Anneni engellediğinden parlaka çıkarmaya izin ver

Annen zekisin, ama engellendi. O manevi, yaratıcı bir kadındır ve onun önceki dekların hayaletlerinden tamamen uzak bir hayat yaşamak istediğini deklarasyonuyla yaratmıştır. Rüyalarını gerçek haline getirmek, hediyelerini dünyayla paylaşmak istiyor. Ama bir engelle çarpıp duruyor ve o da öylesine hayal kırıklığına uğradı ki, vazgeçebileceğinden endişe ediyorsun. Bu sizin anneniz için gerçekleşiyorsa (ya da siz anne iseniz ve bu sizin yerinize yapıyorsa), yardım yolda. Bu yazı, annenin sıkıştıklarını ve neden engellendiğinden parlak bir şekilde tekrar gidebileceğini ortaya koyuyor.
Annen neden kendini sevinebilir? Herkesin ilerlemesine yardımcı olmak için kesinlikle harika bir iş çıkardı. Onu harekete geçirmek istersiniz, ancak ne yaparsanız yapın, yine de sıkışıp kalır.
Harika haberlerim var, kötü haberlerim var. Bana çok iyi haberlere yol açtıkları için istenmeyen haberlerle başlayayım. Zavallı haberse annenizi memnun edebilmenizdir. Kimse bunu yapamaz! Mutluluk bir seçenek olduğu için sadece anne, anne içeriği yapabilir.
İyi haber şu ki annen bu mutluluğu seçmiş görünüyor. Bu durumda, tek isteği Anne ve Rsquos Diamond, yani Dönüşüm Elması’dır.
Anne ve rsquos Diamond nedir? Bu, anneyi ve Dönüşümü 4 İç Kuvveti harekete geçiren bir bilinç taşıdır. Bu İç Kuvvetler dört arketiptir ve hepsi harekete geçirilmeli ve Entegre Bir Rüya Ekibi ile bütünleşmelidir. Eğer bu arketiplerden biri meşgul değilse, annen ilerleyemez. Geçmişi geride bırakıp istediği hayatı üretmek için gereksinim duyduğu dönüşüme erişemiyor.
KRALİÇE
Bu onun içindeki Kutsal Dişil güçler. Kraliçe sağ beyindeki okumayı, duyguları ve sezgileri yönetir. Bu özelliklerin aktivasyonu INSPIRATION’a yol açar.
İlham, dönüşümün kaynağı olan tutku ile ilgilenir. İstediğiniz şey hakkında tutkulu değilseniz, kazanamazsınız. Sen vazgeç. Ama tutkulu iseniz, bu tutkuyu sürdüreceksiniz, böylece hayal kırıklığı ve gün engelleri günışığına uğramaz. İlham tutkunuzu besler.
Çoğumuz, gerçekler, anlayış ve yeni beceriler ararız. Dış koşullarımızı değiştirmeye çalışıyoruz. Ve sonunda, hiçbir yere gitmiyoruz. Neler oluyor? Kraliçe onurlandırılmıyor. Kraliçenin farkında olmak için gizli stratejileri vardır. O Soul’a bağlı. Aradığınız dönüşümde, Ana Benliğiniz, Ruhunuzu dahil edebilmeniz için Kraliçeyi ve onun yaratıcı, sezgisel güçlerini dinlemeniz gerekecek. Bu, ilhamın dönüşüm için neden önem taşıdığını gösterir. Kanepede otursanız da, ilham sizi düşüncelerinizin tekerleğini döndürebilirken sizi harekete geçirir!
KRAL
Bu, anne içindeki Kutsal Eril güçlerdir. Kral, sol beyin eğitimini, organizasyonunu ve uzmanlığını yönetir. Bu, anne ve benlik bilincinde mantıksal, gelişmekte olan, problem çözen bir gruptur. Anlayışa götürürler.
Anlama, açıklık ve bakış açısı getiren değerlendirme kapasitenize girer. Bu, yeni beceriler kazanmanıza, bir yaklaşım organize etmenize ve uygulamanıza olanak tanır. Anlayıştan yoksun, karışık ve çaresizsiniz. Sol-beyniniz kavrayamazsa, bilinçaltınız esas olarak direnecektir, çünkü sol beyin Bilinmeyen’den korkuyor. Korkusu, daha sonra bir direniş kampanyası düzenleyen bilinçaltına işaret eder.
Ve sana bir şey bildireyim. Bilinçaltı patron. Uzmanlığınız olmadan bile hayatınıza verilen yanıtların% 95’ini yönetir. Bu, neden bir sonraki İç Kuvvet Dönüşümüne ihtiyacınız olduğuna.
KİMYAGER
Simyager de Kutsal Dişilim’in bir yönüdür. Bu, hayal gücü ve yaratıcılığı, sihirli veya manevi bilgeliği ve İç Eylemlerin simyasını içerir.
Bir şeyi gerçekleştirmek için harekete geçmemiz gerektiği düşüncesine çekiliyoruz. Bu doğru. Ama ne kadar millet biliyor ki, İç Eylemler ve Dış Eylemler var. Çoğumuzun en çok bildikleridir. Bunları bir saniye içinde keşfediyorsun. Fakat İç Eylemler çok güzel tanınmıyor. Bunlar görünmez fakat duygularınızı, enerji modellerinizi ve kimyayı dönüştüren çok somut duygusal ve enerji süreçleridir. Bunlar Harici Eylemlerin temelidir. İç Eylemleriniz gezegendeki eylemlerinize karşı direniyorsa, daha sonra etkin olmayacaktır.
Alchemist, konunun öncülüğünü alır ve algılamasını değiştiren, kimyasını değiştiren ve duygularını yönlendiren etkili İçsel Eylemler üretmek için büyüsünü ve yaratıcılığını kullanarak cevabın altına dönüştürür. Oldukça etkili olan bu! Bu iç dönüşüm yerini aldığında, dünya anlık olarak iç akışınıza hizalanır. Eşzamanlılık ve fırsatlar sanki sihir gibi ortaya çıktıkça bu olur. Güzel, sihir!
SAVAŞÇI
Bu, Kutsal Eril’in bir başka yönüdür. Bir ata binen, hayatını ülkesinin hizmetine yatıran bir şövalye taslayın. Her şeyden kestiği bir Elmas Kılıcı taşır. Atı ona hız verir, direnir ve gezegene uzanmasına yardımcı olur. Kalkanı aşılmaz ve korku, reddetme ve umutsuzluğu gidermek için kullanıyor.
Savaşan her engelle savaşa gider ve hayati tehlikeleri zafer kazanır. Dönüşüme önem veren bilinmezliğe sıçrama cesaretini istiyor.
Warrior şampiyonu Kesinlikle özgür seçim, alışkanlık olanaklarını serbest bırakmak için enerjiyi üretmenize yardımcı oluyor. Son olarak, Harici Eylemlere, çevrenizi değiştirmek ve dünyayı etkilemek için uyguladığınız eylemleri emreder. Savaşçı, kendi ulusunun (hepinizin ve Harika Yaşam Dairesi) adına Kraliçe (Yaratıcı Ruh) ve Kral (Stratejik Düşünceler) hizmetinde bulunur.
Kısacası, bu, Anne ve Rsquos Elmas’ın gücüdür. Bir bayan Dönüşüm Elmas’ı elinde bulundurduğunda, geçmişin geride bırakılması, alışkanlık seçimlerinden kurtulması, korku ve inançları sınırlaması ve kendisi için arzuladığı yaşamı üretmesi için gereksinim duyduğu dönüşümü yaratabilir.
Dönüşüm Elmas’ın nasıl çalıştığını gösteren bir video hazırladım. Şu adresteki videoyu izleyin: