Anlamlı Hayat için 7 Önlem

Ofiste ve evde günlük yoğun programlar, hayatının anlam kaybına uğradığı gibi bir duygu bırakabilir.
Hayatın tüm fonksiyonları ve oyunu olmaması gibi. Son başvuru tarihleri, e-postalar, evrak işleri, randevular, diğer bireylerin bakımı, ev işleri ve bahçecilik işleri kadar etkili bir şekilde, aşırı işlenmiş, stres altına alınmış, bunalmış, tükenmiş ve hatta boş kalmış gibi hissetmenize neden olabilir.
Öyleyse orada başlamak için olsaydı, hayatımıza nasıl geri vaat getirebiliriz?
1. Kendinizi tekrar doldurun. Evde oturan ve çalışmakta olan yoğun yaşam tarzları nedeniyle, kendinizi yenilemek için zaman ayırmanız önemlidir.
Fiziksel olarak, duygusal olarak ve en önemlisi manevi olarak kendimizi yetiştirmek ve korumak için refahımız için çok önemli, böylece yenilgiye uğramış ve tükenmiş hissetmeyelim, alternatif olarak bir uyum uzayı restore edip yeniliyoruz.
2. Arkadaşlarınızla bağlantı kurun. İşletim ve aile üyelerinin 1. sıraya girdiklerini göz önüne alarak, arkadaşlarıyla geçirilecek zamanı bulmak zor olabilir.
Saçınızı dökmek için zaman ayırmak ve tüm işlevi ihmal etmek ve bazı dinlenme zamanını sevmek hayati önem taşımaktadır.
Öğle yemeğine, akşam yemeğine, bir şova, spora, Barbekü yapmaya veya golf oynamaya devam edip etmediğiniz gibi. Rutinlerinizden çıkıp arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz ne kadar önemli.
Gülerek, sohbet etmek, tezahşat yapmak, paylaşmak ve en önemlisi, dostluğun keyfini çıkarmak.
üç. R & R. Gereksinim duyulan günlerden dinlenmek ve rahatlamak gerekir. Her söyleyerek bir tatil olması gerekmiyor, ancak ayaklarınızı koymak, gevşemeniz ve gerginleşmek için biraz zaman ayırmanız gerekiyor.
          Baskıdan ziyade gevşeme alanından faktörler uyguladığınızda çok daha üretkensiniz, daha yaratıcı, daha sakin ve mutluyuz.
İşinizden zevk alıyor olsanız ve yine de dinlenmek için zaman ayırmak için kritik bir şey değilse de bunu gerçekleştirmek gibi hissetmezsiniz.
4. Destek isteyin. Bu, çok sayıda millet için zor olabilir. Zaman zaman yardım istemek, yardıma muhtaç kişilere benziyor, yapabileceğiniz gibi, zayıf olduğunuzu veya faktörleri ele alamadığını hissediyor.
Sormak istememek, aynı zamanda, belirli bir kişinin “talep etmeye” sahip olduğunuzdan gerçekten “yardım etmesi” gereken bir beklentinin gerçeğine bağlı olabilir. Sorunun cevabını almazsan, tahmin et ne dersin? Neredeyse hiç yardım almayacağınıza ve kızgın veya kızgın hissettiğinize inanıyorsunuzdur.
Yetki devri sadece üretken değil, aynı zamanda faydalıdır. Size en iyi önemin ne olduğunu ve ne yaptığını anlamanız için zaman bırakır ve sizinle ilgilenmen için zamanı boşa çıkarması gerçeğinden dolayı önemlidir.
5. Doğayla bağlantı kurun. Doğanın nabzıyla bağlantı kurmak için kritik önem taşır.
Tabii ki açık havada bir işiniz olmadıkça, zamanımızın büyük bir kısmının iç mekanda harcanması göz önüne alındığında, iç enerjinizi temiz hava, güneş ışığı ve güneş enerjisiyle genişletmenin faydalarını elde edersiniz. organik gezegen.
Kuşları dinleyin, hayvanları izleyin, çiçekleri görün ve koklayın, güneşin sıcak ışınlarını ıslatın, temiz havanın içinde solun ve mavi gökyüzüne bakın, bulutlarla uzaklaşın, yakın göl veya okyanuslarda ayaklarınızı ıslatın , bir ağaca sarılın veya bir hamak veya çim sandalye üzerine yatın.
Bu sakin vesileler, fiziksel, zihin ve en önemlisi ruhu yeniden canlandırır.
altı. Meditasyon. Meditasyon yaparken içerideki sessizliğe bağlanırsın. Düşüncelerinizden ve kutsal bir birlik alanına doğru ilerliyorsunuz.
Tanrı’nın elinde, huzur içinde ve tamamen dinliyorsunuz. Ayrılık yerine birliğin farkındasın.
Bu nefes alanında toplam özgürlük, amaç, gerçekten sevme, sevinç ve barış var.
Meditasyon yaptıktan hemen sonra, yalnızca bir avuç dakika bile olsa, rahat, yaratıcı, yenilenmiş, merkezlenmiş ve dengeli hissediyorsunuz. Sanki uyum en kısa sürede restore ediliyor gibi.
Sevdiğiniz bir şeyi elde edin ve ekstra yapın.
Golf oynamayı, spa’ya çıkmayı, yoga yapmayı, çalışmayı, boyama, yazma, okuma, fotoğrafçılık vb. Gibi konularda sevinirsin. Daha fazlasını yapmak için zaman ayırın.
Önem verdiğiniz şeyleri gerçekleştirmek için zaman ayırmanız önemli çünkü esas olarak anlamlılık duygusunu teşvik ediyor.
Herhangi bir hobi veya menfaatiniz yoksa benzersiz caddeler keşfedebilirsiniz. Hatırlamaya çalışın, sizi enformatla denemediğiniz sürece kendinizi keyifli bulduklarınızdan şaşkına çevirmekten asla vazgeçmeyin.
Hayatın asıl anlamı onu çok keyif, nezaket, af, gerçek anlamda sabır ve mümkün olduğu kadar barış olarak doldurmaktır.
Zorluklara olasılıklar gibi baktığımızda, kendimizi ve başkalarını, durumumuzu tam olarak geliştirip keşfedebilir ve genişletebiliriz.