yeni beceriler edinmenizi, bir tekniği organize etmenizi ve uygulamanızı mümkün kılar. Anlayış olmadan, kafanız karıştı ve çaresizsiniz. Sol-beyniniz bir anlayışa sahip değilse, bilinçaltınız sol beyninin Bilinmeyen’den korkmasından dolayı direnecektir. Korkusu, daha sonra bir direniş kampanyası düzenleyen bilinçaltına işaret eder.
Ve sana bir şey söyleyeyim. Bilinçaltı patron. Bu, bilginiz olmadan bile hayatınıza verilen yanıtların% 95’ini yönetir. Bu, neden sonraki İleri Dönüşüm Gücü’nü gerektirdiğini belirtir.
KİMYAGER
Simyager de Kutsal Dişilim’in bir yönüdür. Bu hayal gücü ve yaratıcılığı, sihirli veya manevi bilgeliği ve İç Eylemlerin simyasını içerir.
Herhangi bir şeye ulaşmak için harekete geçmemiz gerektiği düşüncesine dalıyoruz. Bu doğru. Ancak kaç kişi bilir, İç Eylemler ve Dış Eylemler vardır. Çoğumuzun en çok bildikleridir. Bir saniye içinde onlar hakkında çalışın. Ancak İç Eylemler bu kadar etkili bir şekilde bilinmemektedir. Bunlar görünmez ancak duygularınızı, güç düzeninizi ve kimyayı dönüştüren inanılmaz somut duygusal ve güç süreçleridir. Bunlar Harici Eylemlerin temelidir. İç Eylemleriniz dünyadaki hareketlerinize karşı direniyorsa, daha sonra etkisiz kalacaksınız.
Alchemist, başının belasını alır ve algılamanı değiştiren, kimyasını dönüştüren ve duygularını yönlendiren etkili İçsel Eylemler oluşturmak için büyüsüyle ve yaratıcılığıyla çalışarak onu karar altınına dönüştürür. Bu güçlü şeyler! Bu iç dönüşüm yerini aldığında, dünya anlık olarak iç akışınıza hizalanır. Eşzamanlılık ve olasılıklar sihirbazmış gibi ortaya çıktığında bu olur. Bu büyü!
SAVAŞÇI
Bu, Kutsal Eril’in bir başka özelliği. Bir ata binen, ulusunun hizmetinde hayatını tehlikeye atan bir şövalye taslayın. Bir şeyleri kesecek bir Elmas Kılıcı taşır. Atı ona hız, direniş ve ona dünya çapında erişime yardımcı olur. Kalkan kaçınılamaz ve endişe, reddetme ve umutsuzluğu gidermek için kullanıyor.
Savaşan her türlü engelle savaşa gider ve zafer kazanmak için yaşamsal riskler ister. Dönüşüme hayati önem taşıyan bilinmezliğe sıçramak için cesaret ister.
Warrior şampiyonu Maliyetsiz seçim, Alışkanlık seçimlerini serbest bırakma iradesini üretmenize yardımcı oluyor. Son olarak, Harici Eylemlere, çevrenizi dönüştürmek ve gezegeni etkilemek için uyguladığınız eylemleri emreder. Savaşçı ülke (hepiniz ve Hayat Fantastik Çemberi) adına Kraliçe (Yaratıcı Ruh) ve Kral (Stratejik Düşünceler) hizmetinde bulunur.
Kısacası, bu, Anne ve Rsquos Elmas’ın enerjisidir. Bir bayan Elindeki Dönüşüm Elmas’a sahip olduktan sonra, geçmişin geride bırakılması, Alışkanlık seçimlerinden kopma, endişeyle azalma ve inançları sınırlama ve kendisi için istediği yaşamı üretme ihtiyacı duyan dönüşümleri üretebilir.
Dönüşüm Elmas’ın nasıl işlediğini gösteren bir video geliştirdim. Şu adresteki videoyu izleyin: