20 Öneri Öneriler 20 yaşındayken söylediğim şeyler

Başarı, çok sayıda için zor bir hazinedir gibi görünüyor. Bunu başarmak için bir takım yaklaşımlar var, ancak çoğumuz kendimizi anlamaya çalışırken yakalanmış oluyoruz. Bu, başarılı olması gereken & ldquoexperience & rdquo’yu elde etmek için çok fazla zaman kaybına yol açar. Geriye dönüp baktığımızda, bir bireyin hayatta doğru olan zor detayları bir araya getirmesini istiyorum. Çünkü bu benim için yapılmadı, başarı listemizi paylaşmak istiyorum & rdquo.
1.Ortalama olan bir takımla daha az zor:
 Başarı bir vakum içinde yaratılmaz. Birden fazla insanın tek bir şeyi muhteşem bir şey haline getirme çabalarını gerektirir. En müreffeh insanların nihai sonuca ellerinden gelen ortak, antrenör, takım arkadaşı ve iş arkadaşı var. Başkalarının beceri ve gayretlerini bize ulaştıracağımız zaman, ulaşılabilir olan başarı seviyemiz önemli ölçüde artar. Marc Victor Hanson’un söylediği gibi & ldquoone artı özel bir şey, on bir kat yetenek + rdquo. Elinizden gelen en iyi kişiyle bir takım oluşturun.
İki olasılık her yerde:
 Her yerde bir ikilem var, bir şans var. Dünya, çözülmeyi bekleyen zorluklarla dolu. İleriye doğru ilerlediğimizde, günümüzde engeller yapılır. Büyük zorluklar bu zorlukların çözümüne inisiyatif alarak insanlar tarafından yaratılmaktadır. Toplum, bireyin çok daha iyi bir & ldquomousetrap & rdquo geliştirmesini ister ve o kişi sizsiniz. Hayatınızdaki size verilen olanaklar arayın.
3. Hayatta & ldquoyes & rdquo yazarak & ldquo’yı & rdquo söyleyerek ekstra şeyler alırsınız:
 Bu Richard Branson’un söylediklerinden biridir. Korku hayatta güçlü bir etkendir. Bu, bizim ideal menfaatimizde olmayan kararlar vermemize neden olur. Normalde yaşamlarımızı yeni bir düzeye taşıyacak olanakları geriye çeviririz. Hayata geçmek ve ldquoyes & rdquo’yu hayata geçirmek, bu harikulade harekete geçmemizi mümkün kılıyor. Yine de ayakta durarak ilerleyerek elde ettiğiniz çok şey var. Kesinlikle zaman zaman dökeriz. Fakat kayba uğrama korkusunun üstesinden gelmek bize maliyet getiremeyecek şeydir. Hayatınızda sunulan imkanlara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlayın.
four.Like gibi çekiyor:
 Fizik benzer frekanstaki güç hakkında karşılaştırılabilir güç çekici hale geliyor. Bu bizim bakış açımız için doğrudur. Yapıcı tutumlar iyi fayda sağlamaktadır. Olumsuz tutumlar gelişirse aynı sonuca ulaşır. Yaşamda çok daha iyimser sonuç almak için yapıcı bir tutumla çok daha fazla zaman ayırın. Bu, yaşamınıza tercih edilen nihai sonuçları çekecektir.
Başarıya giden yol şu an düzenlenmiştir:
 Tekerleği yeniden icat etmek zaman kaybıdır. Üniversitede okutulduk aksine, kopyalama harika bir konudur. İnsanlar şu an iyi sonuçlar elde etme yolunu açmışlardır. Uyumu takip ederken uyguladıkları eylem ve işlemleri anlayın. Her işletmenin hemen hemen başarı yolunu belirleyen bir modeli vardır. Ortaya çıktığında hayat çok daha basit hale gelir.
eğlenceli:
 Yapmamız gereken her şeyin içine kapanmak karışık değildir. Sorumluluklar, elde ettiğimiz çok daha iyi sonuçlar verir. Hayatın her aşamasında heyecanlandırmak hayati önem taşımaktadır. Ayrıca genellikle insanlar bugün belirli bir yere varıncaya kadar sevincini ertelerler. Kendimize vakit ayırmak, bütüncül benlikler olarak önemlidir. Aydınlatın ve puanları daha az ciddiye alın.
7. Daha zeki, sert değil:
 Hendek kazma işi zor bir iştir ancak güzelce dengelenmiş bir ticaret değildir. Dünya, zihinsel enerjiye fizikselden daha fazla para ödüyor. Kendinizi ücretsiz olarak maliyetlendirmek için yapmanız gereken şeyleri sistematik hale getirme yaklaşımlarını belirlemeye çalışın. Soylu daha sağlam değil, daha akıllıca çalışıyor.
sekiz puan mutluluk değil:
 En zenginler genellikle mutlu değildir. Puan birikimi harika. Ancak, kritik olanı akılda tutmamız zorunludur. & Ldquothings & rdquo’nun bize verdiği mutluluk kısa vadeli. Mutluluk içimizden gelen ve dışardan nadiren gelen bir devlettir.
9. Jones’u önemseyen:
 Joneses & rdquo ile çalışmaya ne kadar zaman harcıyoruz? Egolarımız tipik olarak diğer insanların görüşüne bağlıdır. Kendi kifli ol. Diğer milletlerin sizin hakkınızda neler inananları yok sayın. Bizi tatmin eden gayretleri sürdürmek en iyisidir. Ayrıca bu kişiler, diğerleri de kendileri istediği konulara katılmaktadır. Maçınızı nasıl gördüğünüze göre yaşayın.
10.Özellikle aşağıdakiler için minnettar olacak bir şey var:
 Hayatınızda ne kadar olumsuz bir faktör olursa olsun, sıklıkla minnettar olmanız gereken bir şey var. Şükran, bizi sersemlikten kurtarmak için inanılmaz bir araçtır. Durumların olumlu tarafında avlanma genellikle istenmeyen etkilerin bir an önce sona erdirilmesine yardımcı olacaktır. Hatırlayın, genellikle senden daha kötü olan biri daha var.
11.Herkesin vakitleri & ldquobarrel & rdquo:
 Milletlerin konuşmasını dinlemek için, sorunlu olanların onlar olduğuna inanırdınız. Gerçek şu ki, her insanın geçtiği koşullar vardır ki bu hoş değildir. Hastalık, ekonomik zorluk ve ölüm, çoğu erkek ve kadın hayatlarının farklı evrelerinde etkiler. Bu konuda benzersiz olduğunuza inanmak için günaha karşı koyun. Zarar veren koşullar ortaya çıktığında, diğer bireylerin ilgili zorluklarla baş etmeyi başardıklarını anlayın.
12. Yaşamak ve yaşamak için strateji planlayın:
 Bir yol haritası ile ülke genelinde bir yolculuğa çıkma analojisine bayılıyorum. Bu, en çok taahhüte bakmayacak bir şey. Ancak hemen hemen herkes, gitmek istedikleri yere tam olarak önceden karar vermeden hayatlarını şekillendirecektir. Gerçekte, insanlar tatillerini tatil hayatlarını planlamaktan çok planlarlar. Araştırmalar, başarmak için yazılı bir stratejiyle hedefleri belirleyen kişilerin başarısız olanlardan daha fazla başarıya ulaştığını göstermiştir.
13.Faureure en etkili öğretmenimizdir:
 Başarısızlık gitmek zor bir şeydir. Ancak, bu bizim en etkili deneyimimiz olabilir. Üretken erkekler ve kadınlar başarısızlıklarından pay almış görünüyorlar. Onları bu kadar değerli hale getiren eğilimler, bu durumdan alınan derslerdir. Sorunların neden bu kadar çok çıktığını analiz etmek için zaman ayırın ve benzer bir hatayı yapmamaya özüm verin. İşte burada hayat bir sonraki zorluk için bizi hazırlıyor.
14.Çoğu kişi yardımcı olmaya isteklidir:
 Tek başımızdan yapmak zorunda olduğumuzu hissediyoruz. Bu, bugün birçok insanın umurunda olmadığı inancından kaynaklanmaktadır. Gerçek şu ki çoğu insan, elinden gelen her yere erişebilmeye isteklidirler. Temel çekirdeğinde insanlar hoştur. Katkıda bulunmak istiyorlar. Bize başka bir yardımdan daha üstün hissettiriyor. Kendinizden kurtulun, hepsini kişisel olarak yapın ve diğer insanlara yardım isteyin. Aldığınız sıcak tepkiye şaşıracaksınız.
15.Başlangıç ​​noktası ilgisizdir:
 En büyük koşullardan başlamak için yüzlerce kadın ve erkek hikayesi var, sadece büyüklüğe erişmek için. Durumlarını eksikliği nedeniyle çevrelerini suçlayan millet bunu bir koltuk değneği olarak kullanıyor. Onların peşinden gitmeye hazır olanlar için hayatın her alanında fırsatlar vardır. Nereye gittiğiniz önemli, tam olarak nereden başlandığınız değil.
16.Her şey bir düşünce olarak başlar:
 İnsanlığın bu gezegende yaptığı, başkasının kafasında bir kavram olarak başlamayan hiçbir şey yoktur. Her gün, esasen işten çıkarılan kavramlara sahibiz. Bu önerilerin birisini yakalamak, gezegenin çalışma şeklini değiştirebilir. Ayrıca, ideal zihniyetin olması, sonuçlarımızı diğer herhangi bir nitelikten daha fazla güvence altına alacak çok şey yapacaktır. Kendi kafanızın içinde yer alanlara odaklanın.
17. Hepimiz keşfedebildiğimizden çok daha fazla yetenek sahibiz:
 Kesinlikle bu gezegendeki herkes inanılmaz miktarda kapasite ile yaratılmıştır. Fakat genel olarak biz & ldquocan’m uygun bir şey yapmadığına inanıyoruz & rdquo. Bu, yaşamlarımızı mahvetmesine izin verilen, olumsuz şartlandırmadır. Şu andaki inanılmaz bir yetenek var. Hayatta olasılıklara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlarsanız, bu yeteneklerin ne olduğunu keşfedeceksiniz. Genel olarak, zor bir senaryoya zorlanana kadar neler yapabileceğimizin farkında değilizdir.
18. Neredeyse her şeyin bakış açısı:
 Gerçeğe yemin ederseniz bile, kesinlikle yalnızca sizin bakış açınızdır. Görüşümüz, genel olarak yöntem puanlarını nasıl belirleyen şeydir. Cam yarısı tamam mı yoksa yarısı boş mu? Görüşlerinize dayanarak, her iki cevap da uygundur. Kendini doğru yapmaya kararlı olduğunuzda ve bir başkası yanlış yaparsa bunu hatırlayın.
Doğru kişiliğinize dokunun:
 Bazıları onun tutkusu, diğer bireylerin yaşam amacı ile temasa geçerler. Her ne terim, hayatta yalnızca sizin yürütebileceğiniz bir şey var. Neye ihtiyaç duyduğuna bakmak için biraz zaman ayırın. Bütün büyüklük bu noktadan geliyor. Ekonomik tazminat konusunda endişe etmeyin. Bugün yeteneklerini dünyaya yaymakla birlikte gerçek özüne giren insanlar etkili bir şekilde ödenir. Neyin olduğunu öğrenin ve izleyin.
20.Büyük bir fark yaratabilirsin:
 Sahip olabileceğiniz etkiye sınır yoktur. Tarihteki en büyük figürlerden birçoğu en küçük başlangıçlardan olmuştu. Çağrıldığında olağandışı bir davranış sergileyen sıradan insanlardı. Aynı şeyi yapabilirsiniz. Şu anda sahip olduğunuz öneriler binlerce, ancak değilse milyonlarca kişiyi etkileyebilir. Bunu gerçekiniz olarak kabul etmeye başlayın.
 İşte tam burada herkesin sonuca götüreceğini düşündüğüm ipuçları listesi. Hayatınıza kaç kişiyi günlük olarak uygulayabileceğinizi görün. Tamamlamış olan erkekler ve kadınlar, sonuçlarında, mutluluklarında, verimliliklerinde ve özgürlüğünde olağanüstü bir artış bildirirler.