Anlamlı Hayat için 7 Eylem

Ofis ve evdeki yoğun programlardan günün her saati, hangi anı kaybediyormuş gibi tek bir duygu bırakabilir.
Hayatın her şeyin olduğu gibi büyümesi ve oyunun olmaması gibi. Son başvuru tarihleri, e-postalar, evrak işleri, randevular, başkalarına özen göstermek, ev işi ve bahçe işleri gibi güzel olmak, aşırı çalışma, vurguladı, bunaltılmış, bitkin ve hatta boş gibi hissetmenize neden olabilir.
Her zamanki gibi orada olsaydı, hangi araçları hayatımıza geri getireceğiz?
1. Kendinizi tekrar doldurun. Evdeki ve işyerindeki yoğun yaşam tarzları nedeniyle, kendini yenilemek için zaman ayırmak önemlidir.
Fiziksel olarak, duygusal olarak ve en önemlisi manevi olarak kendimizi yetiştirmek ve bakım yapmak için refahımız için çok önemlidir; böylece ruhsal olarak yenilir ve tükenme hissi bırakmazsak, bir uyum mekânını restore edip yenileyerek alternatif bir alternatif oluştururuz.
iki. Arkadaşlarınızla bağlanın. Çalıştırma ve aile üyeleri çok öncelikli olduklarından, arkadaşlarınızla vakit geçirmek için zaman bulmanız zor olabilir.
Saçınızı dökmek için zaman kazanmak ve tüm işlevi unutmak ve bazı dinlence zamanlarını takdir etmek kritik önem taşır.
Öğle yemeğine, akşam yemeğine, bir şova, spora, Barbekü yapmaya ya da golf oynamaya devam ettirip oynatmayacağınıza bakılmaksızın, randevularınızdan uzak durmanız ve arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz ne kadar önemli?
Gülerek, sohbet etmek, tezahşat yapmak, paylaşmak ve en önemlisi, dostluğun keyfini çıkarmak.
üç. R & R. Gereksinim duyulan günlerden dinlenmek ve rahatlamak gerekir. Her söyleyerek tatil olması gerekmiyor, ancak ayağınızı kaldırıp gevşemeye ve boşaltmaya biraz vakit ayırın.
          Baskıdan ziyade bir gevşeme alanından gelen faktörleri yaptığınızda, ekstra üretken, ek yaratıcı, daha sakin ve mutlu olursunuz.
İşinizi takdir ederseniz ve işinize yaramak gibi hissetmese ve dinlenmek için zaman ayırmak önemlidir.
4. Etkinleştirmek için sorun. Bu, birçok erkek ve kadın için zor olabilir. Yardım istemek bazen yardıma muhtaç kişilere benziyorsa, bunu yapamazsanız, zayıf olduğunuzu veya şeyleri yönetebildiğiniz gibi hissediyor.
Sormak istememek, aynı zamanda, bir bireyin bunu talep etmeden yardım edebilmesi beklentisiyle de olabilir. Bununla ilgili sorun, eğer sormazsanız, tahmin edin ne oldu? Neredeyse kesinlikle yardım almayacağınızı ve kızgın veya kızgın hissettiğinizi hissediyorsunuzdur.
Delegasyon yalnızca üretken değil, aynı zamanda avantajlıdır. Size en iyi önemi ne ve ne yapmak için zaman bırakır ve sizinle ilgilenmek için zamandan vazgeçirmesi açısından önemlidir.
beş. Doğa ile bağlan. Doğanın nabzıyla bağlantı kurmak hayati önem taşır.
Tabii ki dışarıda bir işiniz olmadığı sürece, zamanımızın büyük bir kısmı kapalı mekanlarda harcantığından, (ancak o halde siz de çalışıyorsunuz) iç enerjinizi temiz hava, güneş ışığı ve güneş ışığı ile genişletmenin olumlu yönlerini değerlendiriyorsunuzdur. tamamen doğal gezegenle birliktelik.
Kuşları dinleyin, hayvanları izleyin, çiçekleri görün ve koklayın, güneşin sıcak ışınlarını ıslatın, temiz havanın içinde solun ve mavi gökyüzüne bakın, bulutlarla uzaklaşın, yakın göl veya okyanuslarda ayaklarınızı ıslatın , bir ağaca sarılın veya bir hamak veya çim sandalye üzerine yatın.
Bu sakin zamanlar beden, zihin ve en önemlisi ruhu yeniden canlandırır.
altı. Meditasyon. Meditasyon yaparken içerideki sessizliğe bağlanırsın. Düşüncelerinizden ve kutsal bir birlik alanına doğru ilerliyorsunuz.
Tanrı’nın elinde, huzur içinde ve tamamen dinleniyorsun. Ayrılık yerine birliğin farkındasın.
Bu nefes alanında kapsamlı özgürlük, amaç, sevinç, destek, sevinç ve barış var.
Meditasyon yaptıktan sonra, yalnızca birkaç dakika bile olsa, genellikle rahat, yaratıcı, yenilenmiş, merkezlenmiş ve dengeli hissediyorsunuz. Armoni bir kez daha sonra tekrar restore edilmiş gibi.
7. Sevdiğiniz bir şey üzerinde gelin ve ekstra yapın.
Golf oynamayı, spa’ya gitmeyi, yoga yapmayı, çalışmayı, boyama, yazma, okuma, fotoğrafçılık vb. Gibi şeylerden bağımsız olarak. Ekstra yapmak için zaman ayırın.
Bu, anlamlılık duygusunu teşvik etmesinin nedeni için sevdiğiniz öğeleri üstlenmeye zaman ayırmanız önemlidir.
Herhangi bir hobi veya menfaatiniz yoksa benzersiz caddeler keşfedebilirsiniz. Unutmayın, enfakte olmadıkça bilemezsin ki asla eğlenceli bulduklarınıza kendinizi şaşırtmazsınız.
Hayatın asıl anlamı onu sabır ve yapılabilir hale getirme gibi büyük bir keyif, şefkat, affetme olarak doldurmaktır.
Olasılıklar olarak komplikasyonlara düştüğümüz zaman, kendimize ve diğer insanlara tam olarak olduğumuz şekilde büyümek, keşfetmek ve genişletmek için izin veriyoruz.