Annenizi engellediğinden parlak bir şekilde destekleyin.

Annen zekisin, ama engellendi. O manevi, yaratıcı bir kadındır ve onun geçmişten gelen hayaletlerden bedavaya özgürce yaşamak istediğini deklare etmiştir. Rüyalarını doğru yapmak, hediyelerini dünyayla paylaşmak arzusundadır. Fakat bir engele çarpıp duruyor ve o da çok vazgeçebileceğinden korktuğundan öfkeleniyor. Eğer bu annenize oluyorsa (ya da annesiyseniz ve bu size kalmışsa), yardım yolda. Bu makale, annenin neden sıkışıp kaldıklarını ve engellenen durumdan tekrar parlak bir şekilde nasıl gidebileceğini ortaya koyuyor.
Annen neden kendini sevinebilir? Kesinlikle herkesin ilerlemesine yardımcı olmak için iyi bir iş çıkardı. Onu harekete geçirmek istersiniz, ancak ne yaparsanız yapın, o hala sıkışıp kalır.
İyi haberlerim var ve kötü haberlerim var. İstediğim haberlerle başlayayım, çünkü harika haberlere yol açarlar. Korkunç haberler, annenizi memnun edecek durumda olmanızdır. 1 numara olamaz! Sadece anne, anneyi mutlu edebilir, çünkü mutluluk bir seçenektir.
Çok güzel haber, annenizin o mutluluğu seçmiş olması. Bu durumda, Mom & rsquos Diamond, yani Transformasyon Elmas olarak anılacaktır.
Anne ve rsquos Diamond nedir? Bu, anneyi ve Dönüşümü 4 İç Kuvveti harekete geçiren bir bilinç taşıdır. Bu İç Kuvvetler dört arketiptir ve hepsi harekete geçirilecek ve entegre bir İç Rüya Ekibi türü olacaktır. Eğer bu örneklerin bir tanesi nişanlı değilse, annen ilerleyemez. Önceki geride bırakıp istediği yaşamı geliştirmesini istediği dönüşüme erişemiyor.
KRALİÇE
Bu onun içindeki Kutsal Dişil güçler. Kraliçe, ideal beyin eğitimini, duyguları ve sezgileri yönetir. Bu özelliklerin aktivasyonu INSPIRATION’a yol açar.
İlham, dönüşümün kaynağı olan tutku ile ilgilenir. İstediğiniz şey hakkında tutkunuz yoksa, gerçekleşmez. Sen vazgeç. Ancak tutkulu iseniz, bu tutkuyu sürdüreceksiniz, böylece hayal kırıklığı ve günün her yerine koyduğu engeller yok olacak. İlham tutkunuzu besler.
Birçoğumuz veri, anlayış ve yeni beceriler istiyor. Dış koşullarımızı dönüştürmeye çalışıyoruz. Ve sonunda, hiçbir yere gitmiyoruz. Neler oluyor? Kraliçe onurlandırılmıyor. Kraliçenin farkında gizli teknikler var. O Soul’a bağlı. Kraliçeyi ve onun yaratıcı, sezgisel güçlerini dinlemeniz gerekir; böylece, Aradığınız dönüşüme Kavramanızın Öz Ruhunu katabilirsiniz. İlhamın dönüşüm için niçin önemli olduğunu mu diye düşünüyorsun? Kanepenizin içine otururken, ilham sizi aklınızın içine getirir, ancak bilginiz aklınızın tekerleklerini döndürebilir!
KRAL
Bu, anne içindeki Kutsal Eril güçlerdir. Kral, sol beyin anlayışını, organizasyonunu ve yeteneklerini yönetir. Bu, annelik ve rsquos bilinci mantıklı, yapılandırıcı, zorluk çözme grubudur. Anlayışa götürürler.
Anlama, açıklık ve bakış açısı getiren değerlendirme kapasitenize girer. Size yeni yetenekler kazandırmana, bir yöntem organize etmenize ve uygulamanıza izin verir. Hiçbir anlayış olmadan, kafanız karıştı ve çaresizsiniz. Sol-beyniniz kavrayamazsa, bilinçaltınız direnecektir, çünkü sol beyin Bilinmeyen’den korkuyor. Korkusu, daha sonra bir direniş kampanyası düzenleyen bilinçaltına işaret eder.
Ve sana bir şey söyleyeyim. Bilinçaltı patron. Hiçbir bilginiz olmadan bile, hayatınıza verilen cevapların yaklaşık% 95’ini yönetir. Bu, neden sonraki İleri Dönüşüm Gücü’nü gerektirdiğini belirtir.
KİMYAGER
Simyager de Kutsal Dişilim’in bir yönüdür. Bu, hayal gücü ve yaratıcılık, sihirli veya manevi bilgelik ve İç Eylemlerin simyasını içerir.
Bir şeyler elde etmek için harekete geçmemiz gerektiği düşüncesine delindik. Doğru. Ancak kaç kişi bilir, İç Eylemler ve Dış Eylemler vardır. Çoğumuzun en çok bildikleridir. Bir saniye içinde onları anlayın. Ancak İç Eylemler bu kadar doğru tanımlanmamaktadır. Bunlar, görünmez fakat duygularınızı, güç düzeninizi ve kimyanıza dönüşen çok somut duygusal ve güç süreçleridir. Bunlar Harici Eylemlerin temelidir. İç Eylemleriniz gezegendeki eylemlerinize karşı direniyorsa, daha sonra etkin olmayacaktır.
Alchemist, konunun öncüsü olmasını ister ve algılamasını değiştiren, kimyasını değiştiren ve duygularını yönlendiren ve etkileyen oldukça etkili İçsel Eylemler oluşturmak için sihrini ve yaratıcılığını kullanarak kararın altınına dönüştürür. Bu güçlü şeyler! Bu iç dönüşüm konumu gerektirdiğinde, gezegen hızla iç akışınıza hizalanır. Eşzamanlılık ve fırsatlar sanki sihir gibi ortaya çıktıkça bu olur. Etkili bir şekilde, sihirdir!
SAVAŞÇI
Bu, Kutsal Eril’in ek bir yönüdür. Hayatını ülkesinin hizmetinde tehlikeye atarak bir ata binen bir şövalye gösterin. Bir şeyleri kesecek bir Elmas Kılıcı taşır. Atı ona hız, direniş ve ona gezegene kadar ulaşılmasına yardım ediyor. Kalkanı aşılmaz ve korku, ret ve umutsuzluğu gidermek için kullanıyor.
Savaşçı, karşılaştığınız her engelle savaşmaya gider ve zafer kazanmak için gerekli tehlikeleri gerektirir. Dönüşüme hayati önem taşıyan bilinmezliğe sıçramak için cesaret ister.
Savaşçı şampiyonu Kesinlikle serbest seçenek, Alışkanlık olanaklarını serbest bırakma iradesini yaratmanıza yardımcı olur. Sonunda, Harici Eylemlere, çevrenizi ayarlamak ve gezegeni etkilemek için uyguladığınız işlemleri denetler. Savaşçı ülke (hepinizin ve Yaşamın İyi Çemberini) adına Kraliçe (Yaratıcı Ruh) ve Kral (Stratejik Düşünceler) hizmetinde bulunur.
Kısacası, bu, Anne ve Rsquos Diamond’ın gücüdür. Bir bayan elinde Dönüşüm Elmas’a sahip olduğunda, geçmişi geride bırakmak, Alışkanlık seçimlerini kırmak, endişe ve inançları kısıtlamak ve kendisi için istediği yaşamı yapmak için gereken dönüşümü üretebilir.
Dönüşüm Elmas’ın nasıl performans gösterdiğini gösteren bir video hazırladım. Şu adresteki videoyu izleyin: