20 Önerim Ben 20 yaşındayken söylediğim dilerdim

İyi sonuçlar, bir sürü için zor bir hazinedir gibi görünüyor. Ona ulaşmanın birkaç yolu var, ancak çoğumuz bunu kendimiz anlamaya çalışırken yakalandık. Bu, & ldquoexperience & rdquo’nun etkili olabilmesi için zaman kaybına yol açar. Geri dönmek isterim ki, bir insanın hayatında doğru olan zorlayıcı bilgilerin bir listesini birbirine koymasını isterdim. Benim için tamamlanmadığı için başarı listemizi paylaşmak istiyorum & rdquo.
1. Başarı, bir ekiple çok daha kolay:
 Başarı bir vakum içinde üretilmez. Bugün birçok insanın çabalarını belirli bir şeye müthiş bir hale getirmesi gerekir. En karlı kişilerin, nihai sonuca ellerinden gelen ortak, antrenör, takım arkadaşı ve iş arkadaşı vardır. Ayrıca başkalarının becerilerini ve çabalarını eklediğimizde, muhtemel bir başarı seviyesi önemli ölçüde artmaktadır. Marc Victor Hanson, & ldquoone artı birini söylemekten hoşnut olduğuna göre, on bir kat yetenek ve rdquo vardır. Elinizden gelen ideal insanlarla bir grup oluşturun.
İki olasılık her yerde:
 Her yerde bir ikilem var, bir fırsat var. Dünya, çözülmeyi bekleyen zorluklarla dolu. İleriye doğru ilerledikçe, her gün engeller yapılır. Bu sıkıntıları çözmek için inisiyatif kullanan kişiler tarafından büyük servet yapılmaktadır. Toplumun çok daha iyi & ldquomousetrap & rdquo geliştirmek için bir kişiye ihtiyacı var ve o kişi sizsiniz. Yaşamınızda size sunulan fırsatları arayın.
3. Hayatta, & ldquoyes & rdquo yazarak & ldquo & rdquo diyerek daha fazla şey kazanın:
 Bu Richard Branson’un söylediklerinden biridir. Endişe hayatta güçlü bir etkendir. Bu, her zaman ideal menfaatimizde olmayan kararlar vermemize neden olur. Çoğu zaman hayatımızı yeni bir düzeye taşıyacak olan fırsatları geri çeviririz. Yaşama & ldquo’lar söylemek onun mucizelerine katılmamızı sağlar. Yine de ayakta durarak ilerleyerek kazanılan fazladan bir şey var. Kesinlikle biz vesile ile dökeriz. Ama kaybolma korkusunun üstesinden gelmek bizi özgür kılacaktır. Hayatınızda sunulan fırsatlara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlayın.
4.Like gibi çekiyor:
 Fizik, aynı frekansta enerji hakkında benzer enerjiye olan ilgisini çeker. Bu bizim bakış açımız için doğrudur. İyi tutumlar iyimser sonuçlar toplamaktadır. Olumsuz tutumlar gelişirse aynı sonuca ulaşılır. Hayatta ekstra iyimser sonuçlar almak için, iyimser bir tavırla daha çok vakit harcayın. Bu, hayatınıza istenen faydaları da beraberinde getirecektir.
Beş sonuç yolu şu anda ortaya konmuştur:
 Tekerleği yeniden icat etmek zaman kaybıdır. Okulumuzdan farklı olarak kopya çekmek büyük bir konudur. Hâlihazırda insanlar başarıya ulaşma yolunu açtı. Uymayı takip ederken uyguladıkları eylem ve işlemleri öğrenin. Her işletmenin başarıya ulaşma yaklaşımını belirleyen bir modeli vardır. Ortaya çıktığı zaman hayat çok kolaylaşır.
eğlenceli:
 Yapmamız gereken her şeyin içine kapmak kolaydır. Sorumluluklar, gerçekleştirdiğimiz başarıyı daha da pekiştiriyor. Hayatın her evresinde eğlenmek önemlidir. Günümüzde tipik olarak insanlar bugün sevinçlerini, kesin bir yere ulaşıncaya kadar erteliyorlar. Kendimize vakit ayırmak, bütüncül benlikler olarak önemlidir. Aydınlatın ve faktörleri çok az ciddiye alınız.
7. Daha akıllı, daha zor değil:
 Hendek kazımı zor bir iştir ancak etkin bir şekilde dengelenmiş bir ticaret değildir. Dünya zihinsel güç için fiziksel olarak olduğundan daha fazla para ödüyor. Yapmak istediğiniz öğeleri kendi hesabınıza ücretsiz olarak sistematik hale getirme yöntemlerini belirlemeye çalışın. Soylu daha da zekice, daha akıllıca çalışıyor.
sekiz.Gerçekten mutluluk yok:
 En zenginler genelde en mutlu değildir. Eşya birikimi mükemmel. Bununla birlikte, önemli olanı düşüncelerimizde tutmamız çok önemlidir. & Ldquothings & rdquo’nun bize verdiği mutluluk kısa vadeli. Mutluluk içimizden gelen, dışarıdan neredeyse hiç gelmeyen bir devlettir.
9. Jones’u önemseyen:
 Joneses & rdquo ile çalışmaya ne kadar zaman ayırmak için ne kadar zaman harcıyoruz? Egolarımız tipik olarak diğer insanların görüşüne bağlıdır. Kendi özel kişi ol. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüklerini görmezden gelin. Bizi tatmin eden gayretler aramak en iyisidir. Ayrıca birçok kişi, diğer kişilerin istediği şeylere katılır. Eşleşmeyi nasıl gördüğüne göre hayatını yaşa.
On.The için genellikle minnettar olmak için bir şey var:
 Hayatınızda ne kadar istenmeyen şeyler olursa olsun, minnettar olmanız gereken bir şey var. Şükran, bizi sersemlikten kurtarmak için harika bir araçtır. Koşulların pozitif yönüne bakmak, istenmeyen etkileri bir son vermek için çabucak destekleyecektir. Hatırlayın, sık sık sizden daha kötü olan başkası var.
11.Herkesin vakitleri & ldquobarrel & rdquo:
 Milletlerin konuşmasını dinlemek için, sorunlu olanların onlar olduğuna inanırdınız. Gerçek şu ki, herkesin hoşça vakit geçiremediği durumlar vardır. Hastalık, maddi sıkıntı ve ölüm, çoğu erkek ve kadın hayatlarının farklı evrelerinde etkiler. Bu konuda özel olduğunuzu düşünmek için günaha karşı koyun. Olumsuz durumlar ortaya çıktığında başkalarının farkında olmak ilerlemek, karşılaştırılabilir sorunlarla baş etmeyi başardı.
12.Program size yaşam ve yaşadığınız programı uygulayın:
 Yol haritası olmadan ülke genelinde bir gezi yapmanın benzetmesini severim. Bu, yapmayı hiç düşünmeyecek çok şeydir. Ancak hemen herkes, nereye gitmek isterlerse önceden düşünülmeden hayatlarına yaklaşacaktır. Gerçekte, bireyler, tatillerini, hayatlarını planlamaktan çok düzenleme zamanı kazanırlar. Çalışmalar, başarı için yazılı bir programla hedef belirleyen kişilerin başarısız olanlardan çok daha yüksek bir dereceye ulaştığını göstermiştir.
13.Faureure ideal öğretmenimizdir:
 Başarısızlık, yollarla gitmek için zorlayıcı bir faktördür. Öte yandan, bu bizim en yararlı deneyimlerimiz olabilir. Başarılı kişiler hep başarısızlıklarından pay almış görünüyorlar. Bu çıkmazdan dersler onları çok faydalı kılan derslerdir. Sorunların neden bu kadar çok çıktığını analiz etmek için zaman ayırın ve aynı hatayı yapmamaya özümleyin. İşte hayat, sonraki zorluklar için bizi hazırlar.
14.Çoğu insan yardım etmeye isteklidir:
 Tek başımızdan yapmak zorunda olduğumuzu hissediyoruz. Bu, çoğu insanın umurunda olmadığı inancından kaynaklanmaktadır. Gerçek şu ki çoğu birey olabildiğince yardıma isteklidir. Bireyler, standart çekirdeğinde iyidirler. Katkıda bulunmak istiyorlar. Farklı bir ülkeye yardım etmemizi gerçekten çok iyi hissettiriyor. Kendiniz kurtarmaya çalışın ve diğer insanlara destek isteyin. Aldığınız sıcak tepkide şok olacaksınız.
15. Başlangıç ​​noktası alakasızdır:
 Kötü koşullardan başlayarak büyüklüğe erişmek için başlayan yüzlerce hikaye var. Başarı eksikliği nedeniyle çevrelerini suçlayan erkekler ve kadınlar bununla birlikte bir koltuk değneği olarak çalışmaktadır. Onların peşinden gitmeye hazır olanlar için hayatın her alanında fırsatlar vardır. Tam olarak nereden gittiğiniz önemli değil, nereye gittiğiniz tam olarak nerede.
16.Her küçük şey bir düşünce olarak başlar:
 İnsanlığın bu dünyada yarattığı, başkasının kafasında bir kavram olarak başlamayan hiçbir şey yoktur. Her gün, esasen işten çıkarılan ipuçlarımız var. Bu fikirlerden birisini yakalamak gezegenin nasıl çalıştığını değiştirebilir. Ayrıca, uygun düşünceyi elde etmek, sonuçlarımızı diğer herhangi bir nitelikten daha fazla yapmak için daha fazlasını yapacaktır. Kendi kafanızın içinde yer gerektiren şeylere ilgi gösterin.
17. Hepimiz keşfedebildiğimizden daha fazla yetenek sahibiz:
 Bu gezegendeki herkes inanılmaz miktarda kapasite ile yapılır. Bununla birlikte, tipik olarak biz & ldquocan’lerin ideal bir şey yapmadığına inanıyoruz & rdquo. Bu, yaşamlarımızı mahvetmesine izin verilen ters koşullama. Şu andaki inanılmaz bir yetenek var. Hayatta olasılıklara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlarsanız, bu yeteneklerin ne olduğunu keşfedeceksiniz. Genellikle, zor bir senaryoya zorlanana kadar neler yapabileceğimizi anlamıyoruz.
18.Her şey bakış açısıdır:
 Gerçeğe yemin edersen de, aslında yalnızca sizin bakış açınızdır. Görüşümüz genellikle yöntem puanlarını belirleyen şeydir. Bardak yarı dolu mu yoksa yarı boş mu? Görüşünüze bağlı olarak her cevap doğrudur. Kendinizi doğru ve bir başkası yanlış yapmaya kararlı olduğunuz zaman bunu aklınızdan çıkarmayın.
19. Gerçekliğinize dokunun:
 Bazıları onun tutkusu, diğer bireylerin yaşam amacı ile temasa geçerler. Ne terim, hayatta yalnızca yapabileceğiniz bir şey var. Neyin olduğunu öğrenmek için biraz zaman ayırın. Bütün büyüklük bu noktadan geliyor. Mali tazminat konusunda endişe etmeyin. Yeteneklerini gezegende bırakmalarına rağmen gerçek özüne giren kişiler düzgün ödenir. Ne olduğunu bulun ve buna uyun.
20.Büyük bir fark yaratabilirsin:
 Sahip olabileceğiniz etkiye sınır yoktur. Tarihteki en büyük figürlerden birçoğu en küçük başlangıçlardan olmuştur. Adlandırıldıklarında olağandışı harekete geçen ortalama insanlardı. Sen de aynısını yapabilirsin. Şu anda sahip olduğunuz fikirler, eğer olmasa da binlerce kişiye hayat verebilir. Bunu gerçekiniz olarak kabul etmeye başlayın.
 İşte burada herkesin başarısına götüreceğini düşündüğüm öneriler listesi. Birçoğunuzun hayatınıza nasıl her gün uygulayabileceğinizi görün. Tamamlamış olan erkekler ve kadınlar iyi sonuçlarını, mutluluğunu, üretkenliğini ve özgürlüğünü dikkate alarak dikkat çekici bir gelişme bildirdiler.