20 Öneri Öneriler 20 yaşındayken söylediğim şeyler

Başarı, çok şey için zor bir hazinedir gibi görünüyor. Bunu başarmanın bir çok yolu var, ancak çoğumuz kendimizi anlamaya çalışırken yakalanmış oluyoruz. Bu, etkili olabilmek için gerekli olan & ldquoexperience & rdquo’yu kazanmak için kaybolan zamanın müthiş bir fırsatını doğuruyor. Avcılıktan geri döndüm, birinin hayatta doğru olan zor ayrıntıların bir listesini toplu olarak vermesini istiyorum. Benim için gerçekleştirilmediği gerçeği nedeniyle, başarı listemizi & ldquotruths & rdquo’yu paylaşmak isterim.
1.Raporlar bir ekiple daha kolaydır:
 Başarı bir vakumda üretilmez. Bir sürü bireyin tek bir kişiye büyük bir başarı sağlaması için çabaları gerekir. En müreffeh insanlar, nihai sonuca ellerinden gelen ortak, antrenör, takım arkadaşları ve iş arkadaşları var. Ayrıca, diğer insanların yeteneklerini ve çabalarını bir araya getirdiğimizde, yapılabilir olan seviyemiz önemli ölçüde gelişir. Marc Victor Hanson’un söylediği gibi & ldquoone artı özel bir şey, on bir kat yetenek + rdquo. Elinizden gelen en iyi erkek ve kadınlarla bir grup oluşturun.
İki olasılık her yerde:
 Her yerde bir sıkıntı var, bir şans var. Dünya, çözülmeyi bekleyen zorluklarla dolu. İleriye doğru ilerledikçe, her gün engeller geliştiriliyor. Günümüzde insanlar bu sorunları çözmek için inisiyatif alarak büyük servet üretiyor. Toplumun çok daha iyi & ldquomousetrap & rdquo yaratması için birine ihtiyacı var ve o kişi sizinsiniz. Hayatınızdaki size sunulan olanakları görün.
3. Yaşadıkça & ldquoise & rdquo diyerek & ldquo; & rdquo diyerek daha fazla şey kazanırsınız:
 Bu Richard Branson’un sözlerinden biridir. Endişe hayatta güçlü bir etkendir. Genel olarak en iyi menfaatimiz olmayan seçimler yapmamıza neden olur. Genel olarak hayatlarımızı yeni bir düzeye taşıyacak olan fırsatları geri çeviririz. Hayata geçmek ve ldquoyes & rdquo’yu hayata geçirmek, bu harikulade harekete geçmemizi mümkün kılıyor. Hareketsiz durarak ileri giderek kazanılan ek var. Kesinlikle zaman zaman kaybedeceğiz. Fakat kayba uğradığımızın üstesinden gelmek bizi özgür kılacaktır. Hayatınızda sunulan fırsatlara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlayın.
4.Like gibi çekiyor:
 Fizik, benzer frekanstaki enerji hakkında karşılaştırılabilir güce ilgi duyuyor. Bu bizim bakış açımız için doğrudur. Olumlu tutumlar iyimser sonuçlar elde eder. Olumsuz tutumların yarattığı sonuç aynıdır. Yaşamda çok daha pozitif nihai sonuçlar elde etmek için, iyi bir tutum ile ek zaman harcayın. Bu, hayatınıza istediğiniz nihai sonuçları çekecektir.
5. Başarıya giden yol şu şekildedir:
 Tekerleği yeniden icat etmek zaman kaybıdır. Okulda öğretilenlerin aksine, kopyalama iyi bir faktördür. Bireyler şu anda başarının yolunu açmışlardır. Temel olarak, davayı takip ettikleri halde aldıkları eylem ve işlemleri anlayın. Her pazarda, başarı için gidişatı belirleyen bir model vardır. Ortaya çıktığında hayat çok kolaylaşıyor.
eğlenceli:
 Yapmamız gereken her şeye yakalanmak çabuktur. Sorumluluklar, fark ettiğimiz başarıları birleştirir. Hayatın her aşamasında eğlenmenin şarttır. Normal olarak millet farklı bir varış noktasına gelene kadar sevincini erteler. Kendimize vakit ayırmak bütünsel olarak hayati önem taşımaktadır. Aydınlatmak ve konuları küçük bir ciddiye almak.
7.Fonksiyon daha zeki değil daha zeki:
 Hendek kazma işi zor ama zorunlu olarak telafi edilmemiş bir ticaret değil. Dünya zihinsel güç için fiziksel olarak olduğundan daha fazla para ödüyor. Kendinizi serbest bırakmak için yapmanız gereken öğeleri sistematize etmek için stratejiler bulmaya çalışın. Soylu daha da zekice, daha akıllıca çalışıyor.
sekiz puan mutluluk değil:
 En zenginler her zaman en mutlu değildir. Sorunların birikimi harika. Bunu söyleyerek, hayati önem taşıyan şeyleri düşüncelerimize saklamamız çok önemlidir. & Ldquothings & rdquo’nun bize verdiği mutluluk geçici. Mutluluk, içimizde nadiren ortaya çıkan bir devlettir.
9. Jones’u önemseyen:
 Joneses & rdquo ile çalışmaya ne kadar zaman ayırmalıyız? Egolarımız genellikle diğer kişilerin görüşüne bağlıdır. Kendi bireyi olun. Başkalarının sizin hakkınızda neler düşündüklerini görmezden gelin. Bize uyan gayretleri takip etmek en etkilidir. Ayrıca bu noktalara çok sayıda kişi katılıyor, diğerleri bunu istiyor. Hayatınızı nasıl gördüğünüze göre ikamet edin.
10. Aşağıdakiler için genellikle minnettar olacak bir şey vardır:
 Hayatta ne kadar kötü faktörler olursa olsun, sürekli minnettar olmanız gereken bir şey var. Şükran, bizi sersemlik dışı bırakmamızda harika bir araçtır. Koşulların olumlu yönüne bakmak, istenmeyen etkileri sona erdirmek için sürekli olarak destekleyecektir. Hatırlamaya çalış, genelde senden daha kötü olan başka biri var.
11.Herkesin vakitleri & ldquobarrel & rdquo:
 Kadınları ve erkekleri konuşmak için onları dinlemek, onların sıkıntılı olduğunu varsayıyor olmalıydı. Gerçek şu ki, herkesin hoşça gitmeyen şartları vardır. Hastalık, ekonomik zorluk ve ölüm, çoğu erkeği ve kadını yaşamlarının eşsiz aşamasında etkiler. Bu konuda benzersiz olduğunuza inanmak için günaha karşı koyun. Zarar verici durumlar ortaya çıktığında, diğer bireylerden haberdar olmak, karşılaştırılabilir sıkıntılarla baş etmeyi başardı.
12. Yaşamak ve yaşamak için strateji planlayın:
 Yol haritası olmadan ulus genelinde bir gezi yapma benzetmesinin keyfini çıkarıyorum. Bu, çoğu zaman hiçbir şekilde gerçekleştirilmeyi hesaba katmayan bir şeydir. Ancak hemen hemen herkes, gitmek istedikleri yere önceden düşünmeden hayatlarını şekillendirecek. Gerçekte, millet tatillerini hayatlarını planlamaktan çok düzenler. Çalışmalar, başarı için yazılı bir stratejiyle hedefleri belirleyen kişilerin başarısız olanlardan çok daha yüksek bir başarı derecesine ulaştığını göstermiştir.
13.Failure en iyi öğretmenimizdir:
 Başarısızlık, yollarla gitmek için zor bir noktadır. Bununla birlikte, en değerli deneyimimiz olabilir. Üretken millet başarısızlıklarının payını almış gibi görünüyor. Bu koşullardan dersler öyle değerli kılan dersler. Puanların neden neden yaptıklarını ortaya çıkarmaya ve aynı yanlışlığı yapmamaya özümlemeye vakit ayırın. Yaşamın bir sonraki meydan okumaya hazırladığı tam da budur.
14.Çoğu kişi destek vermeye hazırdır:
 Hepsini kendi başımıza yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu, çoğu erkek ve kadının umursamadığı inancından kaynaklanmaktadır. Gerçek şu ki çoğu insan nerede olursa olsun yardıma hazır. İnsanlar, standart merkezlerinde güzeller. Katkıda bulunmak istiyorlar. Bize bir başkasını desteklemek için mükemmel hissettirme eğilimindedir. Kendiniz yapmak istemekten kurtulun ve başkalarına yardım isteyin. Aldığınız sıcak tepkide şok olacaksınız.
15.Başlangıç ​​noktası ilgisizdir:
 Kötü durumlarda yalnızca büyüklüğe erişmek için başlayan yüzlerce hikaye var. Durumlarını eksikliği nedeniyle çevrelerini suçlayan millet bunu bir koltuk değneği olarak kullanıyor. Onların peşinden gitmeye istekli olanların yaşamın her yerinde olanaklar vardır. Nereye gittiğiniz önemli, tam olarak nereden başladığınız değil.
16.Bir şey düşünceyle başlar:
 İnsanlığın bu gezegende başkasının kafasında bir kavram olarak başlamayan hiçbir şey yoktur. Günlük olarak, her birimizin çoğunlukla işten çıkarılan önerileri var. Bu önerilerden birini yakalamak, dünyanın nasıl işlediğini değiştirebilir. Ayrıca, doğru düşünceye sahip olmak iyi sonuçlarımızı garanti altına almak için diğer özelliklere göre fazladan yapacaktır. Kendi kafanızda gerçekleşen şeylere dikkat edin.
17. Hepimiz keşfedebildiğimizden daha fazla yetenek sahibiz:
 Kesinlikle bu gezegendeki herkes olağanüstü bir yetenek kapasitesiyle üretilir. Bununla birlikte sıklıkla biz & ldquocan’t uygun bir şey yapmaya & rdquo olduğuna inanıyoruz. Bu, canlarımızı mahvetmeye izin verilen zarar verici niteliktedir. Şu andaki inanılmaz bir yetenek var. Hayatta olasılıklara & ldquoyes & rdquo söylemeye başlarsanız, bu yeteneklerin ne olduğunu keşfedeceksiniz. Genellikle, zor bir senaryoya zorlanana kadar neler yapabileceğimizin farkında değilizdir.
18. Her şey şeyin bakış açısıdır:
 Gerçeğe yemin ederseniz bile, bu gerçekten yalnızca sizin bakış açınızdır. Bakış açımız normalde noktaları nasıl işlediğimizi belirleyen şeydir. Bardak yarı dolu mu yoksa yarı boş mu? Her iki cevap da sizin bakış açınıza göre doğru. Kendini doğru yapmaya kararlı olduğunuzda ve bir başkasının yanlış yapmaya kararlı olduğunuzda bunun aklınızda bulundurun.
19. Gerçekliğinize dokunun:
 Bazı temas tutku, diğer insanların hayatı hedefi. Her ne terim, hayatta yalnızca yapabileceğiniz bir şey var. Bunun ne olduğunu öğrenmek için biraz zaman ayırın. Bütün büyüklük buradan geliyor. Ekonomik tazminat konusunda endişelenmeyin. Yeteneklerini dünyaya yaymakla birlikte gerçek özüne dokunan insanlar etkili bir şekilde ödenir. Neyin olduğunu öğrenin ve ona uyun.
20.Büyük bir ayrım yapabilirsin:
 Sahip olabileceğiniz etkiye sınır yoktur. Tarihteki en büyük figürlerin çoğu, en küçük başlangıçlardan olmuştur. Çağrıldığında olağandışı bir davranış sergileyen tipik kişilerdi. Benzerini yapabilirsiniz. Şu anda sahip olduğunuz fikirler, eğer olmasa da binlerce kişiye hayat verebilir. Bunu gerçekiniz olarak kabul etmeye başlayın.
 İşte burada herkesin başarısına götüreceğini düşündüğüm öneriler listesi. Hayatınıza her gün bazen ne kadar uygulayabileceğinizi görün. Tamamlamış olan erkekler ve kadınlar başarılarını, mutluluğunu, verimliliklerini ve özgürlüklerini dikkate değer bir şekilde yükselttiler.