Anlamlı Hayat için 7 Eylem

Ofiste ve evdeki yoğun programlardan günün her saati hangi vasıtasını kaybediyormuş gibi tek bir duygu bırakabilir.
Hayatın tüm işleve dönüştüğü ve oyunun olmaması gibi. Son başvuru tarihleri, e-postalar, evrak işleri, randevular, diğer bireylerin bakımının yanı sıra ev işleri ve bahçede çalışanlar, aşırı işlenmiş, stres altına girmiş, bunalmış, tükenmiş ve hatta boş olduğunu hissedebilirler.
Peki yaşantılarına anlamı nasıl geri getireceğiz, eğer oraya her zaman başlamış olsaydık?
1. Kendinizi yeniden doldurun. Evdeki yoğun yaşam tarzları nedeniyle ve bunu gerçekleştirirken, kendinizi yenilemek için zaman ayırmanız önemlidir.
Fiziksel olarak, duygusal olarak ve en önemlisi ruhsal olarak kendimizi yetiştirmek ve bakımını sağlamak için refahımız için çok önemlidir, böylece yenilgiye uğramış ve tükenmiş hissetmeyelim, alternatif olarak bir uyum mekânını restore edip yenileriz.
2. Yakın arkadaşlarınızla bağlantı kurun. İşlev ve hane halkı birincil gelince, arkadaşları ile yatırım yapmak için zaman kazanmak zor olabilir.
Saçınızı dökmek ve tüm işlevi unutmak ve bazı dinlenme zamanlarında zevk almak için zaman ayırmak hayati önem taşımaktadır.
Öğle yemeğine, akşam yemeğine, bir şova, spora, bir Barbekü yiyen veya golf oynamaya devam ettirip götürmemize bakılmaksızın, rutinlerden ne dışında olduğunuzu ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek çok naziksiniz.
Gülerek, sohbet etmek, tezahşat yapmak, paylaşmak ve en önemlisi, dostluğun keyfini çıkarmak.
üç. R & R. Gereksinim duyulan günlerden dinlenmek ve rahatlamak gerekir. Her söylemek gerekirse bir kaçamak olmalı, ancak ayaklarınızı koymak, gevşemek ve boşalmak için biraz zaman ayırmanız gerekiyor.
          Gerginlikten ziyade gevşeme alanlarından puan aldığınızda, daha verimlisiniz, çok daha yaratıcı, daha sakin ve mutlu olursunuz.
İşinizi takdir ederseniz ve gerçekleştirmek gibi hissetmediğiniz halde dinlenmek için zaman ayırmak önemlidir.
4. Yardım isteyin. Bu, birçok kişi için zor bir 1 olabilir. Yardım istemek bazen yardıma muhtaç kişileri gibi, sizin yapabileceğiniz gibi, zayıf olduğunuzu veya öğeleri yönetebileceğini hissettiriyor.
Sormak istememek, aynı zamanda, bir bireyin sizden talep etmeye ihtiyaç duymadan yardımcı olması beklentisinden de kaynaklanabilir. Bunun ikilemi, eğer sormazsan, sanırım ne diyeceksin? Muhtemelen yardıma gidecek olursunuz ve kızgın veya kızgın hissediyorsunuzdur.
Delegasyon yalnızca üretken değil aynı zamanda yararlıdır. En üst önemin ne ve ne olduğunu yapmanız için zaman bırakır ve önemlidir çünkü sana bakım yapmanın zamanı boşa çıkarır.
5. Doğayla bağlantı kurun. Doğanın nabzıyla bağlantı kurmak önemlidir.
Tabii ki açık havada bir işiniz olmadıkça, zamanımızın büyük bir kısmının iç mekanda harcanması göz önüne alındığında, iç enerjinizi temiz hava, güneş ışığı ve güneş ışığı ile genişletmenin getirilerini elde edersiniz. tamamen doğal gezegen.
Kuşları dinleyin, hayvanları izleyin, çiçekleri görün ve koklayın, güneşin sıcak ışınlarını ıslatın, temiz havanın içinde solun ve mavi gökyüzüne bakın, bulutlarla uzaklaşın, yakın göl veya okyanuslarda ayaklarınızı ıslatın , bir ağaca sarılın veya bir hamak veya çim sandalye üzerine yatın.
Bu sakin vesileler, fiziksel, zihin ve en önemlisi ruhu yeniden canlandırır.
6. Meditasyon. Meditasyon yaparken içindeki sessizliğe bağlanıyorsun. Düşüncelerinizden ve kutsal bir birlik alanına doğru ilerliyorsunuz.
Tanrı’nın eline barışçıl ve tamamen rahat duruyorsun. Ayrılık yerine birliğin bilincindesiniz.
Bu nefes alanında tam bir özgürlük, amaç, destek, sevinç ve barış var.
Meditasyonu takiben sık sık birkaç dakikada olsa bile, rahat, yaratıcı, yenilenmiş, merkezlenmiş ve dengeli hissediyorsunuz. Armoni bir kez daha restore edilmiş gibi sanki.
7. Sevdiğiniz bir şeyi keşfedin ve daha fazlasını yapın.
Gerçekten golf oynamayı, spa’ya gitmeyi, yoga yapmayı, çalışmayı, boyama, yazma, okuma, fotoğrafçılık vb. Gibi önemli değil. Daha fazlasını yapmak için zaman ayırın.
Anlamlılık duygusunu teşvik etmesinden ötürü takdir ettiğiniz eşyaları sürdüreceğiniz kadar anlamlıdır.
Herhangi bir hobi ya da ilgi alanına sahip değilseniz, farklı caddeleri keşfedebilirsiniz. Hatırlamaya çalışın, size enfakte olmadıkça kendinizi keyifli bulduklarınızdan şaşkına çeviremezsiniz.
Hayatın doğru anlamı onu bir çok keyif, şefkat, af, sevinç, sabır ve ulaşılabilir olarak barış olarak doldurmaktır.
Zorluklara ihtimaller olarak baktığımızda kendimizi ve diğer bireyleri, bulunduğumuz şekilde büyümek, keşfetmek ve genişletmek için elimizden geleni yapıyoruz.