Akıllı telefonlar son yirmi yılın büyük bir başarı öyküsü – ve cihazlar her yıl daha da güçleniyor.

Akıllı telefonlar son yirmi yılın büyük bir başarı öyküsü – ve cihazlar her yıl daha da güçleniyor. Bu aslında sadece birkaçı – Akredite çevrimiçi aksesuar mağazalarına bakarsanız aralarından seçim yapabileceğiniz bin tane daha bulabilirsiniz. Satın alabileceğiniz çok çeşitli durumlar vardır ve birçok çevrimiçi mağazanın her yeni ve popüler telefon modelinden biri vardır. Deri dış yüzeyi olan ve çeşitli renklerde gelen başka bir durum budur. Yalnızca iPhone için koruyucu bir rol oynamakla kalmayıp, 4G işlevi için de güç sağlayan bir pil kutusu takın. Bazı işletmeler, yerel kullanıcı etkileşimlerini arka uçtaki çapraz platform kaynakları ile dengeleyerek geliştirme kaynaklarını en üst düzeye çıkarır; bu durumda, bir mobil uygulama bir Web uygulaması için bir arayüz olarak etkin bir şekilde çalışabilir. Diğer tüm işlemlerde olduğu gibi, mobil uygulamaların test edilmesinde de en son uygulama geliştirmeye ayak uydurmak için değişiklikler yapıldı.

Şirketler rekabetçi kalmak için daha yalın hale geldikçe, çoğu çalışan daha büyük iş yüklerini ele alıyor ve daha fazla şapka giyiyor. Jüri ayrılabilir ve kalan jüri üyeleri daha tarafsız olabilir. Hızlı bir şekilde durma noktasına gelen hızlı (ani) hareketler (örneğin telefonunuzu düşürmek gibi) akselerometreyi “şok ederek” hasar verebilir. Microsoft, Windows Mobile sistemini Windows Phone 7 ile değiştirdi ve tüketici kullanımına odaklandı. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Blackberry, tüketici pazarında da özellikle genç akıllı telefon kullanıcıları arasında popüler olduğu kanıtlanan ahizeleri tanıttı. Microsoft şu anda akıllı telefon pazar payında azaltılmış bir konuma sahip olmasına rağmen, yaklaşmakta olan Mango sürümü çok umut verici görünüyor ve erken testlerde oldukça iyi bir şekilde kabul görüyor. Cep telefonu aksesuarlarına bakıldığında, piyasada sayısız amaç için kendi başınıza satın alabileceğiniz ve satın alabileceğiniz pek çok şey var. İyi görünmek, daha pratik olmak ve biriminin güvenliğini sağlamak istiyorsanız, bir cep telefonu aksesuarı sizin için iyi olur.

Aygıtı lekelerden, parmak izlerinden ve sıyrıklardan korumanın yanı sıra, kasalarda ayrıca şarj kartı ve faturalar için birden fazla bağlantı noktası bulunur ve benzer şekilde, video klipler veya video görüşmeleri yaparken iyi arkadaşlarla eller serbest görüşme yaparken telefon standı olarak da kullanılabilir. USB bağlantı noktaları, TV’nin JPEG’leri, MP3’leri ve hatta video dosyalarını oynatmasına izin verir, ancak ayrıca isteğe bağlı bir donanım kilidi aracılığıyla internete kablosuz olarak bağlanmanıza izin verir. Sayı düğmelerinin boyutları büyük olduğundan en titrek ellerde bile aramayı kolaylaştırır. Çok sayıda telefona dikkat edin: Kum taneleri gibi, piyasada bulunan şaşırtıcı cep telefonu sayısı, uygulamaların en azından bazılarında test edilmesinin, eğer olmasa da hepsinin boğucu bir egzersiz yapmasını sağladı. Farklı işletim sistemleriyle birleştiğinde, bu iki faktör cep telefonlarındaki uygulamaları test etmek için en büyük zorluk teşkil etmektedir. Bunun yerine, uygulamaları farklı boyutlarda ve işlevlerde değişen cep telefonlarında test etmek için farklı yaklaşımlar gerekir.

Ekip ayrıca, gerektiğinde birden fazla teknolojiyi ve programlama dilini içeren özel yaklaşımlar sağlamak için iyi bir konumdadır. Bu makale mevcut mobil teknolojiler hakkında bir arka plan sunar. Yazılım tabanlı test (ikinci nesil mobil uygulamalar için): Bu yöntemde, özellikle zengin tasarımlı uygulamalar için tasarlanmış yazılım, uygulamadaki nesneye ve uygulamanın görevleri gerçekleştirmesini sağlayan özelliklerine erişmek için kullanılır. Mobil Uygulama Testi nedir? Donanım tabanlı test (ilk nesil mobil uygulamalar için): Cep telefonlarındaki uygulamaları kontrol etmek için çoğunlukla uzaktan erişim yoluyla çeşitli bileşenler ve birbirine bağlanan teller kullanıldı. Popüler uygulamaların çoğunluğu her iki platformda da var, ancak çoğu popüler oyun ve uygulama hala ilk önce Android’e geliyor. Tabii ki akıllı telefonun ilerlemesi şekillendiği için iPhone baskın bir konumda ve platform hala çok güçlü bir yerdeydi. İPhone, hem Blackberry hem de Android için önemli ölçüde akıllı telefon zemini kaybetmiş olsa da, genellikle hala yenilecek bir platform olarak görülüyor ve birçok yönden pazar lideri olmaya devam ediyor. Başlangıçta esas olarak meraklıların ilgisini çeken bir platform olarak görülen Android artık akıllı telefon pazar payının üçte birini kaplıyor.