Annenizin engellediğinden parlamaya devam edin.

Annen zekisin, ama engellendi. O manevi, yaratıcı bir kadındır ve onun, geçmişe ait hayaletlerden tamamen uzak bir hayatta kalmayı arzuladığına dair deklarasyonunu hazırlamıştır. Rüyalarını doğru yapmak, hediyelerini gezegenle paylaşmak arzusundadır. Fakat bir engele çarpar ve o da öylesine hayal kırıklığına uğramış ki, muhtemelen vazgeçmekten korktuğundan korkar. Eğer bu durum annene gerçekleşiyorsa (ya da annen iseniz ve bu gerçekleşirse), yardımcı yol devam ediyor. Bu makale annenin sıkıştıklarını ve neden engellendiğinden parlak bir kez daha gidebildiğini ortaya koyuyor.
Neden anneni rahat edebiliyor? Herkesin ilerlemesine yardımcı olmak için kesinlikle harika bir iş çıkardı. Onu desteklemekten hoşlanıyorsunuz, fakat ne yaparsanız yapın, yine de sıkışmış olmalı.
Mükemmel haberlerim ve istenmeyen haberlerim var. Bana müthiş haberlere yol açmaları sebebiyle istenmeyen haberlere başlayayım. İstenmeyen haberler, annenizi tatmin edebilmenizdir. Tek bir kutu yok! Annem mutlu bir karar olduğu için anneyi mutlu edebilir.
İyi haber şu ki annen bu mutluluğu seçmiş görünüyor. Bu durumda, tek isteği Anne ve Rsquos Diamond, yani Dönüşüm Elması’dır.
Anne ve rsquos Diamond nedir? Anne ve dörde kadar dört İçsel Dönüşüm Kuvveti’ni harekete geçiren bir bilinç taşıdır. Bu İç Kuvvetler dört arketiptir ve hepsi harekete geçirilmeli ve entegre bir İç Rüya Ekibi şeklinde olmalıdır. Eğer bu arketiplerden biri meşgul değilse, annen ilerleyemez. Önceki geride bırakıp istediği hayatı üretmek istediği dönüşümü fark edemez.
KRALİÇE
Bu onun içindeki Kutsal Dişil güçler. Kraliçe sağ beyindeki okumayı, duyguları ve sezgileri yönetir. Bu özelliklerin aktivasyonu INSPIRATION’a yol açar.
İlham, dönüşümün kaynağı olan tutku ile ilgilenir. İstediğiniz şey hakkında tutkunuz yoksa, gerçekleşmez. Sen vazgeç. Ancak tutkulu iseniz, bu tutkuyu sürdürebilirsiniz, böylelikle kızgınlık ve gündelik engellerin yok olmaması gerekir. İlham tutkunuzu besler.
Çoğumuz bilgi ve gerçekler, anlayış ve yeni yetenekler ararız. Dış koşullarımızı ayarlamaya çalışıyoruz. Ve sonunda, hiçbir yere gitmiyoruz. Neler oluyor? Kraliçe onurlandırılmıyor. Kraliçe’nin gizli tanıma yolları var. O Soul’a bağlı. Kraliçeyi ve onun yaratıcı, sezgisel güçlerini dinlemek zorunda kalırsınız, böylece aradığınız dönüşüme Siz’in Öz Ruhunuzu, Ruhunuzu dahil edebilirsiniz. Bu, ilhamın dönüşüm için niçin gerekli olduğu nedenidir. Koltukta oturduğunuzda bilginiz düşüncelerinizin tekerleğini döndürebilir, ilham sizi eyleme dönüştürür!
KRAL
Bu, anne içindeki Kutsal Eril güçlerdir. Kral, sol beyin anlayışını, organizasyonunu ve uzmanlığını yönetir. Bu, anne ve benlik bilincinde mantıksal, yapılandırıcı, problem çözen gruptur. Anlayışa götürürler.
Anlama, açıklık ve bakış açısı getiren analiz kapasitenize girer. Yeni yetenekler edinmenize, bir yöntem organize etmenize ve uygulamanıza olanak tanır. Anlayışa gerek kalmadan, kafanız karışık ve çaresizsiniz. Sol-beyniniz tam olarak kavranmazsa, bilinçaltı, sol-beyninizin Bilinmeyen’den korkmasının nedeni konusunda direnecektir. Endişesi, daha sonra bir direniş kampanyası düzenleyen bilinçaltına bayılıyor.
Ve sana bir şey bildireyim. Bilinçaltı patron. Anlayışınız olmadan bile, hayatınıza verilen yanıtların% 95’ini yönetir. Bu, neden sonraki İç Kuvvet Dönüşümüne ihtiyacınız olduğunu gösterir.
KİMYAGER
Simyager de Kutsal Dişilim’in bir yönüdür. Bu, hayal gücü ve yaratıcılık, sihirli veya manevi bilgelik ve İç Eylemlerin simyasını içerir.
Bir şey elde etmek için harekete geçeceğimizi düşünüyoruz. Doğru. Ancak günümüzde az sayıdaki insanların bildiği şey, İç Eylemler ve Dış Eylemler. Çoğumuzun en çok bildikleridir. Sen ve ben onları bir saniye içinde öğren. Ancak İç Eylemler bu kadar etkili bir şekilde tanımlanmamıştır. Bunlar görünmez ancak duygularınızı, enerji modellerinizi ve kimyayı dönüştüren sizin için son derece somut duygusal ve güç süreçleridir. Bunlar Harici Eylemlerin temelidir. İç Eylemleriniz gezegendeki eylemlerinize karşı direniyorsa, daha sonra etkin olmayacaktır.
Alchemist, başkanın öncülüğünü gerektirir ve algılamanızı değiştiren, kimyasını değiştiren ve duygularını yönlendiren etkili İçsel Eylemler oluşturmak için büyüsüyle ve yaratıcılığıyla çalışarak onu altının cevheri haline getirir. Bu güçlü şeyler! Bu iç dönüşüm gerçekleştiğinde, gezegen anında iç akışınıza hizalanır. Eşzamanlılık ve fırsatlar sanki sihir gibi ortaya çıktıkça bu olur. Bu büyü!
SAVAŞÇI
Bu, Kutsal Eril’in ek bir yönüdür. Hayatını ülkesinin hizmetinde tehlikeye atarak bir ata binen bir şövalye gösterin. Her şeyden kestiği bir Elmas Kılıcı taşır. Atı ona hız, direniş ve ona dünyanın her yerine ulaşmasını sağlıyor. Kalkanı aşılmaz ve korku, ret ve umutsuzluğu gidermek için kullanıyor.
Savaşan her engelle savaşmaya gider ve yaşamsal riskleri zafer kazanır. Dönüşüme ihtiyaç duyulan bilinmezliğe sıçrama cesaretini istiyor.
Savaşçı, Habit-seçeneklerini serbest bırakma iradesini üretmenize yardımcı olan Mal-özgür kararla şampiyonluğunu alt üst etti. Son olarak, Harici Eylemlere, atmosferinizi değiştirmek ve gezegende etki yaratmak için uyguladığınız eylemleri emreder. Savaşçı, kendi ulusunun (hepinizin ve Mükemmel Yaşam Dairesi) adına Kraliçe (Yaratıcı Ruh) ve Kral (Stratejik Düşünceler) hizmetinde bulunur.
Bu, hızlı bir şekilde Mom & rsquos Diamond’ın enerjisidir. Bir bayan elindeki Transformasyon Elmas’a kavuştuğunda, bir önceki kadını geride bırakmak, alışkanlık olanaklarını kırmak, endişe ve inançları kısıtlamak ve kendi istediği yaşamı yaratmak için gereken dönüşümü üretebilir.
Dönüşüm Elmas’ın nasıl performans gösterdiğini gösteren bir video yaptım. Şu adresteki videoyu izleyin: