Anneni engellediğinden parlaka çıkarmaya izin ver

Annen zekisin, ama engellendi. O manevi, yaratıcı bir kadındır ve o, geçmişin hayaletlerinden tamamen özgür bir hayat yaşamak istediğini deklarasyonuyla üretmiştir. Rüyalarını doğru yapmak, hediyelerini gezegenle paylaşmak istiyor. Fakat bir engele çarpar ve o da öylesine hayal kırıklığına uğramış ki, muhtemelen vazgeçmekten korktuğundan korkar. Bu sizin anneniz için gerçekleşiyorsa (ya da siz anne iseniz ve bu sizin yerinize yapıyorsa), yardım yolda. Bu raporda annenin neden sıkışıp kaldıklarını ve tekrar engellediğinden parlak bir şekilde nasıl gidebileceği gösterilmektedir.
Annen neden kendini sevinebilir? Kesinlikle herkesin ilerlemesine yardımcı olmak için müthiş bir görev gerçekleştirdi. Siz ona yardım etmekten hoşlanıyorsunuz, fakat ne yaparsanız yapın, yine de sıkışmış durumda.
Harika haberlerim var ve korkunç haberlerim var. Olumsuz haberlerle başlayayım, esasen harika haberlere yol açmaları. Korkunç haberse, anneni memnun edebileceksin. Hiç kimse yapamaz! Sadece annem anneyi mutlu edebilir, çünkü mutluluk bir seçimdir.
Harika bir haber, annenin bu mutluluğu seçtiği görülüyor. Bu durumda, tek isteği Anne ve Rsquos Diamond, yani Dönüşüm Elması’dır.
Anne ve rsquos Diamond nedir? Anne ve dörde kadar dört İçsel Dönüşüm Kuvveti’ni harekete geçiren bir bilinç taşıdır. Bu İç Kuvvetler, tümü harekete geçirilmesi ve Entegre Rüya Ekibi gibi entegre olması gereken 4 temel kalıp. Eğer bu arketiplerden bir tanesi nişanlı değilse, annen ilerleyemez. Geçmişi geride bırakıp istediği hayatı yaratmak istediği dönüşümün farkına varamıyor.
KRALİÇE
Bu onun içindeki Kutsal Dişil güçler. Kraliçe doğru beyin öğrenmesini, duygularını ve sezgilerini yönetir. Bu özelliklerin aktivasyonu INSPIRATION’a yol açar.
İlham, dönüşümün kaynağı olan tutku ile ilgilenir. İstediğiniz şey hakkında tutkunuz yoksa, gerçekleşmez. Sen vazgeç. Ama tutkulu iseniz, bu tutkuyu sürdüreceksiniz, öyle ki hayal kırıklığı ve gündelik engellerin yok olmaması lazım. İlham tutkunuzu besler.
Oldukça azımız birçoğu bilgi, anlayış ve yeni yetenekler ararız. Harici durumlarımızı değiştirmeye çalışıyoruz. Ve sonunda, hiçbir yere gitmiyoruz. Neler oluyor? Kraliçe onurlandırılmıyor. Kraliçenin çözmek için gizli yöntemleri var. O Soul’a bağlı. Kraliçeyi ve onun yaratıcı, sezgisel güçlerini dinlemeniz gerekir, böylece aradığınız dönüşüme Kavramanızın Öz Ruhunu katabilirsiniz. Bu, ilhamın dönüşüm için neden önem taşıdığını gösterir. Kanepenizin içine oturduğunuzda, ilham sizi aklınıza getirirken, bilginiz aklınızın tekerleklerini döndürebilir!
KRAL
Bu annenin içindeki Kutsal Eril güçlerdir. Kral, sol beyin bulma, organizasyon ve becerileri yönetir. Bu, annelik ve rsquos bilincinde mantıksal, yapı, sorun çözme ekibidir. Anlayışa götürürler.
Anlama, açıklık ve bakış açısı getiren değerlendirme kapasitenize girer. Bu, yeni uzmanlık edinmenizi, bir strateji düzenlemenizi ve uygulamayı mümkün kılar. Anlayışa gerek kalmadan, kafanız karışık ve çaresizsiniz. Sol beyniniz tanımazsa, bilinçaltınız esasen direnecektir, çünkü sol beyin Bilinmeyen’den korkuyor. Endişesi, daha sonra bir direniş kampanyası düzenleyen bilinçaltına bayılıyor.
Ve sana bir şey bildireyim. Bilinçaltı patron. Anlayışınız olmadan bile, hayatınıza verilen yanıtların yaklaşık% 95’ini yönetir. Bu, neden sonraki İleri Dönüşüm Gücü’ne ihtiyacınız olacağına inanıyor.
KİMYAGER
Simyager de Kutsal Dişilim’in bir yönüdür. Bu, hayal gücü ve yaratıcılığı, sihirli veya manevi bilgeliği ve İç Eylemlerin simyasını içerir.
Herhangi bir şeyi gerçekleştirmek için harekete geçmek zorunda kalacağımız zihniyetine delindik. Bu doğru. Fakat az sayıda insan, İç Eylemler ve Dış Eylemlerin var olduğunu bilir. Çoğumuzun en çok bildikleridir. Bunları bir saniye içinde keşfediyorsun. Ancak İç Eylemler çok iyi bilinmiyor. Bunlar görünmez ancak duygularınızı, enerji modellerinizi ve kimyayı dönüştüren sizin için son derece somut duygusal ve güç süreçleridir. Bunlar Harici Eylemlerin temelidir. İç Eylemleriniz dünyadaki hareketlerinize karşı direniyorsa, daha sonra etkisiz kalırsınız.
Alchemist, sorunun öncülüğünü alır ve algısını değiştiren, kimyasını dönüştüren ve duygularınızı yönlendiren ve yönlendiren güçlü İçsel Eylemler üretmek için büyüsünü ve yaratıcılığını kullanarak cevabın altınına çevirir. Oldukça etkili olan bu! Bu iç dönüşüm gerçekleştiğinde, gezegen anında iç akışınıza hizalanır. Eşzamanlılık ve fırsatlar sanki sihir gibi ortaya çıktıkça bu olur. Doğru, sihir!
SAVAŞÇI
Bu, Kutsal Eril’in bir başka yönüdür. Bir ata binen, hayatını ülkesinin hizmetine yatıran bir şövalye taslayın. Bir şeyleri kesen bir Elmas Kılıcı taşıyor. Atı ona hız verir, direnir ve dünyaya uzanmasına yardımcı olur. Kalkan kaçınılmaz ve endişeyi, reddini ve umutsuzluğunu gidermek için kullanıyor.
Savaşan her engelle savaşmaya gider ve zafer kazanmak için gerekli tehlikeleri gerektirir. Dönüşüme önem veren bilinmezliğe sıçrama cesaretini istiyor.
Warrior şampiyonu Maliyet seçeneği yok, alışkanlık seçeneklerini serbest bırakma iradesini üretmenize yardımcı oluyor. Son olarak, Harici Eylemlere, çevrenizi dönüştürmek ve dünyayı etkilemek için uyguladığınız eylemleri emreder. Savaşçı ülke (hepinizin ve İyi Yaşam Dairesi) adına Kraliçe (Yaratıcı Ruh) ve Kral (Stratejik Zihin) hizmetinde bulunur.
Kısacası, bu, Anne ve Rsquos Elmas’ın gücüdür. Bir kadın Elinde Dönüşüm Elmas’a sahip olduğu anda geçmişi geride bırakmak, Alışkanlık olasılıklarını kırmak, endişe ile sınırlamak ve inançları kısıtlamak ve kendisi için arzuladığı yaşamı üretmek için istediği dönüşümü yaratabilir.
Dönüşüm Elmas’ın nasıl çalıştığını gösteren bir video geliştirdim. Şu adresteki videoyu izleyin: